Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, warloard napisał(-a):

Jako posiadaczy wszystkich 3 wersji snoopiego uważam, że ten najnowszym model sprawdził tą serię do lamusa:) Ale ok polityka jak u Rolexa kupiłeś 5 dostaniesz kolejnego i się brandzluj zarobasie przed lustrem bo jesteś taki za***isty:)

Jakos nie skumalem... 😬😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie skumalem...
Model wypuszczony na siłę po sukcesie poprzednich wersj to miałem na myśli.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, warloard napisał(-a):

Model wypuszczony na siłę po sukcesie poprzednich wersj to miałem na myśli.

Na sile, to wypuszczali wiele wersji okimpijskich czy bondow rozniacych sie napisem na deklu czy 007 na koncu sekundnika 😂 Tutaj przynajmniej masz cos czego prozno szukac u konkurencji z tej polki cenowej, wiec nie do konca moge sie zgodzic 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się ten snoopy różni od pozostałego miliona limitek speedmastera? Oczywiście nie licząc faktu że można na nic zarobić, co jest niewątpliwie kluczowe dla miłośników Rolexa.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i oglądam Wasze zdjęcia tego Snoopy , i nie mogę do niego mieć przekonania , jest zbyt dziecinny jak dla mnie 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to siup!

4a1f0c4ce8286777e37cb725a970d03d.jpg&key=f712552774d445a50e41b93902392d4212bc9c2e550bfdd56ae4e315f0936913

Gratulacje, niech cieszy

Też mam dziwne wrażenie, że jak nie zostanie dla zwiększania wartości, to chyba długo się nie utrzyma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Hehe, od razu zamówiłem bransoletę, bo ten pasek jest do d*py. Dziękuję za graty!

c4ed4a5de1ca95fc1011a1318d2c8302.jpg

Gratulacje. Dobrze się prezentuje! 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

bo ten pasek jest do d*py

 

mierzyłem ostatnio tego snoopiego i tez mi się to rzuciło w oczy. Natomiast sam zegarek bardzo fajny, gratuluje!

 

Generalnie to kiedyś miałem propozycję zapisu na tego Snoopiego i się nie zdecydowałem. Wiedziałem że pewnie bym go sprzedał a nie po to kupuje zegarki. Po przymiarce w tym tygodniu upewniłem się że to model który mogę podziwiać na zdjęciach i nadgarstkach innych.

 

image.png


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Postanowiłem już jakiś czas temu, że ta Omega jak już ją odbiorę,  zostanie u mnie na stałe. 


Na stałe to znaczy do czasu aż nowy cel zegarkowy się nie pojawi ;) wielu tu już było takich co się deklarowało z tym na "stałe" (w tym i ja).
A patrząc na to ile ich się pojawia na chrono24 i w jakich cenach to myślę, że to są środki na Daytone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Hehe, od razu zamówiłem bransoletę, bo ten pasek jest do d*py. Dziękuję za graty!

c4ed4a5de1ca95fc1011a1318d2c8302.jpg

Winszuję. 👏

Prezentuje się fenomenalnie.

9 minut temu, alleck napisał(-a):

Na stałe to znaczy do czasu aż nowy cel zegarkowy się nie pojawi ;) wielu tu już było takich co się deklarowało z tym na "stałe" (w tym i ja).
A patrząc na to ile ich się pojawia na chrono24 i w jakich cenach to myślę, że to są środki na Daytone :)

 

 

"Na stałe" to przecież taki żart wśród zegarkowców. 🙃


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, warloard napisał(-a):

Model wypuszczony na siłę po sukcesie poprzednich wersj to miałem na myśli.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

 

Właśnie poprzednie wersje to takich śmiech, dali trochę koloru na tarczę i wielka limitka. Do tej się w końcu przyłożyli. 

11 godzin temu, nicon napisał(-a):

A czym się ten snoopy różni od pozostałego miliona limitek speedmastera? Oczywiście nie licząc faktu że można na nic zarobić, co jest niewątpliwie kluczowe dla miłośników Rolexa.

