Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Snoopy na łonie przyrody.

8e28ab6d008e024e239267430d339bb0.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, przeceniasz mój nadgarstek. 😉 Oryginalna długość tej bransolety jest przygotowana na nadgarstek +21cm. Ja musiałem zdjąć aż 3 ogniwa. 

20230312_141757-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Robert, przeceniasz mój nadgarstek. 😉 Oryginalna długość tej bransolety jest przygotowana na nadgarstek +21cm. Ja musiałem zdjąć aż 3 ogniwa. 

20230312_141757-01.jpeg

Ale dalej wisi🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, desmo napisał(-a):

Ale dalej wisi🤔

Jak otworzę dłoń i rozciapierzę palce (napnę nadgarstek), jest idealnie. Do tej fotki tak właśnie zrobiłem, a efekt wizualny odstającej bransolety wynika z grubości zapięcia i kąta, pod jakim zostało zrobione. 

 

20230312_104053-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się podublowało 

 

Edytowane przez DamianWW
dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jak otworzę dłoń i rozciapierzę palce (napnę nadgarstek), jest idealnie. Do tej fotki tak właśnie zrobiłem, a efekt wizualny odstającej bransolety wynika z grubości zapięcia i kąta, pod jakim zostało zrobione. 

 

20230312_104053-01.jpeg

Podobno ta zapinka (od jakiejś innej bransolety sądząc po wzorze) ma już szybką regulację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

Podobno ta zapinka (od jakiejś innej bransolety sądząc po wzorze) ma już szybką regulację. 

Zgadza się. 

20230312_145822-01.jpeg

20230312_145838-01.jpeg

20230312_145841-01.jpeg

20230312_145842-01.jpeg

20230312_145845-01.jpeg

20230305_104953-01.jpeg

20230305_145535-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem osobno od Moona na szafirze już z szybką mikroregulacją. 

20230227_215221-01.jpeg

20230227_220620-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po problemie… skoro 0,5 cm w Rolexie daje radę to i tu zadziała. Jeszcze niech poprawią to wzornictwo i mogą gonić lidera…

DBAB3715-3AE7-4282-A8FD-27497A37B295.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroregulacja? A komu to potrzebne? A dlaczego? :D

 

qXYm0DD.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest potrzebna! Nawet taka mikro mikro jest lepsza niż żadna. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



To po problemie… skoro 0,5 cm w Rolexie daje radę to i tu zadziała. Jeszcze niech poprawią to wzornictwo i mogą gonić lidera…

Nie, easy link w Rolexie nie daje rady. Dla mnie to taka sama pseudo przedłużka jak ta w tych nowych moonwatchach, jeśli ma kilka mm.
Najlepsza mikroregulacja jaką miałem była w SMPc w dokupionej klamerce (117STZ001154).
Może dla niektórych to wystarcza, dla mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, alleck napisał(-a):


 


Nie, easy link w Rolexie nie daje rady. Dla mnie to taka sama pseudo przedłużka jak ta w tych nowych moonwatchach, jeśli ma kilka mm.
Najlepsza mikroregulacja jaką miałem była w SMPc w dokupionej klamerce (117STZ001154).
Może dla niektórych to wystarcza, dla mnie nie.

Jeśli twoja ręka puchnie o ponad 5 mm to faktycznie kłopot dla easy link. ( zostaje wariant z SUBów choć w nowej wersji jest on trudny di zaakceptowania z uwagi na abstrakcyjnie przerysowany rozmiar klamry) Cała reszta jest do wyregulowania. Natomiast Rolex oferuje to w standardzie a w przypadku Omegi do niedawna trzeba było kombinować i dopłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twoja ręka puchnie o ponad 5 mm to faktycznie kłopot dla easy link. ( zostaje wariant z SUBów choć w nowej wersji jest on trudny di zaakceptowania z uwagi na abstrakcyjnie przerysowany rozmiar klamry) Cała reszta jest do wyregulowania. Natomiast Rolex oferuje to w standardzie a w przypadku Omegi do niedawna trzeba było kombinować i dopłacać.
Kiedyś byłem wielkim fanem bransolet. Ale od jakiegoś czasu preferuję paski. Nie potrafię ustawić tak bransolety żeby była dla mnie komfortowa. Lubię dość dopasowaną, tak żeby mi nie latała po nadgarstku, ale też tak żeby nie cisnęła. No i nie trafiam coś ostatnio na takie. I dodatkowo w ciągu dnia mój nadgarstek sporo puchnie, więc jak regulacja jest mikra jak w nowym zapięciu omegi czy jest to easy link, to jest to dla mnie zbyt mało. Przestawiłem się na paski handmade z indywidualnie wybijanymi dziurkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Mi jest potrzebna! Nawet taka mikro mikro jest lepsza niż żadna. 😅

 

Trudno się nie zgodzić :D

 

Zr55TlL.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy niebieski SPeedy '57 w różnych źródłach światła:

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.