Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow w Klubie

 

 

Ech brak słów. Zegarek wspaniały. Gratulacje świetnego wyboru :). Jest przepiękny.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie do klubu z taką parkąpost-39382-0-02102400-1345064474_thumb.jpgpost-39382-0-43347300-1345064176_thumb.jpg

post-39382-0-94883700-1345064268_thumb.jpg

Edytowane przez dabbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie do klubu z taką parkąpost-39382-0-02102400-1345064474_thumb.jpgpost-39382-0-43347300-1345064176_thumb.jpg

post-39382-0-94883700-1345064268_thumb.jpg

Do czego w tej złotej Omedze służy ten przycik nad koronką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ustawiania i wyłączania alarmu

...a godzinę załączenia wyznacza znacznik na obręczy wewnątrz - nie zauważyłem. Ciekawy i ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a godzinę załączenia wyznacza znacznik na obręczy wewnątrz - nie zauważyłem. Ciekawy i ładny zegarek.

Godzinę alarmu określa trójkącik na zewnętrznym ringu a minuty dwie kreski na wewnętrznym. Alarm to trochę za duże słowo, raczej brzęczyk. Na tym zdjęciu alarm ustawiony jest na 8.00

post-39382-0-84735300-1345072348_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy nabytek tego producenta - limitowany Seamaster na 50-lecie Bonda

Jak wcześniej Ci pisałem- chyba najładniejszy dekielek ma z wszystkich limitek Bonda, ale i cały zegarek jest całkiem fajny-

jak go jakiś czas temu pierwszy raz na fotkach zobaczyłem wydawało mi się, że te napisy na tarczy mocno ją szpecą, ale widzę,

że to nie jest aż tak po oczach bijące jak wydawało mi się na początku.

Kupując go porównywałeś go ze standardową trzysetką(oczywiście tą nową) czy koniecznie chciałeś mieć tego i już? :rolleyes:

Jakbyś miał chwilę czasu i chęci, to fajnie jakbyś zrobił jakąś sesję do galerii forumowej- zobaczyć na żywo pewnie marna szansa,

ale choć fotki byłaby możliwość oblookać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do klubu ze swoim Seamasterem w limitowanej serii Americans Cup


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcielibyśmy go zobaczyć , może jakaś fotka ;)

 

to tak na szybko fotka cyknięta telefonem

post-52196-0-82808400-1345203073_thumb.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te speedmastery to tak mi się wydaje że mają trochę za dużo nawalone na tarczy,też jestem za bondami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zegarek zasługuje na lepsze zdjęcie, nie mniej przedstawiam fotkę nowego nabytku wykonaną aparatem telefonicznym ;)

 

imag0246v.jpg

 

Jest to moja pierwsza Omega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak na szybko fotka cyknięta telefonem

Do mnie trafia - ile on ma średnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowany Seamaster taki sobie :P Kwestia gustu.

A niebieska trzysetunia świetna jak zwykle :)

Gratuluję Kolegom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zegarek zasługuje na lepsze zdjęcie, nie mniej przedstawiam fotkę nowego nabytku wykonaną aparatem telefonicznym ;)

 

imag0246v.jpg

 

Jest to moja pierwsza Omega :)

 

Gratulacje, ten model wiecznie żywy, sam posiadam w wersji black. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niebieska trzysetunia świetna jak zwykle :)

Gratuluję Kolegom.

 

Gratulacje, ten model wiecznie żywy, sam posiadam w wersji black. :)

 

Dziękuję i miło mi, że nie został niezauważony ;) Odnośnie Omegi black, to udało Ci się zdobyć automat? Pytam, ponieważ zdaje się, że taką Omegę również poszukiwałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie trafia - ile on ma średnicy?

Dokładnie nie pamiętam ale raczej 42 mm


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dabbo-memo świetny; kształt kopertyi design :rolleyes: :rolleyes: - gratuluję !!!zrobisz może małą galerię?

