Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mirek, bardzo dobrze, że porzuciłeś ten dziwny zamiar... ;) Takich błędów popełniać nie wolno.

 

A tak na marginesie to Twoje zdjęcia 300M pięknie opisują fenomen tego divera...Przyznam, że ilekroć oglądam je w Galerii pokusa natychmiastowego zakupu tegoż zegara pojawia się błyskawicznie... :P

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy i o Omegach niewiele wiem ale nie zauważyłem żadnej opinii nie ma o Geneve .Ktoś mnie oświeci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy i o Omegach niewiele wiem ale nie zauważyłem żadnej opinii nie ma o Geneve .Ktoś mnie oświeci ?

Witaj,

Na początek proponuję zapoznanie się ze stroną Naszego forumowego kolegi Yargoth'a

http://www.omegamania.pl/

Przy okazji. Patryk, nie wyświetlają się informacje w zakładce "Numery i oznaczenia kopert" :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Na początek proponuję zapoznanie się ze stroną Naszego forumowego kolegi Yargoth'a

http://www.omegamania.pl/

Przy okazji. Patryk, nie wyświetlają się informacje w zakładce "Numery i oznaczenia kopert" :)

 

 

Dzięki za zwrócenie uwagi. Coś źle wyświetla na nowym Lisku (jak zaznaczysz pole wewnatrz kratki to widać). Postaram się wieczorem naprawić.

Edytowane przez Yargoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Kruku na teście nadgarstkowym Omegi 300M i jeszcze się telepię z wrażenia :)

 

Leży idealnie, nawet bransoletki nie trzeba skracać.

Na żywo wygląda 10 razy lepiej niż na zdjęciach.

Tylko ta cena. Pani na dzień dobry zaproponowała mi 10% rabatu.

Pewnie wytargowałbym 14-15%

Nie wiecie gdzie tą Omegę można kupić taniej?


Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, pozwole sobie wpisac sie do klubu. Wczoraj stalem sie posiadaczem Omegi Seamaster 300m (2531.80) i oto ona:

post-33326-0-41966700-1302161662_thumb.jpg

post-33326-0-18725000-1302161663_thumb.jpg

post-33326-0-99366400-1302161663_thumb.jpg

post-33326-0-75214300-1302161664_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, profeska :blink: Gratulacje.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pokaż dekiel :blink:

 

Mowisz masz :blink:

post-33326-0-49226800-1302172967_thumb.jpg

post-33326-0-92113000-1302172968_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek

 

To jak to było z tymi deklami? Który ładniejszy...? :blink:

 

Yenjay

 

Gratuluję. Na dzień dzisiejszy to moja ulubiona Omega...Tyle, że z czarną tarczą.

 

karol1302

 

A PO zaraz za nią. Również gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek

 

To jak to było z tymi deklami? Który ładniejszy...? :blink:

 

 

Oczywiście, że ten. Gdyby to nie była 2531.80.00 to o zdjęcia dekla bym nie prosił :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji odkurzania pstryknąłem :)

 

post-17261-0-56912100-1331833901.jpg

post-17261-0-76677700-1331833902.jpg

post-17261-0-59533300-1331833904.jpg

post-17261-0-41085400-1331833906.jpg


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przepadam za zegarkami złotymi/pozłacanymi, tak muszę przyznać, że piękne te Twoje Omegi...Szczególnie podoba mi się Connie na meshu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Witam wszystkich miłośników marki Omega. Już jakiś czas temu udało mi się zakupić tutaj w klubie:

 

post-34366-0-78359500-1331835243.jpg

 

na razie to moja jedyna Omega ale na pewno na jednej się nie skończy. Przy okazji to jeden z moich ulubionych zegarków. Właśnie otrzymała nowy pasek :)

 

pozdrawiam

Przemo;


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś znajomo mi wygląda ta Seamasterka ... :) Jak się sprawuje ?


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzis dotarl nowy mesh. I tak oto na Omedze siedzi ladnie :lol:

post-33326-0-07871700-1302953502_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny Shark, poluję na taką 18-stkę (dość trudno osiągalną) dla mojego Speedigo, nawiasem mówiąc jestem zboczeńcem na punkcie Mesh'y ;)


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny Shark, poluję na taką 18-stkę (dość trudno osiągalną) dla mojego Speedigo, nawiasem mówiąc jestem zboczeńcem na punkcie Mesh'y :)

Dzieki, mialem wiele paskow, branzolet lecz ten jest po prostu bajka ;) To moj pierwszy mesh i jestem bardzo zadowolony. Porownojac do oryginalnej branzolety jest o wiele lzejszy i 'przewiewny'. Wygoda i wyglad na 100%. Z czystym sumieniem kazdemu polecam.

 

!8-stke ciezko trafic :) , moze kup 19mm i dotnij na wymiar. Nie wiem jak to bedzie wygladac. Czekam na przesylke z 22mm mesh. Jak dojdzie to i tak go musze skrocic. Wtedy zrobie probe i dotne go na 21mm. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś znajomo mi wygląda ta Seamasterka ... ;) Jak się sprawuje ?

 

sprawuje się dobrze.. coś chyba rezerwę chodu ma nie za dużą..ale muszę ją dłużej ponosić dla bardziej wnikliwej diagnozy ;) tak czy inaczej.. na razie to perełka mojej kolekcji :)

 

btw.

gratuluję naprawdę fajnego mesha


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.