Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Bo miejsca więcej nie starczyło ;)

No i nie wiem czy widziałeś moje wideo - to jest regulacja dwupozycyjna.

Tak czy siak dla większości te 2-3mm starczą na dzienne letnie zmiany obwodu nadgarstka.

Tak, obejrzałem sobie wcześniej Twój film. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Bo miejsca więcej nie starczyło ;)

No i nie wiem czy widziałeś moje wideo - to jest regulacja dwupozycyjna.

Tak czy siak dla większości te 2-3mm starczą na dzienne letnie zmiany obwodu nadgarstka.

Filmik bardzo dobry. 

 

Za to regulacja nędzna i ta zwężona przedłużka ciekawe co za chińczyk im to robił. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Człowieku, Omega to nic Patek i Lange drożej sprzedają a nawet nie mają hesalitowego szkła. 

nawet bez hesalitu?nie może być.

czyli co,zwykły plastik?

Mają dobrego gościa od marketingu

😆

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

Divery jeszcze po staremu.

Pamiętam jak Moona sprzedałem za 18k po roku noszenia z zyskiem ok 4k i myślałem, że zrobiłem inwestycję życia 😈

Na stronie Omegi wszystko po staremu, Jubitom pokazał co i ile zdrożeje.

P.s. Nie mogli doczekać…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40900 szafir, 34100 hesalit, tyle chyba było też kilka dni temu?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesalit owszem jest jeszcze w starej cenie, ale szafir już w nowej (było 38 700). Pewnie dlatego, że nie mają na magazynie teraz (widzę że nie da się dodać do koszyka), to pewnie już z nowej dostawy będzie, dlatego nowa cena :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa cena na hesalit - 35 600 zł

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

40900 szafir, 34100 hesalit, tyle chyba było też kilka dni temu?

 

6 minut temu, dodge66 napisał(-a):

Jest już nowa cena na hesalit - 35 600 zł

 

 

 

Za darmo.

Jeszcze z rozrzewnieniem będziemy wspominać tak niskie ceny 👆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na te ceny to żałuje, że kilka lat temu sprzedałem AT, nawet jakby leżała w sejfie to wyszedłbym na plus ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220.10.38.20.03.001 za 32 100 zł 😮


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, dodge66 said:

220.10.38.20.03.001 za 32 100 zł 😮

 

300m też już ponad 30k (30400) 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu, po rabatach, brałem tą w Jubitomie za 17 200 :) Ciężko byłoby teraz przełknąć ok 10k więcej.

 

6F18F671-55B6-4639-8F0D-98F1CCA9EB55.thumb.jpeg.a0ddcefb3b958ac0aa4a0aee7df2d49f.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono24 na gumie po 22 tys. Swoją kupowałem w DE co prawda bardzo dawno temu ale różnice podobne. 10 kontra 15 tys.

Edytowane przez PICAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy, przy tych nostalgicznych wspominkach, nie zapominacie że w Polsce w ostatnich 3 latach skumulowana inflacja wyniosła ok. 40%? Więc te Moony czy inne Omegi kupione jakiś czas temu i trzymane w sejfach wcale tak dużo na wartości nie zyskały, bo za pieniądze które teraz (teoretycznie) możecie za nie zyskać, kupicie o wiele mniej. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejki w Roleksie, podwyżki w Omedze, główne tematy miłosników. Ciężkie czasy. Ciesze się w sumie, że wolę starsze modele, tak nie drożeją, przynajmniej Omegi. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, zyskały więcej niż kasa trzymana na koncie czy na lokacie, a jednocześnie możemy się cieszyć pięknymi zegarkami :) Dodatkowo dobra luksusowe, nie idą aż tak równo z inflacją. Szereg podwyżek, limitowania rabatów itd swoje zrobił. Finalnie, żadnego z moich zegarków nie traktuję jako inwestycję do sejfu, ot przy cenie ok 25k zastanowiłbym się czy brać Omegę czy patrzeć już na jakiegoś explorera np.

 

OffTop - jak to mój przyjaciel ostatnio stwierdził, najstabilniejszą jednostką jaką zna jest gram marihuany :P od nastu lat kosztuje tyle samo, inflacja się go nie ima :P 

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Czy wy, przy tych nostalgicznych wspominkach, nie zapominacie że w Polsce w ostatnich 3 latach skumulowana inflacja wyniosła ok. 40%? Więc te Moony czy inne Omegi kupione jakiś czas temu i trzymane w sejfach wcale tak dużo na wartości nie zyskały, bo za pieniądze które teraz (teoretycznie) możecie za nie zyskać, kupicie o wiele mniej. 

Ale podwyżki idą równo w całym EU, np. Niemcy z tego co czytam na forach też średnio zadowoleni, a inflację mają o połowę mniejszą. My chociaż możemy powiedzieć że to podwyżki inflacyjne i znowu cały zachód zazdrości nam dobrobytu xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, nicon napisał(-a):

Ale podwyżki idą równo w całym EU, np. Niemcy z tego co czytam na forach też średnio zadowoleni, a inflację mają o połowę mniejszą. My chociaż możemy powiedzieć że to podwyżki inflacyjne i znowu cały zachód zazdrości nam dobrobytu xD.

Lepiej nie pisz na otwartym forum bo przyjadą i nam wszystko z butików powykupują :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to dbają już lokalni dilerzy i rząd, kurs waluty i VAT muszą być wyższe dla zegarków bo inaczej Niemiec już grzeje silnik ;).


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

220.10.38.20.03.001 za 32 100 zł 😮

 

Ja chyba odpuszczę... Nie będę gonił króliczka... Planowałem zmianę na wiosnę, AT była celem. 

 

Coż, zebraną kasę przeznaczę na coś innego. 

 

Aha, co do podwyżek Omegi, to nieźle się rozbestwili. To nie były korekty, tylko prawdziwy odlot...

 

Jakoś na początku 2021 AT na bransolecie kosztowała coś ok. 23 000 PLN. Były cztery podwyżki: najpierw na 25600, potem na 28600, jesienią 2022 r. na 30600, no i teraz na 32100. 9 tys. w niespełna dwa lata. Nieźle odlecieli...

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2018 AT 41 oficjalnie kosztowała 5,5kchf w Szwajcarii, ale frank stał niżej niż teraz plus można było wyrwać całkiem spory rabat:

image.thumb.png.530f07c59c45d1d0853555ea0b038afb.png


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że zdążyłem 😝😍

 

DSC00941r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś zainteresowany. Jeszcze ponad 1.5 roku gwarancji. Zapraszam na priv.

IMG-20230131-WA0009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bober5264 napisał(-a):

Pisz od razu ile a nie podchody jakies ;)
 

Tak bezpośrednio w wątku chyba nie bardzo może, ręka "boga" czuwa ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.