Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten Seamaster, pasowałoby się zaopatrzeć w jakiś Bondowy zegarek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2022 o 10:34, mandaryn44 napisał(-a):

Dawno jej nie nosiłem. Siedziała w rotomacie. Bardzo fajny zegarek, to szkoda chować. 20221126_103345.jpg

To jest mniejsza


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnaielm juz ze je mam, nie potrzebuje ktos endlinkow do bransolety Speedmastera na 1861?
Kupilem razem z zapieciem z mikroregulacja do smp i tak leza w szufladzie87fcbb2a7a6e2ed5f622f2658e6a0bf4.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych - zielony i niebieski SMP300 obok siebie. Na zdrowie!

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, naprawdę zaczyna kusić mnie ten stalowy mesh jako wymiana gumy w moim niebieskim.

 

SMP300 to mój domyślny zegarek do noszenia, jak się sprawuje mesh na codzień ? Jakieś opinie po dłuższym noszeniu ?

 

Do dostania w PL czy trzeba czekać pół roku ?

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mav napisał(-a):

Cholera, naprawdę zaczyna kusić mnie ten stalowy mesh jako wymiana gumy w moim niebieskim.

 

SMP300 to mój domyślny zegarek do noszenia, jak się sprawuje mesh na codzień ? Jakieś opinie po dłuższym noszeniu ?

 

Do dostania w PL czy trzeba czekać pół roku ?

Ten mesh jest moim zdaniem genialny. Co prawda mam doświadczenie tylko z tytanowym z NTTD, ale nosić się pewnie będzie podobnie :) super układa się do nadgarstka, nie widać na nim śladów codziennego noszenia, nie rwie włosów. Delikatny minus za grube zapięcie, ale dramatu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mav napisał(-a):

Cholera, naprawdę zaczyna kusić mnie ten stalowy mesh jako wymiana gumy w moim niebieskim.

 

SMP300 to mój domyślny zegarek do noszenia, jak się sprawuje mesh na codzień ? Jakieś opinie po dłuższym noszeniu ?

 

Do dostania w PL czy trzeba czekać pół roku ?

Miałem okazje kilka dni temu macać NTTD na meshu… powiem tak… dla mnie wypada słabo … nie chodzi nawet o kwestie wizualne, ale jakość tego meshu jest dla mnie słaba… do tego brak możliwości mikroregulacji jako to w meshu… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mav napisał(-a):

Cholera, naprawdę zaczyna kusić mnie ten stalowy mesh jako wymiana gumy w moim niebieskim.

 

SMP300 to mój domyślny zegarek do noszenia, jak się sprawuje mesh na codzień ? Jakieś opinie po dłuższym noszeniu ?

 

Do dostania w PL czy trzeba czekać pół roku ?

 

3 godziny temu, Baniewski napisał(-a):

Ten mesh jest moim zdaniem genialny. Co prawda mam doświadczenie tylko z tytanowym z NTTD, ale nosić się pewnie będzie podobnie :) super układa się do nadgarstka, nie widać na nim śladów codziennego noszenia, nie rwie włosów. Delikatny minus za grube zapięcie, ale dramatu nie ma. 

 

58 minut temu, Mav napisał(-a):

p.s. czy ktoś może sprawdzał, jak:

 

https://www.bracelets-for-watches.com/en/watch-strap-milanaise-staib-2784-en_2442_3172

 

... leży na Omedze ? Podoba mi się nawet bardziej niż stockowa.

 

24 minuty temu, Scaut napisał(-a):

Miałem okazje kilka dni temu macać NTTD na meshu… powiem tak… dla mnie wypada słabo … nie chodzi nawet o kwestie wizualne, ale jakość tego meshu jest dla mnie słaba… do tego brak możliwości mikroregulacji jako to w meshu… 

 

Co do wyglądu to każdy niech ocenia wg swoich gustów - ja swojego divera noszę tylko na meshu bo mi się w tej wersji po prostu bardzo podoba.

Natomiast jeśli chodzi o wygodę to moim zdaniem nie ma wygodniejszego metalowego nosidła niż mesh właśnie. Układa się idealnie do kurwatury nadgarstka, jest lekki łatwy i przyjemny.

