Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny nie trzyma?Ciekawe..Kiedy ja kupowałem swoją można ją było nabyć za 15000zł na bransolecie,w tej chwili kosztuje chyba 27000zł.Troche przegiecie z podniesiem ceny o symboliczne 80%..Swoją oddałem za 13000...

Dokladnie. Ja swoja HV oddalem za 12tys po dlugich poszukiwaniach kupca...

Co ciekawe nikt ze znajomych ani rodziny nie byl zainteresowany, choc im bylbym w stanie oddac i za 10tys, byleby byla gdzies w poblizu na przyjaznej rece :)

Rzadko ktory zegarek tak traci zaraz po wyjezdzie z salonu :(

Alaska Project za to swietnie wyglada - tak mocno odmiennie przy innych Speedmasterach. Z kolei ta liczba "limitacji" Speedmastera mnie zniecheca - ciagle jest jakas rocznica czegostam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HV wogole ceny nie trzyma, (...)

 

Nie wszyscy kupują zegarki po to, aby je później sprzedawać. Kupując swoją HV wiedziałem od razu, że nigdy tej Omegi nie sprzedam. Za bardzo przywiązuję się do zegarków. Za jakiś czas być może kupię następny czasomierz, ale na razie jestem "spełniony zegarkowo" i nie czuję takiej potrzeby. Ciągłe zmiany zegarków nie są w moim stylu. Inwestować wolę w co innego; zegarki to pasja, a nie obracanie pieniędzmi.

Hour Vision postrzegam jako typowy zegarek casual. Na bransolecie czy sportowym pasku pasuje niemal do wszystkiego. Paski zmieniam często, ale zastanawiam się też nad dokupieniem oryginalnej bransolety.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speediego też można kupić za niewielką kasę.Każdy zegarek traci sporo za wyjątkiem np patka nautilusa na którego trzeba czekać..Na rolkach tez traci sie niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy kupują zegarki po to, aby je później sprzedawać. Kupując swoją HV wiedziałem od razu, że nigdy tej Omegi nie sprzedam. Za bardzo przywiązuję się do zegarków. Za jakiś czas być może kupię następny czasomierz, ale na razie jestem "spełniony zegarkowo" i nie czuję takiej potrzeby. Ciągłe zmiany zegarków nie są w moim stylu. Inwestować wolę w co innego; zegarki to pasja, a nie obracanie pieniędzmi.

Hour Vision postrzegam jako typowy zegarek casual. Na bransolecie czy sportowym pasku pasuje niemal do wszystkiego. Paski zmieniam często, ale zastanawiam się też nad dokupieniem oryginalnej bransolety.

 

Bransoleta jest świetna,ale dosc droga .Nie zdziwie się jak będą chcieli za nią 5 tys..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest świetna,ale dosc droga .Nie zdziwie się jak będą chcieli za nią 5 tys..

 

 

Aż tyle chyba nie. Rok temu mogłem kupić (nową oczywiście) za około 2000 zł. Dzisiaj pewnie drożej, ale nie sądzę, że aż 5000 zł. Tak czy owak, nie jest to tanio.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony już jakiś czas temu ale dopiero dziś wrzucam fotkę.

 

004qcw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dolacze :) . Kilka zdjec rodzinnych na poczatek ;)

post-33375-0-26973700-1339940219_thumb.jpg

post-33375-0-07054500-1339940233_thumb.jpg

post-33375-0-46670000-1339940238_thumb.jpg

post-33375-0-55108000-1339940442_thumb.jpg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Cos mam wrazenie ze niedlugo znow sie powiekszy ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony już jakiś czas temu ale dopiero dziś wrzucam fotkę.

 

Niebieska też mi się bardzo podoba. Szkoda, że fotografując Omegę Hour Vision nie udaje się uchwycić na zdjęciach podłużnego szlifu na wskazówkach.

Tutaj trochę to widać, ale też słabo :

 

omegablueuhrenkl.jpg

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony już jakiś czas temu ale dopiero dziś wrzucam fotkę.

 

004qcw.jpg

 

 

Świetne zestawienie! HV Orbis to wg mnie najciekawsza wersja kolorystyczna, winszuję.

