Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dziś Omegę Ladymatic, pierwszy raz miałem ten zegarek w ręku - uważam że to jeden z najpiękniejszych kobiecych zegraków jakie miałem okazję przymierzać :)

 

Szkoda, że tak niewiele salonów ma kolekcję Ladymatic.

 

4253034205500140.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, i jak leżał na Twoim nadgarstku? ;)

Bardzo ładne zegarki, choć ceny też mają niczego sobie - szczególnie te, o których pisze Darek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, i jak leżał na Twoim nadgarstku? ;)

Bardzo ładne zegarki, choć ceny też mają niczego sobie - szczególnie te, o których pisze Darek.

 

Świetny rozmiar dla kobiety. 34 mm to strzał w dziesiątkę. Proporcje koperty są wręcz idealne, bardzo kobiece!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ostatnio stałem się posiadaczem takiej Omegi... co o niej sądzicie :) wydaje mi się że jest ona dośc niespotykanym modelem... srednica jej wynosi 29 mm ...

 

013ang.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

co o niej sadzicie ?? ;> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gratulowałem w innym wątku, ale że to rzadki ptak to i tu nie zaszkodzi :)

A gdyby Ci się znudziła, to mnie mały rozmiar nie przeszkadza :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Dawno tu nie zaglądałem, chyba ze cztery lata :( ale jak zobaczyłem temat pt Klub Miłośników Omegi to musiałem go przejrzeć i oczywiście wkleić zdjęcie mojej grubaski od 5 lat nie przerwanie ze mną od nowości. Co prawda mieliśmy słabsze chwile, gdzie kręciła się w maszynce chyba przez kilka lat (pewnie ze dwa w sumie licząc dni) a ja zegarka w ogóle nie nosiłem żadnego. Postanowiłem się jednak z nią przeprosić i znów codziennie idzie ze mną przez życie :). No ale jak wszedłem znów na forum i poczytałem, pooglądałem i się wczułem w tutejszą wspaniałą atmosferę to zachorowałem na nową Omegę :). Podobają mi się modele vintage (te zdjęcia waszych zbiorów robią niesamowite wrażenie) ale nie znam się na nich w ogóle a łatwo kupić bubel lub jakiegoś składaka. Wolę zostać przy "nowożytnych" egzemplarzach :). Miałem kiedyś jeszcze 300M GMT z czarną tarczą i gumowym paskiem (naprawdę piękna) ale musiałem sprzedać po zakupie chrono. Tak więc na razie jedna Omega z widokiem na drugą :) (być może już za chwilę).

Uwielbiam zegarki Omega ;)

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

 

 

seamaster.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

ostatnio kupiłem omege constellation z 1972r

omegawh.jpg

 

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego jest tego tak mało w sprzedaży?

Znalazłem zaledwie dwie sztuki na portalach aukcyjnych ale niewiele było napisane na ich temat.

Dopiero na stronie omegi po wpisaniu numeru ref. z posiadanej do niego metki odnalazłem rok produkcji zegarka i szczegółowe jego dane.

Czy jest to jakiś rzadszy model czy co?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój ostatni nabytek na żywo wygląda o wiele zacniej i potężniej niż na zdjęciach w sieci dlatego dla porównania na końcu zdjęcie z bardziej popularnymi zegarkami dość sporych rozmiarów. Długo biłem się zmyslami czy chronostop w tym wydaniu czy jednak "spidjego" sobie zafundować. Trafiłem na okazję i jest z pomocą naszego kolegi sprowadzona z bardzo daleka do Polski B)

 

omegaseamasterjumbo2.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

omegaseamasterchronosto.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

omegajumbo.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

trzyk.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

 

 

 

A to reszta watahy ,mniejsze siostry ;) w zasadzie Omegi stanowią większość w mojej gablocie :D .....tak jakoś wyszło................

