Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

nr to chyba numer to 18355849

 

Ładny ten Seamaster - według mnie 1961-62r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to one były produkowane od 1974r. tak więc stawiam na ten okres. Oglądając jednak zegarek z bliska w życiu bym nie powiedział, że jest w takim wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za informacje!. Szczególnie miło że udało sie go nabyć za "drobne", a jedynym koniecznym wydatkiem było nowe zbrojone szkiełko za 50pln


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Mam pytanie jaki jest rozstaw uszu (rozmiar paska) do omega speedmaster professional (rok prod.2006) - Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich forumowiczów mam mała prośbę

gdzie moge dostać tryb sekundkowy do omegi

 

Cal 283

 

może któryś z forumowiczów mam na stanie taką archiwalną część B):P:) chętnie kupię nawet używaną :):rolleyes:

 

z góry dziekuje za odpowiedzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wieków sposobem używanym przy jednoczeniu ludzi wokół wybranego celu była .... "zachęta materialna"

 

poniżej pzykład który zachęca do naszego HOBBY nasze Panie (mi się to ostatnio udało ;))

 

zdjciesj.jpg

 

zdjcie1lx.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw Omegi. Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na robieniu zdjęć i ich umieszczaniu na forum.

 

 

Kapitalny zestaw, moje gratulacje :D

Zwłaszcza to cudo w środku przyprawia mnie o tik...

 

U mnie póki co tylko jedna Omega ale być może będzie więcej ;)

 

68t0l4.jpg

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr..tylko Speedy i GMT należą do mnie..Speedmaster jest Numerem 1 ,choć rzadziej od innych na ręku..

 

Musze sie tutaj z Toba zgodzic wlasnie ostatnio nabylem Speedmaster GMT. Piekna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z zapytaniem ile może kosztowac przesmarowanie omegi(w serwisie i u zeg dla porównania) 2210.50.00 i czy po 5 latach juz czas do niej zajrzeć ?

Edytowane przez wojtasik21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum czytam od dawna, ale Seamasterka kupiłem wczoraj, więc dzisiaj się zapisuję jako miłośnik Omegi :-)

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za temat. Przyjemnie się czyta i ogląda. Niestety ja muszę swoja Omegę sprzedać. Aż żal sprzedawać. Pozdrawiam wszystkich ogarniętych Omegamanią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z zapytaniem ile może kosztowac przesmarowanie omegi(w serwisie i u zeg dla porównania) 2210.50.00 i czy po 5 latach juz czas do niej zajrzeć ?

 

oto ona :

 

e172caab6efd1bcem.jpg

przegląd speedmastera na lemanii to kilka miesiecy temu 1790 zł.

U dobrego zegarmistrza pewnie z połowa tej ceny.

5lat... mój speedy dokładnie w tym wieku i podobne myśli po głowie. Mój zegarmistrz mówi stanowcze "nie". Jesli trzyma czas to nosić. Jak zacznie głupieć to właśnie nastał czas

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy po kilka zegarków,które używamy na przemian,także uważam,że spokojnie możemy je konserwować co ...10 lat.Smary ,które są użuwane współcześnie przez zegarmistrzów są syntetyczne nie mineralne,nie zasychają szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę fotkę nowo nabytej Omegi(szczególnie złotej vintage bo takie kolekcjonuję) to mnie szlag trafia z zazdrości.Czy warto z tym iść do lekarza czy to już za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga Omesia w kolekcji. Jest dziadkowa "Devilka", teraz doszła moja osobista wybranka - Seamaster 300m Chrono. Jestem pod wrażeniem. Fotki wkrótce.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Miłośników Omegi:)

 

Szanowni Panowie.

Zarejestrowałem się na forum ponieważ chciałbym zadać Wam pewne pytania.

 

Ale zacznę od początku.

Jakiś czas temu mój wujek który mieszka w Los Angeles trafił przypadkiem w bardzo niskiej cenie (dokładnie nie wiem ile) na jakiejś licytacji Omegę Seamaster Planet Ocean więcej nie wiem. Posiada do niej karty chronometer certificate, pictograms i international warrianty.

Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia w Lublinie / Polsce czy te certyfikaty i zegarek są że tak się wyrażę.. Oryginalne, czy może ktoś coś przy tym kiedyś dłubał.

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

Pozdrawiam Was serdecznie

Maksym z Lublina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu mój wujek który mieszka w Los Angeles trafił przypadkiem w bardzo niskiej cenie (dokładnie nie wiem ile) na jakiejś licytacji Omegę Seamaster Planet Ocean więcej nie wiem. Posiada do niej karty chronometer certificate, pictograms i international warrianty.

Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia w Lublinie / Polsce czy te certyfikaty i zegarek są że tak się wyrażę.. Oryginalne, czy może ktoś coś przy tym kiedyś dłubał.

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Zaznaczyłem główne oznaki posiadania podróbki. Lewe karty (lub też prawdziwe, ale od innego zegarka) łatwo zdobyć.

Na tej podstawie nawet bez zdjęć można na 99% określić, że to podróbka :) (jak można bez dobrych fotek cokolwiek ocenić?)

Edytowane przez stork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda, że jeszcze większej fotki nie wrzuciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.