Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, czarna tarcza, jak to czarny, zawsze prezentuje się dobrze. Ciekawe są natomiast te zielone indeksy - bardzo ożywiają i wyróżniają zegarek. Ale zdecydowanie wolę szarą :)

Ciekawie prezentuje się też (na zdjęciach) model z granatową tarczą, który ma "wystąpić" w nowym Bondzie.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, czarna tarcza, jak to czarny, zawsze prezentuje się dobrze. Ciekawe są natomiast te zielone indeksy - bardzo ożywiają i wyróżniają zegarek. Ale zdecydowanie wolę szarą :)

 

Myślę że przez te zielone akcenty traci nieco na uniwersalności.

 

 

Ciekawie prezentuje się też (na zdjęciach) model z granatową tarczą, który ma "wystąpić" w nowym Bondzie.

 

Aqua Terra Skyfall (231.10.39.21.03.001 - co ciekawe nie ma tej referencji na oficjalnej stronie) faktycznie się prezentuje interesująco, zniechęca mnie jedynie rozmiar mid-size 38,5mm. Gdyby nie to była by pewnym typem.

 

 

collectingomegajamesbon.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przez te zielone akcenty traci nieco na uniwersalności.

Zdecydowanie tak - jako "ten jedyny" odpada, w przeciwieństwie do grey czy tego skyfalla.

 

Aqua Terra Skyfall (231.10.39.21.03.001 - co ciekawe nie ma tej referencji na oficjalnej stronie) faktycznie się prezentuje interesująco, zniechęca mnie jedynie rozmiar mid-size 38,5mm. Gdyby nie to była by pewnym typem.

 

Ja mam nadgarstek 17,5 cm, więc ten rozmiar dla mnie nie jest problemem... Problemem za to jest cena AT, a ściślej, to mój baaardzo ograniczony budżet. Ale może kiedyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 17,5 cm, więc ten rozmiar dla mnie nie jest problemem... Problemem za to jest cena AT, a ściślej, to mój baaardzo ograniczony budżet. Ale może kiedyś :)

 

Mam podobny nadgarstek i mierząc AT 38,5mm uznałem, że wygląda trochę na damski rozmiar. Optycznie jest znacząco mniejsza niż 41,5 przy czym 41,5 nie jest za duża.

 

Kilka lat temu nie dałbym wiary samemu sobie że kupię AT. Budżet może się kiedyś - jak sam zauważyłeś - zmienić, czego Ci serdecznie życzę :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu nie dałbym wiary samemu sobie że kupię AT. Budżet może się kiedyś - jak sam zauważyłeś - zmienić, czego Ci serdecznie życzę :)

Dzięki. Mam nadzieję, że jak już ją kupię, to będzie cieszyć tak samo, jak Twoja Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak właśnie będzie. AT z ręki nie schodzi a jak mam założyć inny zegarek to się gryzę z tą myślą ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się AT Skyfall i ... piękna jest :)

Błyszcząca tarcza blue teak może być nieco krzykliwa niemniej coraz bardziej mi się podoba.

 

omegaseamasterat.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się AT Skyfall i ... piękna jest :)

Błyszcząca tarcza blue teak może być nieco krzykliwa niemniej coraz bardziej mi się podoba.

 

omegaseamasterat.jpg

Świetna jest - to fakt. Ciekawe jak by wypadła w porównaniu na żywo z grey'em...

Ale w sumie to i jedną i drugą bym przygarnął :D

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest - to fakt. Ciekawe jak by wypadła w porównaniu na żywo z grey'em...

Ale w sumie to i jedną i drugą bym przygarnął :D

 

Po zakupie AT dwa zegarki dostały odleżyn i postanowiłem im ulżyć w tych cierpieniach. Także dwa takie same zegarki to dla mnie aż nadto.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się AT Skyfall i ... piękna jest :)

Błyszcząca tarcza blue teak może być nieco krzykliwa niemniej coraz bardziej mi się podoba.

