Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

. A mógł być ładny ... ;)

 

Mógł. Ale wolał być duży, bo podobno rozmiar ma znaczenie ;)

Czasaem jak patrzę na wyroby niektórych firm, to żal d... ściska.... W imię głupiej mody można spaprać najlepsze projekty. Cóż - na szczęście mody mijają


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - na szczęście mody mijają

 

Arturze, mody mijają, ale też wracają, bo przecież obecny PLOPROF jest reedycją PLOPROFA z lat 70-ych, bardzo podobnego w formie.

 

Projekt koperty kontrowersyjny, komfort noszenia ograniczony, ale za to w środku siedzi całkiem ciekawy kaliber 8500 z własnej manufaktury, z 60-godzinną rezerwą chodu i świetną dokładnością.

 

I jeszcze waga zegarka - 279 g ;) , no i cena - ponad 6k euro... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pomysł na Klub Miłośników Zegarków Omega uważam za bardzo fajny. Co prawda ja do takiego Klubu nie przystąpię, bo moje pasje zegarkowe biegną w kierunku VC i AP, ale co by nie gadać, Omega odwala kawał dobrej roboty oferując porządnie wykonane zegarki w przystępnych cenach. To trzeba docenić. A co do Klubu, to może warto byłoby pomyśleć nad stworzeniem jakiejś większej struktury, która miałaby kontakt z producentem. Możliwa byłaby organizacja cyklicznych spotkań, a sam Klub dobrze promowałby firmę Omega. Jak Wam się podoba takie kierunek działań ?. Jeżeli mogę coś zasugerować, to fajnie byłoby skoncentrować inicjatywę wokół strony Patryka, o ile Patryk nie będzie miał nic przeciwko. Może wyjść z tego całkiem fajne przedsięwzięcie. Ja trzymam za Was kciuki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominięcie w tym wątku Constellacji było by grzechem ;)

 

Przez chwilę chciałem ją sprzedać, ale im dłużej ją mam, tym bardziej mi się podoba. ;)

 

 

64408691.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

39707613.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

18893264.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

34384992.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29832-0-08531100-1331642244.jpg

post-29832-0-88236900-1331642245.jpg

post-29832-0-19685400-1331642248.jpg

post-29832-0-15930100-1331642250.jpg

post-29832-0-38745400-1331642375.jpg

post-29832-0-49821400-1331642377.jpg

post-29832-0-59939300-1331642379.jpg

post-29832-0-50178600-1331642381.jpg

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Constellation, to przyznam, że wolę raczej egzemplarze vintage, ale Twoja Connie Yaro jest rzeczywiście piękna, bardzo podoba mi się bransoleta.

 

Podejrzewam, że zegarek jest bardzo komfortowy w noszeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nosi się komfortowo.

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł. Ale wolał być duży, bo podobno rozmiar ma znaczenie ;)

Czasaem jak patrzę na wyroby niektórych firm, to żal d... ściska.... W imię głupiej mody można spaprać najlepsze projekty. Cóż - na szczęście mody mijają

A co jeżeli ktoś ma łapke trochę większa niż większość? Inaczej, gdybyś miał nadgarstek dobrze ponad 20cm tez byś tak uważał?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje mierzyć ten zegar, wogóle mi sie nie podoba, znaczy sie koperta bo reszta jest całkiem ok.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-16365-0-87580800-1331642679.jpg<

post-16365-0-41695100-1331642612.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja, jak na razie jedyna Omega, ale już ostrzę sobie zęby na De Ville Hour Vision B)

 

zegarki040.jpg

 

A tu jeszcze na pasku

zimaXI2010026.jpg

Edytowane przez Black_SRT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irekm

 

DeVille przepiękna, a dekiel fantastyczny... B)

 

Black_SRT

 

Piękny klasyk.

 

Swoją drogą ciekawe, kiedy pojawi się tutaj pierwszy Pie Pan...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja, jak na razie jedyna Omega, ale już ostrzę sobie zęby na De Ville Hour Vision B)

Hour Vision jest genialna, miałem przyjemność przymierzać niedawno. Jedyny minus, że jest wyłącznie garniturowa, ale jako garniturowiec klasa sama w sobie. Jeśli masz Speedmastera, to Hour Vision będzie dobrym uzupełnieniem.

Jak dla mnie zestaw idealny to Planet Ocean i Hour Vision :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw idealny to Planet Ocean i Hour Vision B)

 

Mój zestaw idealny, jeżeli chodzi o Omegę to: 300m - PO - Speedy - Pie Pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to i ja dołączę :) Omesia to jest to co kocham B)

Taki retro klimacik ...

russiaswiss.jpg


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zapisuję, choć nie mam jeszcze żadnej Omegi B)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jej nie mam ale ladna byla

 

post-25904-0-24316300-1331643182.jpg

 

Tego zegarka bym się nigdy nie pozbył...CUDO B)

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zapisuję! B)

Na razie mam tylko PO, od dłuższego czasu mój nr. 1 to AT Chronometer. Przepiękny, uniwersalny zegarek, wersja z czarną tarczą i na czarnym pasku wygląda super! Jedyny minus to tylko to, że wskazówka godzinowa wygląda jakby odpadła jej końcówka.

Jak Wam się podoba?

 

post-15646-0-22303900-1331643197.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...AT Chronometer. Przepiękny, uniwersalny zegarek, wersja z czarną tarczą i na czarnym pasku wygląda super! Jedyny minus to tylko to, że wskazówka godzinowa wygląda jakby odpadła jej końcówka.

Jak Wam się podoba?

 

Zegarek piękny, ale rzeczywiście wskazówka godzinowa zupełnie nie komponuje się moim zdaniem z minutową i sekundnikiem... B) Myślę, że na dłuższą metę przeszkadzałoby mi to.

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

[

 

Tego zegarka bym się nigdy nie pozbył...CUDO :)

 

 

Chcialem ja odkupic od kolegi ktoremu ja sprzedalem , ale sie tylko usmial i na tym sie skonczyla nasza rozmowa B)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś trafisz innego, ładniejszego, założysz, spotkasz się z nim i Ty się uśmiechniesz:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, bardzo ładna kieszonka. Jeżeli dobrze widzę, to wskazówka godzinowa zachowała jeszcze swój pierwotny, niebieski kolor? Jak z dokładnością chodu?

 

Co do planów zakupowych, to mamy podobnie... B) Ja też zaczynałem od kieszonki Omegi, następny krok to vintage, a potem może jakaś 300m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.