 

Sama "linia" snoopy cieszy się wzięciem z wiadomych względów, a ten ma moim zdaniem kapitalny dekiel. Taki zegarek dla miłośników Moona i całej historii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel ma przepiękny to fakt:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Hehe, od razu zamówiłem bransoletę, bo ten pasek jest do d*py. Dziękuję za graty!

c4ed4a5de1ca95fc1011a1318d2c8302.jpg

Pogratuluję i tutaj 👊

Jak mi się ona podoba, chyba "mogłaby" być tym jedynym zegarkiem :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Hehe, od razu zamówiłem bransoletę, bo ten pasek jest do d*py. Dziękuję za graty!

c4ed4a5de1ca95fc1011a1318d2c8302.jpg

Piękny🤩

Jak Ci się znudzi po kilku dniach lub coś nie będzie centrować, to proszę o priv😁


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, a_team napisał(-a):


Gratulacje, niech cieszy emoji6.png

Też mam dziwne wrażenie, że jak nie zostanie dla zwiększania wartości, to chyba długo się nie utrzyma emoji14.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

7 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Gratulacje. Dobrze się prezentuje! 💪

 

7 godzin temu, Jan napisał(-a):

 

 

mierzyłem ostatnio tego snoopiego i tez mi się to rzuciło w oczy. Natomiast sam zegarek bardzo fajny, gratuluje!

 

Generalnie to kiedyś miałem propozycję zapisu na tego Snoopiego i się nie zdecydowałem. Wiedziałem że pewnie bym go sprzedał a nie po to kupuje zegarki. Po przymiarce w tym tygodniu upewniłem się że to model który mogę podziwiać na zdjęciach i nadgarstkach innych.

 

 

6 godzin temu, agremi napisał(-a):

Winszuję. 👏

Prezentuje się fenomenalnie.

 

"Na stałe" to przecież taki żart wśród zegarkowców. 🙃

 

2 godziny temu, tommly napisał(-a):

Pogratuluję i tutaj 👊

Jak mi się ona podoba, chyba "mogłaby" być tym jedynym zegarkiem :D

 

Godzinę temu, piteks napisał(-a):

Piękny🤩

Jak Ci się znudzi po kilku dniach lub coś nie będzie centrować, to proszę o priv😁

Dziękuję za miłe słowa! Do czasu przełożenia na bransoletę Snoopy będzie leżał w pudle. A czy się polubimy, to się za jakiś czas okaże. Wychodzę z założenia, że wszystkiego trzeba organoleptycznie popróbować, aby wyrobić sobie własne zdanie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tommly napisał(-a):

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku Zegarkowego 😝

 

Najlepszego 🥃🎇

IMG_20221230_193859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Dziękuję za miłe słowa! Do czasu przełożenia na bransoletę Snoopy będzie leżał w pudle. A czy się polubimy, to się za jakiś czas okaże. Wychodzę z założenia, że wszystkiego trzeba organoleptycznie popróbować, aby wyrobić sobie własne zdanie. 


Równowaga w przyrodzie jest konieczna - Butik odchodzi od Omegi, Mario wchodzi w Omegę ;)

 

Tak na poważnie to zgadzam się na 100% - trzeba samodzielnie dłużej spróbować (jeśli są ku temu możliwości). Dlatego jestem daleki od wyzywania ludzi od flipperów tylko dlatego, że często zmieniają zegarki. Ja to nazywam poszukiwaniam (nie mówię tu o klasycznym fliperowaniu i kupowaniu z chęcią odsprzedaży z zyskiem natychmiast).

 

Gratki doa Ciebie. Osobiście żałuję, że nie zamówiłem w Kruku, tylko w butiku. W tym pierwszym jako chyba niezły klient pewnie bym już miał, w tym drugim mam wrażenie, że moje zamówienie było potraktowane z mocznym przymrużeniem oka (a nawet szyderczym śmiechem).

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego
IMG_20221230_193859.thumb.jpg.b29a7d7f331009444ef370a2bea4d7fd.jpg

Przecież koniec roku jest jutro

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Teufel26 napisał(-a):


Przecież koniec roku jest jutro emoji23.png

Ale jutro będę zajęty 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.