Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MacSen napisał(-a):

 

Dziękuję za wyjaśnienia. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł się podzielić zdjęciami nowego nabytku.

Pozdrawiam,

Jesteś pewien, że chcesz 36mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

Jesteś pewien, że chcesz 36mm?

Tak. Nie dość, że nie mam zbyt dużego nadgarstka, to coraz bardziej podobają mi się mniejsze zegarki. Po klasycznym IWC, czas na coś mniej zobowiązującego.  

IMG_5724.jpg

IMG_5725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek ciekawy z kilku powodów ale cena nie ciekawa.

Przynajmniej u fliperów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, mario1971 said:

Psiakość, chyba się polubimy. emoji6.png
 

 

Jak wyglada kwestia odczytu czasu gdy wskazowka godzinowa jest na dolnej polowie tarczy? Nie zlewa sie z ciemnymi tarczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, o.m.e.g.a napisał(-a):

 

Jak wyglada kwestia odczytu czasu gdy wskazowka godzinowa jest na dolnej polowie tarczy? Nie zlewa sie z ciemnymi tarczami?

Szczerze, to słaba. Trzeba poruszyć nadgarstkiem, aby odczytać godzinę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):

Wyjątkowo Omega Hour Vision, bo ostatnio zabiedbuje ją trochę emoji14.png Tak to się kończy jak się kupuje za szybko zegarki i człowiek nie zdąży nacieszyć się jeszcze poprzednim zakupem emoji14.png

eca475e685a46ae7df45e1e3741cb5d1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak się zastanawiam czy nie będziesz jej jednak sprzedawał? Kiedyś wspomniałeś, że zostaje na zawsze, ale z autopsji wiem, że w tym hobby nie ma co się tak deklarować.. 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo na nią chorowałem, żeby sprzedać Musiałbym dostać chyba 200% ceny, którą zapłaciłem. Wykonanie w jej jest po prostu mega

Parę lat temu prawie ją kupiłem, ale na drodze stanęła żona, teraz już nie było wymówek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitom powiedzili mi, że nie będą mieć nowego Bonda. Kruk w Wawie nie ma Omegi, więc zostaje chyba do butiku wpaść obejrzeć. Przy okazji przymierzyłem po paru latach znów SMP i nie wydawał mi się duży, poza l2l. Tylko rabaty słabe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, a_team said:

Parę lat temu prawie ją kupiłem, ale na drodze stanęła żona, teraz już nie było wymówek

 

O cholera, pozbyłeś się żony ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu jesteśmy już po większych wydatkach i nie było gadania, że większe mieszkanie czy nowy samochód


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pepepatryk napisał(-a):

Długo bez Ω nie wytrzymałem emoji4.png

Tak to już jest. Gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Omegi Hour Vision też uważam, że jest to bardzo ciekawy zegarek. Mam od 2008 roku i nadal bardzo lubię.

 

 

HV.JPG


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo bez Ω nie wytrzymałem
fc0a7c647d79a44b785ea6580a18b91a.jpg&key=72e97b19978ed1bec72174efbb543ae33d55928a5093e0edbd0699c295327386

Gratuluje! Taką zamianę to ja rozumiem, sam się nad taką zastanawiam!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo bez Ω nie wytrzymałem
fc0a7c647d79a44b785ea6580a18b91a.jpg&key=72e97b19978ed1bec72174efbb543ae33d55928a5093e0edbd0699c295327386

Dobra jest, Omega robi bardzo ładne zegarki Graty i niech się nosi i przynosi radość jak najdłużej

Wczoraj niepotrzebnie wyciągnąłem katalog Omegi i jak się naoglądałem, to przyszła mi chęć wybrać się do Noble Place pooglądać i pomierzyć Moonwatch mi nie daje trochę spokoju i siedzi z tylu głowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rmickey napisał(-a):

Gratulacje :) Jeżeli miejsce 300 zajęła AT to dobra zmiana :) 

 

15 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):


Gratuluje! Taką zamianę to ja rozumiem, sam się nad taką zastanawiam!

 

19 minut temu, a_team napisał(-a):


Dobra jest, Omega robi bardzo ładne zegarki emoji6.pngGraty i niech się nosi i przynosi radość jak najdłużej emoji106.png

Wczoraj niepotrzebnie wyciągnąłem katalog Omegi i jak się naoglądałem, to przyszła mi chęć wybrać się do Noble Place pooglądać i pomierzyć emoji23.png Moonwatch mi nie daje trochę spokoju i siedzi z tylu głowy emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziekuje Panowie. Zegarek bardzo fajny. Może trochę za elegancki jak na mnie, ale miałem go na radarze już bardzo długo i postanowiłem spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

 

 

Dziekuje Panowie. Zegarek bardzo fajny. Może trochę za elegancki jak na mnie, ale miałem go na radarze już bardzo długo i postanowiłem spróbować. 

No ładne kwiatki, gratuluję kolego ;)

Znaczy 300-ki już nie ma? Ale, że kolejny niebieski zegar?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W The Glass Onion na reku Craiga pojawia sie Seamaster 1948 Small Seconds z 2018 r. Nie znalem tego modelu.

Czy ktos mial okazje go testowac? Na IG znalazlem jakies zdjecie Filipa z modelem z centralna sekunda.

2988b3336f7c4ada75ab736861a2c1d0.webp&key=e512e3e8d23a5b00e556dc606cc739e7bdfd2a97946d433ea6887e15c3e66678

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych kolegów na forum co nie lubi Kruka ma ten model. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bibbi napisał(-a):

W The Glass Onion na reku Craiga pojawia sie Seamaster 1948 Small Seconds z 2018 r. Nie znalem tego modelu.

Czy ktos mial okazje go testowac? Na IG znalazlem jakies zdjecie Filipa z modelem z centralna sekunda.

2988b3336f7c4ada75ab736861a2c1d0.webp&key=e512e3e8d23a5b00e556dc606cc739e7bdfd2a97946d433ea6887e15c3e66678

W październiku 2021 miałeś go na stole w Starych koszarach 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.