 

U mnie nadal nuda... aby jednak nie było zbyt nudno dokupiłem moduł wiecznego kalendarza :lol:

 

l1120159tj.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem miłośnikiem pomarańczowej strzały :)

 

sdc16167d.jpg

 

sdc16163s.jpg

Edytowane przez skorpion986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zestawienie! HV Orbis to wg mnie najciekawsza wersja kolorystyczna, winszuję.

 

U mnie nadal nuda... aby jednak nie było zbyt nudno dokupiłem moduł wiecznego kalendarza :lol:

 

l1120159tj.jpg

TeJot, fajne spinki :D

Tak przy okazji, to chyba pod innym mankietem niż zapinany na spinki właśnie, to ta AT nie bardzo się zmieści? W każdym bądź razie byłaby jeszcze bardziej idealna, gdyby była nieco cieńsza...

Tak w ogóle, jak już znudzi Ci się tak bardzo, że będziesz chciał wyrzucić, to daj mi znać :D :D :D

 

HV też świetna, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi,

 

Dziękuję, AT mieści się niemal pod każdym (z dwoma wyjątkami) moim mankietem na guziki, jest bardzo dobrze wyprofilowana i świetnie przylega do nadgarstka. Klasyczny garniturowiec to nie jest więc wybaczam jej tą tuszę :lol:

Aż tak to chyba mi się nie znudzi ... ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu"nowszej" Omegi(kolekcjonuję vintage),nie bardzo jestem w temacie a tu chyba są najlepsi znawcy.Zegarek wr od 200m,duża linia np.44mm do 10k pln,-czego by tu szukać?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsza PO Big Size. Oczywiście w tym przedziale cenowym rozmawiamy tylko o używanych zegarkach.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna poszukiwany garniturowiec :)

Nowy nabytek- Omega De Ville power reserve /cal.2627, rezerwa chodu 49h/, przejechałem po niego niezły kawałek ale było warto:)

Podziękowania dla Pana Darka

post-35152-0-68476200-1340572405_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2323 gratuluję fajnego zegara - i jeszcze fotka fajna :-) Muszę zrobić jakąś sesję mojej 300m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję.ale Omega Humerusa wymiata :)

Fakt. Gdzie moje maniery? Gratuluje wszystkim nowym "klubowiczom" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuję;) wszystkie prezentowane tu omegi wymiatają :) :) :)

pozdrawiam i ciesze sie jak dziecko z nowego nabytku

Edytowane przez Humerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi,

 

Dziękuję, AT mieści się niemal pod każdym (z dwoma wyjątkami) moim mankietem na guziki, jest bardzo dobrze wyprofilowana i świetnie przylega do nadgarstka. Klasyczny garniturowiec to nie jest więc wybaczam jej tą tuszę :lol:

Aż tak to chyba mi się nie znudzi ... ;)

O tym, że świetnie leży miałem okazję się przekonać - mierzyłem co prawda wersję golfową, bo "Twojej" akurat nie mieli - tylko ta wysokość mnie nieco zaniepokoiła. Ogólnie świetny zegar, dla mnie w tej chwili nr jeden (szara oczywiście), ale daleko, daleko poza zasięgiem :).

 

Kolegom szczęśliwcom gratuluję nowych nabytków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna poszukiwany garniturowiec :)

Nowy nabytek- Omega De Ville power reserve /cal.2627, rezerwa chodu 49h/, przejechałem po niego niezły kawałek ale było warto:)

Podziękowania dla Pana Darka

 

Winszuję pięknej De Ville. Iście elegancka.

 

 

O tym, że świetnie leży miałem okazję się przekonać - mierzyłem co prawda wersję golfową, bo "Twojej" akurat nie mieli - tylko ta wysokość mnie nieco zaniepokoiła. Ogólnie świetny zegar, dla mnie w tej chwili nr jeden (szara oczywiście), ale daleko, daleko poza zasięgiem :).

 

Kolegom szczęśliwcom gratuluję nowych nabytków :)

 

 

Dekielek ładnie przylega do nadgarstka i zegarek sprawia wrażenie jakby się zaczynał w dolnej linii koperto-uszu. Dzięki temu na ręku wydaje się cieńszy niż w rzeczywistości.

Jak się prezentuje czarna tarcza w "golfie"? Muszę ją gdzieś oglądnąć bo nie widziałem jeszcze na żywo. Jak dotychczas numero uno jest teak grey.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.