 

123izz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój ostatni nabytek na żywo wygląda o wiele zacniej i potężniej niż na zdjęciach w sieci dlatego dla porównania na końcu zdjęcie z bardziej popularnymi zegarkami dość sporych rozmiarów. Długo biłem się zmyslami czy chronostop w tym wydaniu czy jednak "spidjego" sobie zafundować. Trafiłem na okazję i jest z pomocą naszego kolegi sprowadzona z bardzo daleka do Polski B)

 

omegaseamasterjumbo2.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

omegaseamasterchronosto.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

omegajumbo.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

trzyk.jpg

By stary7817 at 2012-07-25

 

 

 

A to reszta watahy ,mniejsze siostry ;) w zasadzie Omegi stanowią większość w mojej gablocie :D .....tak jakoś wyszło................

 

123izz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Naprawdę piękna kolekcja. A ostatni nabytek super, niech się dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki troszkę się uzbierało ale kto szukał ten wie jak trudno upolować coś w dobrej cenie nie wspominając już o oryginalnym stanie. Twoja tez przepiękna tylko moja bardziej vintage ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ ona jest piękna...

jakie ma rozmiary?

patrząc na ten zegarek, niedopomyślenia wydaje mi się fakt, że jeszcze niedawna w Omedze nie widziałem nic pociągającego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki troszkę się uzbierało ale kto szukał ten wie jak trudno upolować coś w dobrej cenie nie wspominając już o oryginalnym stanie. Twoja tez przepiękna tylko moja bardziej vintage ;)

 

 

Moja już niestety nie jest moja, gdyż musiałem ją sprzedać aby nabyć inną Omegę. 5 lat spędzone z tym zegarkiem mi wystarczy. Ten nowy jednak już pozostanie u mnie chyba na zawsze :). Postaram się zrobić zdjęcia i wrzucić niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@STARY - ostatni nabytek powala na kolana!!!!

 

Ja osobiście PO chronograph 2008 w klaszycznym pomarańczowym kolorze:)

 

natomiast marzenie jest tylko jedno!!!

 

17683696515011a3cd5e8281.09994466.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i mój nabytek sprzed 3 dni ;-) pozdrawiam wszystkich miłośników Omegi

post-38031-0-95393500-1343334446_thumb.jpg

post-38031-0-88381300-1343334539_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i mój nabytek sprzed 3 dni ;-) pozdrawiam wszystkich miłośników Omegi

 

 

Piękny, gratuluję zakupu :). Przepraszam za pytanie laika ale na czym polega ten cały chronoscope? Czym się rożni od zwykłego chronografu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, gratuluję zakupu :). Przepraszam za pytanie laika ale na czym polega ten cały chronoscope? Czym się rożni od zwykłego chronografu?

 

Ja też nie fachowiec:-) wg mnie niczym, działa identycznie jak normalny chronograf, n.p. Valjoux 7750 jakiego mam w Tissocie PRS516, ale dobre pytanie.

Czytałem jakiś artykuł w tym temacie ale niczego nie wniosł nowego, nazwa i tyle;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ ona jest piękna...

jakie ma rozmiary?

patrząc na ten zegarek, niedopomyślenia wydaje mi się fakt, że jeszcze niedawna w Omedze nie widziałem nic pociągającego...

 

Mapet wrzucam Ci opis z aukcji ;) w nim sa zawarte rozmiary

 

41 mm without crown

47 mm with lugs

12.5 mm thick

22 mm between lugs / strap size

good cond. with light scratches hard to see in normal condition

 

*** caseback : screwed steel , signed and with ref . 145.007 - very good cond.

 

*** crystal : original with logo on center , very light scratches on the surface

 

*** dial : original signed , black matte - near perfect , original hands in good condition ; inner tachymeter in good cond.

 

*** crown : original with logo , steel , waterresistant - perfect

 

*** movement : original signed Omega caliber 865 and serial number 29612237 ( fab 1969 ) in very good phisycal condition / keeps accurate time ( was recently serviced ) ; all the functions works properly and the sweep second resets to zero - NO HIDDEN DEFECTS !!!


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy i mam pytanie. Mam okazje kupić ten oto zegarek i nie wiem czy jest wart jakichkolwiek pieniędzy.

Może ktoś się wypowiedzieć na jego temat?

post-51818-0-56672400-1343749517_thumb.jpg

post-51818-0-36477000-1343749521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj, wygląda na podróbę i do tego w opłakanym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.