 

omegaseamasterat.jpg

 

Miazga!Nie widziałem jej wcześniej,to jakaś limitka?Cena taka jak zwykłe wersje czy dużo droższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxwell,

 

cena oficjalna to 4050 eur. O limitacji nic nie wyczytałem.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie AT dwa zegarki dostały odleżyn i postanowiłem im ulżyć w tych cierpieniach. Także dwa takie same zegarki to dla mnie aż nadto.

Nie bądź malkontentem, trzeba szukać rozwiązań :D

 

not_diego_maradona.jpg

 

Co do ceny i limitacji nowej AT to trudno się wypowiadać, bo to na razie zegarek nieco wirtualny, nie ma go w dystrybucji, nie wiadomo, czy będzie, a jak będzie, to pewnie dopiero w okolicach 25 października (premiera "Skyfall").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi,

 

tak jakoś mam że nie lubię jak mi się zegarki marnują nie nosząc ich.

 

 

AT Skyfall w oficjalnej dystrybucji będzie - nawet był przez chwilę w cennikach :) tylko nie ma go wymienmionego w katalogu i na oficjalnej stronie.

Co do limitacji to jednak była wzmianka o tym, więc prostuję informację powyżej.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi,

 

tak jakoś mam że nie lubię jak mi się zegarki marnują nie nosząc ich.

 

No dlatego pokazałem na zdjęciu Pana z dwoma zegarkami - po jednym na nadgarstek :)

 

AT Skyfall w oficjalnej dystrybucji będzie - nawet był przez chwilę w cennikach :) tylko nie ma go wymienmionego w katalogu i na oficjalnej stronie.

Co do limitacji to jednak była wzmianka o tym, więc prostuję informację powyżej.

A co do tego Skyfalla to moje wątpliwości wzbudziła znaleziona niedawno gdzieś w sieci informacja, że oficjalnym czasomierzem Agenta Jej Królewskiej Mości w najnowszym filmie będzie taka oto limitka Planety:

 

Omega_Skyfall.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja anonsowała 28 marca 2012 dwa limitowane modele z okazji 50 rocznicy serii przygód Jamesa Bonda. W niewyjaśnionych okolicznościach info na temat AT Skyfall zostało usunięte z publicznych przekazów. Może być więc tak że faktycznie AT nie będzie dostępna, chyba że sprzeda swój egz Daniel Craig :lol:


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niebieskiej AT pozostaje jeszcze :

pełny artykuł : Omega london 2012

 

to jest damski model 34 mm.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być więc tak że faktycznie AT nie będzie dostępna, chyba że sprzeda swój egz Daniel Craig :lol:

Raczej obstawiałbym, że AT po prostu nie będzie limitowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja pierwsza Omega,niestety tylko kwarc ale mnie się podoba.

Mam nadzieję że nie ostatnia :D

post-46695-0-69756000-1341762535_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad tym i ciekaw jestem czy istnieje jakiś internetowy rejestr Omegi gdzie po numerze seryjnym można wyszukać szczegółowe informacje na temat posiadanego zegarka (nr. rok produkcji, itp.). Znacie, słyszeliście o czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio zastanawiałem się nad tym i ciekaw jestem czy istnieje jakiś internetowy rejestr Omegi gdzie po numerze seryjnym można wyszukać szczegółowe informacje na temat posiadanego zegarka (nr. rok produkcji, itp.). Znacie, słyszeliście o czymś takim?

Jeżeli chodzi o rok produkcji i SN, to nawet w niniejszym podforum jest taki wątek z tabelami.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja pierwsza Omega,niestety tylko kwarc ale mnie się podoba.

Czy to ta igiełka, która była niedawno na bazarku? Pogratulować, ja na chwilę obecną nie mam nawet pudełka z Omegi... może kiedyś.... :)


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,udało mi się ją kupić w sobotę :)

Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś nabędę "mechanika" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.