Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna ta aqua,miałem taką,ale fota zabrała cały jej urok,musisz wydobyć kolor indeksów i wskazówek..

Wiem,choć przy sztucznym oświetleniu to bardzo ciężkie zadanie,może przy dziennym świetle będzie łatwiej choć nie sądzę żeby tak było, ponieważ ten niebieski kolor w niej jest bardzo ciemny a tarcza nie jest tak do końca koloru białego.Zresztą ,kiedy przeglądałem zdjęcia tego modelu w necie śmiem twierdzić ,że żadne nie oddało w 100%- tach takich samych kolorów jakie prezentuje AT na żywo

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,choć przy sztucznym oświetleniu to bardzo ciężkie zadanie,może przy dziennym świetle będzie łatwiej choć nie sądzę żeby tak było, ponieważ ten niebieski kolor w niej jest bardzo ciemny a tarcza nie jest tak do końca koloru białego.Zresztą ,kiedy przeglądałem zdjęcia tego modelu w necie śmiem twierdzić ,że żadne nie oddało w 100%- tach takich samych kolorów jakie prezentuje AT na żywo

 

 

To moja byla..widac kolor indeksów.

37614377b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja byla..widac kolor indeksów.

37614377b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

No, to rozumiem ,aż miło popatrzeć ,swoim foto obciąłem z piękna wszystko co ma AT ,trudno, myślę ,że za dnia wyjdzie mi troszkę lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie skromne omesie a jak cieszą :rolleyes: . sorry za jakość zdjęć ale dopiero się uczę :unsure:

 

Omega+S2.jpg

 

Omega+Geneve+Dynamic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Omesie. Z ciekawości - jaki cal. w pierwszej (na pasku) Genev'ce ?


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to kaliber 1012, dynamic na 601. Cieszę się, że się podobają. Zapewne rodzinka się powiększy ale potrzeba na to trochę czasu :rolleyes:

i do paska przydała by się klamerka z logo ale na alle brak a innych pomysłów nie mam

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czas i finansowanie tego hobby to te najsłabsze strony :rolleyes: Ale "szukanie" tego upragnionego zegareczka cieszy i daje dużo satysfakcji :unsure: Powodzenia życzę, no i myślę że na bieżąco będziemy oglądać rosnącą rodzinkę.


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne okazy, gratuluję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, piekne zegarki i zdjecia tez niczego sobie.

Odezwij sie do mnie na PW w sprawie klamerki.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie skromne omesie a jak cieszą :unsure: . sorry za jakość zdjęć ale dopiero się uczę :)

 

 

Niebieska piękna :rolleyes: Fajna koperta.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzony oficjalnie.

 

Bond 50th Anniversary Seamaster

 

50thBondOmega-1.jpg

 

50thBondOmegaCaseback.jpg

 

omega-bond-50.jpg

 

Nr modelu: 212.30.41.20.01.005

Omega Calibre 2507

 

 

Fajna lupka

 

P1090644.jpg

 

2254.50_11.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dekielek w tym bondzie bardzo pomysłowy :) podoba mi się....tylko ta tarcza w mini 007 niepotrzebna :/

 

dzis podstolik Wojtku 19:30

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ostatnich bondów zdecydowanie ciekawszy . Najfajniejsze że sekundnik tradycyjny bez cyferek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobala mi się wersja PO „Quantum of solace” w szczególności tarcza rewelacyjna. Ciekawe czy ten zegarek będzie w najnowszym Bondzie występował czy tez wypuszczą jeszcze inna wersje filmowa a ta będzie wersją rocznicowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była taka PO do sprzedania i powiem ci że nielimitowane PO mają większe wzięcie, choć sam uważam że to zacny limit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na codzien posiadam PO , co jest na plus nowej wersji to indeksy a ta gliszowana tarcza w „Quantum of solace”. Oczekuje nowego zegarka Bonda i mam nadzieje ze jeszcze cos wydadzą, zobaczymy.

W wersji rocznicowej dekiel jest z klimatycznym motywem ale może jak by wykazali się jakimś specjalnym wzorem rotora i widoczny cały mechanizm zdobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzony oficjalnie.

 

Bond 50th Anniversary Seamaster

 

50thBondOmega-1.jpg

Za dużo Bonda w Bondzie. Nie lubię takich limitek.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na codzien posiadam PO , co jest na plus nowej wersji to indeksy a ta gliszowana tarcza w „Quantum of solace”. Oczekuje nowego zegarka Bonda i mam nadzieje ze jeszcze cos wydadzą, zobaczymy.

W wersji rocznicowej dekiel jest z klimatycznym motywem ale może jak by wykazali się jakimś specjalnym wzorem rotora i widoczny cały mechanizm zdobiony.

 

Tarcza na +, jednak przeszkadza mi nieco grawer „Quantum of solace” na wierzchu.

Co do przyszłych limitacji to możesz być pewien ze szybko pokażą się na rynku, omega ma ich tak wiele że straciły na swojej wyjątkowości.

 

Jakie waszym zdaniem są szanse na to żeby przypadkowo uderzyć w zawór helowy i rozszczelnić PO, następnie w kąpieli napoić go wodą doprowadzając do zniszczenia, no i żeby serwis nam to naprawił na gwarancji.

Edytowane przez G G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na codzien posiadam PO , co jest na plus nowej wersji to indeksy a ta gliszowana tarcza w „Quantum of solace”. Oczekuje nowego zegarka Bonda i mam nadzieje ze jeszcze cos wydadzą, zobaczymy.

W wersji rocznicowej dekiel jest z klimatycznym motywem ale może jak by wykazali się jakimś specjalnym wzorem rotora i widoczny cały mechanizm zdobiony.

 

kwachus, nie przedstawiłem pełnego infor, ale prawdopodobnie to właśnie rotor jest zdobiony i widoczny przez przeszklony częściowo dekiel.

 

- Screw-in caseback stamped with gun barrel design; the “bullet” decoration on the rotor

viewed through a central sapphire crystal with anti-reflective treatment on both sides


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek i lupa genialne!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tarcza przesadzona, tak samo jak grawer na szkiełku w limitowanej PO "Quantum Solace".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.