Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, lukebor napisał(-a):

I super - AT to fajne zegarki są, mega uniwersalne. Niech się dobrze nosi :)

Uniwersalność to napewno ogromna zaleta AT.

14 minut temu, bober5264 napisał(-a):

Gratulacje ;) najladniejsza wersja at ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję, tez tak uważam. Mialem ta przyjemność przyjrzeć się wersji zielonej, białej i czarnej, jednak niebieska wydala mi się najciekawsza.

11 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

 


No i super, gratuluje. Indeksy i nakładane logo robią robotę, co?

 

Sam wiesz najlepiej 😉 calosc jest naprawdę spójna i robi ogromne wrażenie.

11 minut temu, artme napisał(-a):

Gratki 😎 Niech cieszy 😊

Dzięki!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam do Kolegów, bo mam wrażenie, że kiedyś widziałem, ale jakoś się doszukać nie mogę :(


Czy była jakaś wersja Planet Ocean w rozmiarze 45.5 mm (koperta w stali), z niebieską tarczą i na bransolecie? Nie chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, logann napisał(-a):

Ja miałem Certine i to był bardzo fajny zegarek za cenę, która za niego zapłaciłem :)

 

a Omegi nie zamieniłbym na R, bo wydaje mi się zbyt ostentacyjny. No i w sumie to mnie na niego nie stać jeszcze :P

 

 

0B672F65-8319-4941-A5C0-5E7B98B8AD06.jpeg

Jaki masz nadgarstek i ile waży zegarek z bransoletą?? Koło 200gram?? 

 

1 godzinę temu, Teufel26 napisał(-a):

Już od dłuższego czasu chodził za mną ten zegarek😊 Podobnie jak Pepe, w mojej kolekcji zawitała niebieska AT

IMG_6666.thumb.JPG.0730f09fcd0d6e99f231bffde9730d4c.JPG

Gratuluję. Fajnie się prezentuje 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=95525]Teufel26[/mention]
Uwielbiam At, więc i tutaj pogratuluję 

Dziękuje, to naprawdę świetny zegarek

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, kornel91 said:

Jaki masz nadgarstek i ile waży zegarek z bransoletą?? Koło 200gram?? 

 

Gratuluję. Fajnie się prezentuje 

 

Teraz wieczorem jak zmierzyłem to 18 cm (rano pewnie jest około 17,5) i przy moim nadgarstku waga to równiutkim 180 gram 

 

 

FFBE6DB6-7013-429B-B638-EE05BED406EE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, logann napisał(-a):

 

Teraz wieczorem jak zmierzyłem to 18 cm (rano pewnie jest około 17,5) i przy moim nadgarstku waga to równiutkim 180 gram 

 

 

FFBE6DB6-7013-429B-B638-EE05BED406EE.jpeg

Dzięki. Wiem, że jakoś kiedyś pytałem ale akurat nie miałem możliwości przymierzenia 300a od dawna mi się podoba. Tylko często ktoś pisze, że zegarek jest ciężki a 180g to wcale nie tak dużo jak zegarek leży dobrze na ręku 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, piotralski napisał(-a):

Takie pytanko mam do Kolegów, bo mam wrażenie, że kiedyś widziałem, ale jakoś się doszukać nie mogę :(


Czy była jakaś wersja Planet Ocean w rozmiarze 45.5 mm (koperta w stali), z niebieską tarczą i na bransolecie? Nie chrono.

Ja kojarzę w tytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, kornel91 said:

Dzięki. Wiem, że jakoś kiedyś pytałem ale akurat nie miałem możliwości przymierzenia 300a od dawna mi się podoba. Tylko często ktoś pisze, że zegarek jest ciężki a 180g to wcale nie tak dużo jak zegarek leży dobrze na ręku 😀

 

Nie jest to jakiś full gold, można się przyzwyczaić :) Ja to nawet mam tak, że jak go nie noszę to jakby czegoś brakowało. Póki co sprawdza się jako jedyny zegarek (od prawie dwóch lat) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sanik napisał(-a):

Ja kojarzę w tytanie.

Dzięki, no właśnie mi się po głowie tłucze, że widziałem kiedyś w stali... może to tylko życzenie, albo komuś się potentesował opis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotki tak na szybko - minusem jest zapięcie bez regulacji ale ja lubię dość luźno i nigdy ręka nie puchnie mi aż tak żebym musiał coś przestawiać.


Dzięki.
Dobrze to wyglada.
Spróbuje…
Fotki tak na szybko - minusem jest zapięcie bez regulacji ale ja lubię dość luźno i nigdy ręka nie puchnie mi aż tak żebym musiał coś przestawiać.


A jeszcze jedno, próbowałeś może się dowiadywać czy od speedmastera jakiegoś który ma podobna stylistykę wzoru bransolety w której jest mikroregulacja mogła by Pasować?

