Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

No ja. Pewnością będę mierzył... Wygląda na najlepszą wersję 300setki, ale trzeba sprawdzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też tak uważam, postaram się zrobić jakieś lepsze zdjęcia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało na forum chyba Hour Vision, to trochę pospamuje 😜

 

 

82E7716A-0C05-4E82-B12A-47783637C345.jpeg

18C5522E-EDCD-424E-9B06-4B0CBFAB4998.jpeg


Bardzo ładnie się prezentuje.

Najważniejsze że Omega z Japonii, po serwisie działa jak należy
Odświeżali polerką Devilkę ?
 
301B55AD-0C0E-41FF-BC6D-DE1904E6B680.thumb.jpeg.0e71c09e168848e7907add733705a7f5.jpeg
 
 

Wymiane części zrobił mój zegarmistrz. Wyszło trochę taniej. Zegarmistrz zamówił oryginalne części od znajomego z Omegi, naprawił, zrobił mi przegląd i nasmarował. Za 5 lat dam najwyżej do Omegi na full serwis


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na 41 niebieska ceramika to na fb na łowcach pojawiła się sztuka za 15k

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bober5264 napisał(-a):

Jak ktoś chętny na 41 niebieska ceramika to na fb na łowcach pojawiła się sztuka za 15k

 

Początkowo wydawało mi się, że jest na nieoryginalnej bransolecie, ale sam już nie wiem - mam wrażenie, że zapięcie i maskownice wyglądają "nieteges" ;) 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aż takim znawcą nie jestem, a sprzedającego kojarzę więc nie spodziewałbym się 'wałków' ale jak się poprzyglądałem to font na zapięciu serio jakiś dziwny, jutro znajde swoje ori zapięcie od tego modelu bo zmienilem na regulowane i na regulowanym wyglada to zupelnie inaczej

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę wieczorową porą 
D5F93093-9C02-4BF8-82E8-CFF9645C741A.thumb.jpeg.b2569462bb8016981b94bd74614e4fcd.jpeg
E7F89E8F-71A3-4410-A717-50976164334E.thumb.jpeg.dd89b90076d4af083ec7cfbf9283e6ab.jpeg

Extra foty, ale co się dziwić skoro ta Ω jest super extra - życzę przyjemnego noszenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

 

Początkowo wydawało mi się, że jest na nieoryginalnej bransolecie, ale sam już nie wiem - mam wrażenie, że zapięcie i maskownice wyglądają "nieteges" ;) 

Może tak być, jak piszesz, że bransa nie jest ori (może ktoś laserem grawer zrobił), albo ori tylko po jakimś SPA?

Tak wyglądało zapięcie w mojej z 2014, bardziej smukłe literki, ostre krawędzie.

118353116_761076121101665_7441723285603266196_n.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra foty, ale co się dziwić skoro ta Ω jest super extra - życzę przyjemnego noszenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do extra fot, to dużo brakuje, ale próbuje ją ukazać tak jak ja ją widzę, a daje dużo radości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Panowie i liczę na Wasze zdanie. Omega Mariner III oddana do serwisu. Zaginął jeden z bolców mocowania. Został dorobiony ... i pękła szyba. Kto ma ponieść koszty wymiany? Oddając zegarek profesjonaliście nie spodziewam się dodatkowych uszkodzen. Szkło do marinera wiadomo że niemal nie do dostania. Idę na spacer bo mnie cholera weźmie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czolo napisał(-a):

Mam problem Panowie i liczę na Wasze zdanie. Omega Mariner III oddana do serwisu. Zaginął jeden z bolców mocowania. Został dorobiony ... i pękła szyba. Kto ma ponieść koszty wymiany? Oddając zegarek profesjonaliście nie spodziewam się dodatkowych uszkodzen. Szkło do marinera wiadomo że niemal nie do dostania. Idę na spacer bo mnie cholera weźmie.

 

 

Hej,

Po pierwsze ogromnie współczuję.

Po drugie w skrócie. 

Masz dokument potwierdzający oddanie zegarka do serwisu? I co było zakresem serwisu? i że szkło było bez uszkodzeń?

Serwis za zniszczenie powinien zapłacić - doprowadzić do stanu sprzed zniszczenia. Prawo cywilne. 

Koniec kropka. 

 

A jakbyś oddał auto na serwis wymienić olej i świece a stłukli by szybę z przodu to kto płaci? pytanie retoryczne 

Firma / serwis powinna mieć ubezpieczenie działalności. 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten bolec zaginął w serwisie, czy wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz

 

"Nit" czy też "bolec" zginął wcześniej. Po to trafił zegarek na serwis żeby go dorobic. Wszystko było wyjaśnione i zegarmistrz widział jak wyglądają pozostałe nity, bo reszta jest i była na miejscu. Wersja zegarka mało spotykana, więc wątpię żeby oryginał szybki był do dostania. Stan zegarka poza brakującym nitem na szybie był bardzo dobry. Spytam jeszcze w serwisie Omegi, ale cena pewnie w okolicach kilkuset EUR o ile w ogóle będzie dostępna. Nitów w oryginale nie mieli w Omedze, jak pytałem wcześniej. Stąd decyzja o dorobieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorobienie szkła to nie problem, o ile Pan Andrzej zdrowy i ma chęci, Zwycięzców 11, W-wa. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Dorobienie szkła to nie problem, o ile Pan Andrzej zdrowy i ma chęci, Zwycięzców 11, W-wa. 

Obawiam się że nawet Pan Grabowski może nie podołać. To ten model

wGL9sW7Bes4GRaUULEkLqCHhu3IO5fu47XOvt2pAgVE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki tu problem? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

A jaki tu problem? 

Moze to zdjecie, wykonane przed "naprawą", lepiej zobrazuje problem. Szafirowe logowane szklo z otworami na "nity". Dla kazdego kolekcjonera wartosc zegarka z oryginalnym szklem i bez jest oczywista. Dodatkowo z Panem Andrzejem sporo juz mialem okazje wspolpracowac i nie wszystkie szkiełka dorabia. Juz 2 razy z uwagi na kształt mi odmówił, bo powiedział że jedynie oryginał będzie pasował, a on nie wykona zamiennika. 

25ca165.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do extra fot, to dużo brakuje, ale próbuje ją ukazać tak jak ja ją widzę, a daje dużo radości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

… a jest co pokazać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.