Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej ulubiona to PO.

 

A ja zadam inne pytanie.

Z pośród mało popularnych modeli Omegi, wersji nie dostępnych na naszym rynku, wersji limitowanych czy mocno udziwnionych klasyków, czy macie taką, którą bardzo lubicie?

U mnie był by to taki Speedmaster. Uważam, że jest świetny.

 

 

IMG_0020.jpg

 

IMG_0026.jpg

 

IMG_0030.jpg

 

IMG_0032.jpg

 

IMG_0033.jpg

 

IMG_0034.jpg

 

IMG_0024.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu. Jako, że pora już późna, dlatego na początek skromnie, oto zdjęcie mojej jedynej (jak na razie :) ) Omesi. Na pewno tu wrócę. Dobranoc ;)

 

post-29235-0-72598800-1331641748.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ulubionej Omegi hm... Najchetniej na moim nadgarstku widzialbym tego speedmastera :

Na żywo dosłownie zepsula mi dzien, poniewaz zaczalem o niej myslec w sensie zakupu ;)

 

Michał, piękny klasyk. Tyle, że - z tego, co pamiętam - kiedyś obawiałeś się rozmiaru tego zegarka...No, ale skoro mierzyłeś i przeszedł pozytywnie weryfikację...To jest zegarek, który z dumą można kiedyś przekazać synowi...

 

Wojtek

 

Speedy, którego pokazałeś - fantastyczny...Niesamowita jest tarcza i kalendarz w formie, którą lubię najbardziej. I pomyśleć, że kiedyś nie przepadałem za Speedmasterem...

 

Mirek

 

Myślałem już, że nie wstąpisz do Klubu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ten Speedmaster którego wkleiłem jest wiekszy od pozostałych - ma ponad 44 mm ;)

 

Z tym ze w tej cenie chyba raczej wolalbym cos innego... Aczkolwiek ten speedmaster wart jest grzechu !

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ;)

 

post-27475-0-00210100-1331641786.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to około 7 klocków ;)

 

Euro oczywiscie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, gdzies Ty taka omesie wygrzebał ? ;)

 

Fajna jest ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, no cóż ja poradzę, że podobają mi się BULLHEADY, nie tylko zresztą w omegowskim wydaniu, do BULLHEADÓW Seiko też mnie ciągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtekimarco (mam nadzieje ze marco to nie ta lepsza polowka ;) ) Gratuluje wybitnych zegareczkow. Żona się zna na zegarkach? Zadowolona? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentują. Można by rzec, że to się nazywa szczęście we dwoje... ;)

:)

seamastera chciała żona, ja zakupu nie planowałem

ale na argument, że "ładnie wyglądałyby razem" nie miałem żadnej sensownej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtekimarco (mam nadzieje ze marco to nie ta lepsza polowka ;) ) Gratuluje wybitnych zegareczkow. Żona się zna na zegarkach? Zadowolona? :)

Czy zadowolona - jasne.

A czy się zna - pokazuje paluchem, który jej się podoba i tyle. Tylko później zdarzają się problemy, kiedy ciężko jest doliczyć się zer przy wskazanym paluchem zegarku :)

Na szczęście udało mi się ją przekonać, że kwarc jakoś nie komponuje się z tym zegarkiem i tym sposobem przeszliśmy na wyższy poziom wtajemniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe kobiety - mam to samo ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączę. Speedy tu już nie robi wrażenia, bo go znamy, ale o Dynamica zaczepił mnie kiedyś człowiek w... barze mlecznym ;)

ade61b99119dc190m.jpg

lub gorsze z image shacka:

post-225-0-46647300-1331641836.jpg

i dynamic

post-225-0-38363800-1331641837.jpg

i w jasnej kreacji:

post-225-0-34121200-1331641838.jpg

Edytowane przez Wasyl

Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl

 

Dynamic przepiękny. Jakiś czas temu walczyłem na alle o ładny egzemplarz, przegrałem niestety.

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl

 

linki przy zdjęciach dynamic'a są te same

a przydałoby się powiększć wersję w jasnej karnacji - piękna

poprawione, dziękuję


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o PLOPROFIE? Podoba się, nie podoba? Mnie się podoba, ale to prawdziwy potwór, tylko na niektóre nadgarstki... ;) No i waży też trochę...

 

Kilka pięknych fotek z WUS:

 

 

ploprof48.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ploprof31.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-39581100-1331642180.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-30126-0-08573000-1331642182.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o PLOPROFIE? Podoba się, nie podoba?

 

Ładna klasyczna tarcza nurka, bezelek ładny, dekielek też i klamerka nawet bardzo fajna, ale ta koperta powoduje, że nie jest to zegarek do noszenia. Czyli w efekcie jest do niczego, bo jeśli nie do noszenia, to do czego? ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w efekcie jest do niczego, bo jeśli nie do noszenia, to do czego? ;)

 

Mirek, może do nurkowania? ;)B)

 

No podobno niektórzy noszą, ale ponoć jest to przeżycie z gatunku tych, których się nie zapomina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, może do nurkowania? ;)B)

Może i do nurkowania, w teoretycznych założeniach. Z tym, że 99% osób kupujących divery nigdy nie nurkuje. :)

Wracając do zegarka, moim zdaniem skrzywdzili go tym kształtem koperty. A mógł być ładny ... ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.