Czy to już inne rozstawy itp. I tylko ta co podałeś będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tak kombinowac skoro wystarczy zmienic zapiecie, ja sobie kupilem to najmniejsze z 3 stopniową regulacją i wystarcza w zupelnosci ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracam do klubu
7a7daeb63e64de433fd7732d97159f04.jpg&key=0495442fc626b2a09714e798ad0ff0ce45986e805430db521b1c3d207f2fbb05


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szybko poszło ;) gratulacje, białą SMP bardzo miło wspominam :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co tak kombinowac skoro wystarczy zmienic zapiecie, ja sobie kupilem to najmniejsze z 3 stopniową regulacją i wystarcza w zupelnosci default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Czyli masz zapięcie z mikroregulacja w tej bransolecie?

a87ee3378a8ab95b017dc23d824e52fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MocnyFull napisał(-a):

6ef20cc44fe83a5f6f8a8335456e236d.jpg
bbbe9a7f689facf0b9ed0f36295b875d.jpg
Zastanawiam się nad sprzedażą tych dwóch… Tzn. Chce je chyba wymienić z dopłata za Submarinera… Nie wiem czy dobrze robię ale chce mieć chyba jeden zegarek…

Ja napiszę tak.

Skoro się zastanawiasz to nie ma się nad czym zastanawiać. Znaczy przyszedł czas na zmianę. Czy dobrą to musisz się sam przekonać. Ja zamieniłbym. Dodam, że nie jestem wielkim fanem Suba.

Twoja SMP jest fajna (miałem z falami na tarczy). Najlepsza edycja.  Jedyny minus to bransoleta. Jakby była zwężana i nie miała tych "dziwnych wstawek" byłby to niemalże idealny nurek. 

 

A może zainteresujesz się PO 42mm. Miałem 8500. To jest kozak. Jest "trochę" grubszy od Suba ale dla mnie super zegar. Najfajniejszy nurek Omegi, nie licząc Ploprof. Niestety on tylko na lewą rękę.   :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę tak.
Skoro się zastanawiasz to nie ma się nad czym zastanawiać. Znaczy przyszedł czas na zmianę. Czy dobrą to musisz się sam przekonać. Ja zamieniłbym. Dodam, że nie jestem wielkim fanem Suba.
Twoja SMP jest fajna (miałem z falami na tarczy). Najlepsza edycja.  Jedyny minus to bransoleta. Jakby była zwężana i nie miała tych "dziwnych wstawek" byłby to niemalże idealny nurek. 
 
A może zainteresujesz się PO 42mm. Miałem 8500. To jest kozak. Jest "trochę" grubszy od Suba ale dla mnie super zegar. Najfajniejszy nurek Omegi, nie licząc Ploprof. Niestety on tylko na lewą rękę.   

Powoli dojrzewam do tej zmiany. Muszę sam ocenić czy ten sub to jest to… a ocenie jak będę go miał bo inaczej się nie da.
PO miałem w tym rozmiarze, to była moja 3 Omega, chyba jakoś 2015 rok bardzo dobrze wspominam ale przy noszeniu go 24 h trochę dawał o sobie znać…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz zapięcie z mikroregulacja w tej bransolecie?

a87ee3378a8ab95b017dc23d824e52fc.jpg&key=19dd5d7b77632c4622cbaa4ea27638bebedd801045f9927414a204aeb157eb33
Nie, myślałem że mowa o smpc, ale mam jakieś endlinki do bransy moona zeby móc założyć normalne zapięcie z mikroregulacją nie znam sie na nich wiem tylko ze pasupe do 'speedmastera na 1861)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Już od dłuższego czasu chodził za mną ten zegarek😊 Podobnie jak Pepe, w mojej kolekcji zawitała niebieska AT

IMG_6666.thumb.JPG.0730f09fcd0d6e99f231bffde9730d4c.JPG

 

3 godziny temu, jimmibaton napisał(-a):

Wracam do klubu emoji14.png
7a7daeb63e64de433fd7732d97159f04.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluję nowinek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Gratuluję. Fajnie się prezentuje 

 

9 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Gratuluję nowinek. 

Dzięki!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wiecie może, w którym z Poznańskich Kruków poradzą sobie ze skróceniem oryginalnej bransy do nowej SMP? Pytam, bo poległem wczoraj. Nie mam dobrych śrubokrętów, ale też mocny opór śrubki stawiają, więc podjadę, gdzie mi wskażecie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jimmibaton napisał(-a):

Hej! Wiecie może, w którym z Poznańskich Kruków poradzą sobie ze skróceniem oryginalnej bransy do nowej SMP? Pytam, bo poległem wczoraj. Nie mam dobrych śrubokrętów, ale też mocny opór śrubki stawiają, więc podjadę, gdzie mi wskażecie emoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Śrubki są dodatkowo klejone, wiec pierwsze odkręcenie wymaga podgrzania, żeby klej delikatnie puścił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lukebor napisał(-a):

... białą SMP bardzo miło wspominam :)

Tokio to najfajniejsza nowa 300. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki są dodatkowo klejone, wiec pierwsze odkręcenie wymaga podgrzania, żeby klej delikatnie puścił. 

Próbowałem na gorąco. Nic z tego. Wolę więcej nie grzebać, żeby nic nie skopać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.