Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Bondowska fala 😜

IMG_20230111_084555.jpg


Uwielbiam te stare fale. Sprzedałem swój 2220.80 bo szukam lepszego egzemplarza, brakuje mi tego zegarka. Zwłaszcza teraz. ;)

 

 

A8099662-AB07-4901-A5D6-83F4F77DF910.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Czarek03 napisał(-a):

Omegę miał tez w Glass Onion. Pokazali ją przez chwile, tylko inny model , chyba AT. Samego filmu nawet nie warto komentować , jak i jego odegrania postaci.

Imo świetny film wart obejrzenia. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Jakby nie było.. Speedmaster - no diving! 🥶

AB9F574A-CB53-4C1C-B5D9-72685C688A70.jpeg


Nie ma się czego bać. In Omega we trust. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Scaut napisał(-a):

Nie at tylko Omega Seamaster 1948 Co‑Axial Master Chronometer Small Seconds 38MM. 

Grube portfele muszą mieć zegarkomaniacy zainspirowani Netflixem. Stalowe Seamaster się wyprzedały, Omega promuje ich platynowe odpowiedniki. https://www.fratellowatches.com/hands-on-with-the-omega-seamaster-1948-in-platinum/

1F532B6D-4659-48FD-B12D-5413046744C3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Grube portfele muszą mieć zegarkomaniacy zainspirowani Netflixem. Stalowe Seamaster się wyprzedały, Omega promuje ich platynowe odpowiedniki. https://www.fratellowatches.com/hands-on-with-the-omega-seamaster-1948-in-platinum/

1F532B6D-4659-48FD-B12D-5413046744C3.jpeg

Dobrze pamietam, że masz właśnie sztukę w stali? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwonili z W.Kruk z informacją, iż zamówiona bransoleta do Moona przyjdzie już z szybką regulacją na zapięciu. Ponoć jest to krótka przedłużka, parę mm na jeden klik. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Scaut napisał(-a):

Dobrze pamietam, że masz właśnie sztukę w stali? 

Tak jest i teraz szukam łososiowej koszuli do niej 😉

1B2603D7-D05D-451F-A2FC-E0554B839DE5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dwonili z W.Kruk z informacją, iż zamówiona bransoleta do Moona przyjdzie już z szybką regulacją na zapięciu. Ponoć jest to krótka przedłużka, parę mm na jeden klik. 

To szybko zaktualizowali asortyment 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, desmo napisał(-a):

Tak jest i teraz szukam łososiowej koszuli do niej 😉

1B2603D7-D05D-451F-A2FC-E0554B839DE5.jpeg

Koszula wymiata. Fajniejsza niż ten zegarek ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fratello oficjalnie potwierdza wzrost cen 5-7%, w zależności od rynku. Hesalitowy Moon +400 euro do góry. 
https://www.fratellowatches.com/life-is-getting-more-expensive-and-watches-are-too-price-increases-from-omega-rolex-and-tudor/

 

Pytał ktoś może w butiku o dostępność tej nowej klamry do Moona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o niej? Full stal, 1959 rok.

Prawdopodobnie będzie to moja pierwsza omega 😁

received_746097676946296.jpeg

received_5945335118856744.jpeg

received_5945335118856744.jpeg

received_907830780390961.jpeg

received_3454210141502670.jpeg

received_2960134784130326.jpeg

received_722261456092031.jpeg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny czasomierz. Ile trzeba wydać żeby założyć go na rękę?

19 godzin temu, desmo napisał(-a):

Tak jest i teraz szukam łososiowej koszuli do niej 😉

1B2603D7-D05D-451F-A2FC-E0554B839DE5.jpeg

Czy ktoś wie, gdzie można kupić koszule z takimi mankietami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, to mankiety Portofino, zarówno w MTM jak i niektórych RTW (np Borriello Napoli). 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że butik trzyma poziom, żenujący jak zwykle. Może za dużo wymagam, ale oceńcie sami.

 

Zadzwoniłem do butiku, jaka będzie cena za przełożenie paska i bransolety pomiędzy speedmasterami.

Powiedzieli że gratis i zapraszamy. Przyjechałem.

Na miejscu, pierwsza informacja że ogólnie to skracanie gratis, ale przełożą. Położyłem zegarki.

Nie przełożą, bo to snoppy. Snoopy nie może mieć bransolety, bo taka ich wizja. Jak spytałem po cholerę zapraszają na takie usługi, jak się okazuje że że są problemy.

Moja wina, bo nie powiedziałem że to snoopy. Tylko kto się może spodziewać że zegarek z białą tarczą jest inny niż z czarną. Pomiędzy moonwatchami by przełożyli, tutaj nie.

Jakieś przepraszam, cokolwiek. Nie, moja wina bo nie dopytałem. Za mało informacji przekazałem o które nie prosili przy pytaniu.
Pan chciał zabłysnąć że te zegarki to jak C-klasa i AMG. W mercedesie mi przełożą koła pomiędzy dieslem i AMG jeśli tylko pasują. Nikt nie będzie pieprzył o wizerunku marki.

Pana porównania też słabe, bo za snopiego w retailu fiata tipo nie kupię a co dopiero C-klasę czy AMG.

 

Jak jeszcze zapytałem o serwis moonwatcha, bo koronka chodzi w nim bardzo ciężko to stwierdził że normalnie i może ciężej chodzić niż w innych ezgzemplarzach.

Jak się dowiedział że nie kupiony u nich, to już zmienił narrację że u nich to by nie przeszło. Ale czy serwis naprawi to nie wiedzą.