Jak powyżej wspomniano - mesh Omegi jest taki sobie. Nie chodzi mi tutaj o jakość (uważam, że jest OK), ale zapięcie + 2 warstwy bransolety robią złą robotę. Do tego regulacja tylko na dziurkach jak w pasku.

Brak taliowania (bo z 20 na 19mm to żadne taliowanie) to już tylko kwestia estetyczna, która mnie nie odpowiada, ale wielu tak.

 

Osobiście używam bransolety z linku poniżej, duży fajny taper, płynna regulacja zapięcia i bardzo dobra jakość:

https://www.strapcode.com/products/strapcode-watch-bands-mesh-mb-fyp046?variant=32766755143764

 

Staib robi swoje meshe dla Breitlinga, jakoś na pewno świetna tylko cena mniej.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Scaut napisał(-a):

Miałem okazje kilka dni temu macać NTTD na meshu… powiem tak… dla mnie wypada słabo … nie chodzi nawet o kwestie wizualne, ale jakość tego meshu jest dla mnie słaba… do tego brak możliwości mikroregulacji jako to w meshu… 

No to mamy zupełnie odmienne opinie, bo moim zdaniem wszystko można powiedzieć o tym meshu, ale chyba nie to, że jest słabo wykonany. Może ta lekkość tytanu sprawia, że masz takie odczucia, bo ta bransoleta waży tyle, co nic :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Baniewski napisał(-a):

No to mamy zupełnie odmienne opinie, bo moim zdaniem wszystko można powiedzieć o tym meshu, ale chyba nie to, że jest słabo wykonany. Może ta lekkość tytanu sprawia, że masz takie odczucia, bo ta bransoleta waży tyle, co nic :) 

Ja od omegi wymagam czegoś więcej bo za to płacimy więcej… Ale ten mesh to jakościowo taki jak glycine 15 lat temu robili za 500 zł… serio… nie kłamie 😉😁😎 patrząc z perspektywy już prawie 200 zegarków które przeszło  mi przez ręce to ten mesh jest naprawdę lichy…

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Scaut napisał(-a):

Ja od omegi wymagam czegoś więcej bo za to płacimy więcej… Ale ten mesh to jakościowo taki jak glycine 15 lat temu robili za 500 zł… serio… nie kłamie 😉😁😎 patrząc z perspektywy już prawie 200 zegarek które przęsło mi przez ręce to ten mesh jest naprawdę lichy…

A mówią, że kiedyś to wszystko było lepsze 😁 

Nie będę się sprzeczał, bo takiego doświadczenia nie mam, ot po prostu moja opinia. Ale zgadzam się z Butikiem, że zapięcie jest zdecydowanie za grube. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scaut napisał(-a):

Miałem okazje kilka dni temu macać NTTD na meshu… powiem tak… dla mnie wypada słabo … nie chodzi nawet o kwestie wizualne, ale jakość tego meshu jest dla mnie słaba… do tego brak możliwości mikroregulacji jako to w meshu… 

 

No to troche lipa, bo on w butiku kosztuje 3,8k pln. I tak, wiem towar luksusowy, prestiż, ale bez jaj :) To stalowa bransoleta z zapięciem :)

 

Poważnie te staib rozważam jednak. Ta 4,1mm jest na oko idealna, ale ludzie marudzą na WUS, że nie do końca pasuje do SMP300 i trzeba z cienszymi teleskopami kombinować, stąd moje wcześniejsze pytanie.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No to troche lipa, bo on w butiku kosztuje 3,8k pln. I tak, wiem towar luksusowy, prestiż, ale bez jaj To stalowa bransoleta z zapięciem
 



To nie stalowa bransoleta tylko tytanowa i dlatego jest taka jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

 


To nie stalowa bransoleta tylko tytanowa i dlatego jest taka jaka jest.

 

 

Tytanowa kosztuje 7,9K pln. Pisałem o stalowej :)


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tytanowa kosztuje 7,9K pln. Pisałem o stalowej

Mesh od NTTD jest tytanowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):


Mesh od NTTD jest tytanowy

 

Ale jest taka sama wersja, tylko stalowa. I o niej rozmawiamy.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2022 o 19:56, Butik napisał(-a):

 

Nie masz szans :P 

Tytuły paskownika i fotografa roku są moje dożywotnio.

Nie ma wuja. MiSZCZem foto jestem Ja. :P Stanowisko zobowiązuje. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.