Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, robol1 napisał(-a):

Sugerujesz ze na codzień nie rozważnym jest nosić coś droższego nic Casio?

 

Wyciągnąłeś błędny wniosek.

 

8 godzin temu, Andrzej248 napisał(-a):

:) Najładniejsza PO

 

 

thumbnail_20190524_161320.jpg

 

Fajna, ale to kawał zegara przy blisko 16mm grubości. Szkoda, bo ma fajne proporcje, bezel chyba raptem 40mm, zakładając że to wersja 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te podwyżki trzeba się kawy napić 😜

IMG_20230202_100145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

A ta zaraz po tej. 🙂

 

3sjxlO3.thumb.jpg.95cf7efdf41cf91b5afae1b9bbcd6272.jpg

A tak na serio,  to ta pomarańcza jest świetna,  ale boję się,  że po pierwsze by mi się szybciej znudziła niż czarna, po drugie to taki bardziej wakacyjniak, po trzecie nie lubię, jak mi zegarek "błyszczy". A tutaj ta pomarańcz może przyciągać wzrok. Więc dla mnie osobiście czarna wygrywa :)

A Ta Twoja to nie jest ta mniejsza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

A tak na serio,  to ta pomarańcza jest świetna,  ale boję się,  że po pierwsze by mi się szybciej znudziła niż czarna, po drugie to taki bardziej wakacyjniak, po trzecie nie lubię, jak mi zegarek "błyszczy". A tutaj ta pomarańcz może przyciągać wzrok. Więc dla mnie osobiście czarna wygrywa :)

A Ta Twoja to nie jest ta mniejsza? 

 

To jest PO 42 mm cal. 2500. To było dawno temu i dostałem ją w rozliczeniu z dopłatą za pierwszego Rolka, którego kupiłem kiedyś w ramach prezentu dla siebie na 30 urodziny.

Natomiast w zestawie było wiele oryginalnych "ubranek". Bardzo fajnie ją wspominam 🙂 

 

WnDXfXN.thumb.jpg.c29cb901a31d1bd9764134912c4485b6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

To jest PO 42 mm cal. 2500. To było dawno temu i dostałem ją w rozliczeniu z dopłatą za pierwszego Rolka, którego kupiłem kiedyś w ramach prezentu dla siebie na 30 urodziny.

Natomiast w zestawie było wiele oryginalnych "ubranek". Bardzo fajnie ją wspominam 🙂 

 

WnDXfXN.thumb.jpg.c29cb901a31d1bd9764134912c4485b6.jpg

A no tak, teraz to ma sens. Raz w roku ubrać pomarańczę :)

No ja wolę tą większą. I lepiej mi leży i proporcje mi się trochę bardziej podobają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja najfajniejsza PO, niestety mimo całej sympatii do marki i tego modelu, wolę jednak "mniejsze rozmiary" ;)

 

IMG_7285r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, tommly said:

To była moja najfajniejsza PO, niestety mimo całej sympatii do marki i tego modelu, wolę jednak "mniejsze rozmiary" ;)

Ha! Tak czułem, że właśnie tak to się skończy.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

To jest PO 42 mm cal. 2500. To było dawno temu i dostałem ją w rozliczeniu z dopłatą za pierwszego Rolka, którego kupiłem kiedyś w ramach prezentu dla siebie na 30 urodziny.

Natomiast w zestawie było wiele oryginalnych "ubranek". Bardzo fajnie ją wspominam 🙂 

 

 

 

 

Miałem identyczną, z uwagi na ciężar i wymiary dokupiłem gumę, ale niestety nadal było za dużo i za grubo... nowe 39 fajne, ale dalej ciężko i grubo... sporo klientów przez to tracą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tts napisał(-a):

Ha! Tak czułem, że właśnie tak to się skończy.... :P

Niestety, jak zwykle żałuję, ale to już była 3 i raczej ostatnia próba przekonania się do PO. Zegar piękny, wg mnie lepiej wykonany od 300-ek, ale u mnie najlepiej wyglądał w pudełku, a szkoda, żeby leżał.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Przez te podwyżki trzeba się kawy napić 😜

IMG_20230202_100145.jpg

 

Ale zbożowej 👆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18,5 cm nadgarstek, mimo to PO mnie przerosła.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruby PO byla lakko ciensza jak chociazby 300 to Planeta byłaby bezkonkurencyjna a tak to 300 musi byc


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym podejściu wygrała SMPc, przy drugim zakochałem się w AT. Nadal uważam, ze PO jest piękna, ale nie dla mnie.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z kobietami, jeden woli mniejsze drugi większe :D

Dla mnie PO 45,5 jest The Best, później dopiero SMPc. Obie damy na niebiesko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, just_nobody07 napisał(-a):

Przecież 2500 to prawie naleśnik 🤷🏻‍♂️

 

Właśnie w referencji jest problem. Poprzednie PO jakoś bardziej do mnie przemawiały.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, kusi mnie takie połączenie. Myśle, o tym żeby smp wrzucić na mesh jako elegant, ponieważ sub w drodze… teoretycznie droga do odwrócenia, ale to są dwa zegarki które od zawsze mam w głowie i chciałbym jakoś to połączyć.. a może coś do kolekcji :-)?

Z drugiej  strony ta omega idealnie pasuje do niebieskiego kauczuku, a sub obskoczy od biedy formalne spotkanie.. 

E0E5850C-0C78-4698-892B-F746D38755D8.jpeg

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy, kusi mnie takie połączenie. Myśle, o tym żeby smp wrzucić na mesh jako elegant, ponieważ sub w drodze… teoretycznie droga do odwrócenia, ale to są dwa zegarki które od zawsze mam w głowie i chciałbym jakoś to połączyć.. a może coś do kolekcji :-)?
Z drugiej  strony ta omega idealnie pasuje do niebieskiego kauczuku, a sub obskoczy od biedy formalne spotkanie.. 

To Twój zegarek, Tobie się ma podobać i możesz z nim zrobić co chcesz, ale nie ić tom drogom…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tu na forum, chociaż kauczuk w smp jak i oyster w subie gra.. wiec po co to zmieniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pogodzić tych dwóch typów w ich naturalnym środowisku 🙃..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, tommly said:

Niestety, jak zwykle żałuję, ale to już była 3 i raczej ostatnia próba przekonania się do PO. Zegar piękny, wg mnie lepiej wykonany od 300-ek, ale u mnie najlepiej wyglądał w pudełku, a szkoda, żeby leżał.

Prawda. U mnie z kolei, mimo małego nadgarstka zagościła na dłużej. Wygoda noszenia, jakość wykonania i ta nutka vintage mnie przekonała. 

1 hour ago, just_nobody07 said:

Przecież 2500 to prawie naleśnik 🤷🏻‍♂️

 

Piękny prawie naleśnik... i rasowy toolwatch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO 42mm na 2500 ma chyba 14mm, całkiem grubawy. Ex II nowy to dopiero placek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.