Więc czy koronka ciężko chodzi zależy gdzie kupiony. A chodzi tak mało przyjemnie że palce bolą po nakręceniu, snoopy z tym samym mechanizem nakręca się lekko.

 

Butik zawsze wychodził z założenia że ważny jest produkt, nie klient. Niech się kiszą sami we własnym sosie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś rok temu pisałem swoje zdanie na temat obsługi w butiku. Tej obecnej, bo z tą sprzed 3-4 lat nie ma nic wspólnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dzikipl napisał(-a):

Ja dodam że butik trzyma poziom, żenujący jak zwykle. Może za dużo wymagam, ale oceńcie sami.

 

Zadzwoniłem do butiku, jaka będzie cena za przełożenie paska i bransolety pomiędzy speedmasterami.

Powiedzieli że gratis i zapraszamy. Przyjechałem.

Na miejscu, pierwsza informacja że ogólnie to skracanie gratis, ale przełożą. Położyłem zegarki.

Nie przełożą, bo to snoppy. Snoopy nie może mieć bransolety, bo taka ich wizja. Jak spytałem po cholerę zapraszają na takie usługi, jak się okazuje że że są problemy.

Moja wina, bo nie powiedziałem że to snoopy. Tylko kto się może spodziewać że zegarek z białą tarczą jest inny niż z czarną. Pomiędzy moonwatchami by przełożyli, tutaj nie.

Jakieś przepraszam, cokolwiek. Nie, moja wina bo nie dopytałem. Za mało informacji przekazałem o które nie prosili przy pytaniu.
Pan chciał zabłysnąć że te zegarki to jak C-klasa i AMG. W mercedesie mi przełożą koła pomiędzy dieslem i AMG jeśli tylko pasują. Nikt nie będzie pieprzył o wizerunku marki.

Pana porównania też słabe, bo za snopiego w retailu fiata tipo nie kupię a co dopiero C-klasę czy AMG.

 

Jak jeszcze zapytałem o serwis moonwatcha, bo koronka chodzi w nim bardzo ciężko to stwierdził że normalnie i może ciężej chodzić niż w innych ezgzemplarzach.

Jak się dowiedział że nie kupiony u nich, to już zmienił narrację że u nich to by nie przeszło. Ale czy serwis naprawi to nie wiedzą.

Więc czy koronka ciężko chodzi zależy gdzie kupiony. A chodzi tak mało przyjemnie że palce bolą po nakręceniu, snoopy z tym samym mechanizem nakręca się lekko.

 

Butik zawsze wychodził z założenia że ważny jest produkt, nie klient. Niech się kiszą sami we własnym sosie.

 

Ale o jakim konkretnie butiku mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Czarek03 napisał(-a):

Ale o jakim konkretnie butiku mowa?

Omega ma jeden butik w Polsce.

37 minut temu, dzikipl napisał(-a):

Ja dodam że butik trzyma poziom, żenujący jak zwykle. Może za dużo wymagam, ale oceńcie sami.

 

Zadzwoniłem do butiku, jaka będzie cena za przełożenie paska i bransolety pomiędzy speedmasterami.

Powiedzieli że gratis i zapraszamy. Przyjechałem.

Na miejscu, pierwsza informacja że ogólnie to skracanie gratis, ale przełożą. Położyłem zegarki.

Nie przełożą, bo to snoppy. Snoopy nie może mieć bransolety, bo taka ich wizja. Jak spytałem po cholerę zapraszają na takie usługi, jak się okazuje że że są problemy.

Moja wina, bo nie powiedziałem że to snoopy. Tylko kto się może spodziewać że zegarek z białą tarczą jest inny niż z czarną. Pomiędzy moonwatchami by przełożyli, tutaj nie.

Jakieś przepraszam, cokolwiek. Nie, moja wina bo nie dopytałem. Za mało informacji przekazałem o które nie prosili przy pytaniu.
Pan chciał zabłysnąć że te zegarki to jak C-klasa i AMG. W mercedesie mi przełożą koła pomiędzy dieslem i AMG jeśli tylko pasują. Nikt nie będzie pieprzył o wizerunku marki.

Pana porównania też słabe, bo za snopiego w retailu fiata tipo nie kupię a co dopiero C-klasę czy AMG.

 

Jak jeszcze zapytałem o serwis moonwatcha, bo koronka chodzi w nim bardzo ciężko to stwierdził że normalnie i może ciężej chodzić niż w innych ezgzemplarzach.

Jak się dowiedział że nie kupiony u nich, to już zmienił narrację że u nich to by nie przeszło. Ale czy serwis naprawi to nie wiedzą.

Więc czy koronka ciężko chodzi zależy gdzie kupiony. A chodzi tak mało przyjemnie że palce bolą po nakręceniu, snoopy z tym samym mechanizem nakręca się lekko.

 

Butik zawsze wychodził z założenia że ważny jest produkt, nie klient. Niech się kiszą sami we własnym sosie.

 

Głupia sprawa, zawsze był tam wysoki poziom obsługi i zaimowali się moimi zegarkami, mimo, że nie były tam kupione.

Widać krukoza bywa zaraźliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Omega ma jeden butik w Polsce.

Głupia sprawa, zawsze był tam wysoki poziom obsługi i zaimowali się moimi zegarkami, mimo, że nie były tam kupione.

Widać krukoza bywa zaraźliwa.

Przepraszam, ale nie znam usytuowan butików .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.