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego spojrzenia na ten zegarek w temacie "jaki zegarek..." jestem przekonany, że koperta nie jest oryginalnie zachowana. Była poddana złoceniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć czy koperta była odnawiana (złocona) bo zegarek kupiłem w takim stanie w jakim jest teraz. Też mam w tej sprawie wątpliwości. Widziałem zdjęcia tej wersji omegi z bardziej ostrymi kantami. Ale nawet jeśli była powtórnie złocona to wciąż mi się podoba. Pytanie tylko czy punca między uszami podczas ponownego złocenia nie uległaby zatarciu? Czy może złotnik nabił ją ponownie?

post-39382-0-80085200-1345473201_thumb.jpg

post-39382-0-39686800-1345473230_thumb.jpg

Edytowane przez dabbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, byc może nie zamieszczam mojej kwestii w odpowiednim temacie, ale w ogromie tematów i postów nie mogę odszukac własciwego,dlatego prosze o wyrozumiałość.Mój problem to mój zegarek:)Omega seamaster co-axial professional chronometer,nazwa zbyt długa ale przytoczyłem całą pełną.Chodził ze 3 lata i padł, objawy..gubił rezerwe chodu , skracał ją w sposób widoczny,az w końcu padl całkowicie.I mam dylemat gdzie go wysłac do naprawy, dzwoniłem dzisiaj do Poznania, gośc ma nazwisko adekwatne do ceny jaka mi zaproponował, zawył az miło, chyba chcial mi portki przez glowe ściagnąć:), Pózniej zadzwoniłem do Bielska Białej rozmowa sympatyczna, rzeczowa i w zasadzie tylko tyle moge powiedzieć.Mój zaprzyjazniony zegarmistrz, powiedział mi ,ze nie podejmie sie naprawy , wstepnie zdiagnozował, wg niego padło łozysko wachnika.Juz sie dowiedziałem ze naprawy i regulacje robi sie w tym zegarku przy pomocy mikroskopu:)cos mi sie wydaje ,ze do pic na wode po to tylko by oddac do servisu a tam juz wiedza jak wyregulowac portfel klienta.W moim miesci, Szczecinie nie mamy servisu autoryzowanego, i stad moje rozterki, gdzie wyslac i gdzie naprawiać,licze na pomoc Panow.Pozdrawiam serdecznie:)

 

sprzedaj złoma kup niezniczalny ruski zegarek np. na werku 3133 ! będziesz bardziej zadowolny i będzie służył wierniej niż omega.biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila nieobecności a tu tyyyle zaległości :)

 

Nash - gratuluję! Przepiękny model! :)

 

dabbo - jak dla mnie 300M Bonda świetny, winszuję! Z której to edycji? ;)

 

Dar - przepiękna trzysetka w tej wersji, gratuluję! Przepięknie się prezentuje :)

 

Jak wcześniej Ci pisałem- chyba najładniejszy dekielek ma z wszystkich limitek Bonda, ale i cały zegarek jest całkiem fajny-

jak go jakiś czas temu pierwszy raz na fotkach zobaczyłem wydawało mi się, że te napisy na tarczy mocno ją szpecą, ale widzę,

że to nie jest aż tak po oczach bijące jak wydawało mi się na początku.

Kupując go porównywałeś go ze standardową trzysetką(oczywiście tą nową) czy koniecznie chciałeś mieć tego i już? :rolleyes:

Jakbyś miał chwilę czasu i chęci, to fajnie jakbyś zrobił jakąś sesję do galerii forumowej- zobaczyć na żywo pewnie marna szansa,

ale choć fotki byłaby możliwość oblookać :)

 

Niezmiernie się cieszę, że Ci się podoba :) Powiem Ci szczerze, że przeszła mi przez myśl standardowa 300tka, ale w tej wersji jak na mój gust prezentowała się dużo lepiej, no i również jak zobaczyłem dekielek ze spłonką, to to musiał być 'must have' :) Do galerii postaram się niedługo wrzucić fotki, jak kumpel mi odda moją makrówkę :)

Edytowane przez Vetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już oficjalnie na stronie niebieska Aqua Terra w wersji 38,5 mm.

 

2311039210300140.jpg

 

Daniel Craig pojawił się z nią na ręku przy okazji kręcenia nowego Bonda.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.