Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za dobre słowo, mam nadzieje że posłuży :)

nadgarstek również 17,5cm. seamaster i power reserve 41mm, monwatcha muszę zmierzyć- póki co oddałem do serwisu na przegląd i nie mogę się już doczekać. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad Ricardo 216

Witam wszystkich pasjonatów marki. Ja również od jakiegos czasu mam PO tą większą bez chrono (kupiona w W. Kruk), kupiłem na bransolecie, ale od razu dopupiłem gumowy pasek. Zegareczek klasa, jedna wada, sam nie wiem czy zegarka czy raczej moja. Jak sie okazało jestem uczulony na jakiś składnik koperty i powoli brak przyjemności z noszenia. Nie wiem chyba będę musiał sprzedać. A Ricardo 216 pytał jak pasek gumowy jak dla mnie super, jest to na prawdę wysokiej klasy guma. Nash13 gratulacje maszyny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Fakt jest ciezka i duza ale to nurek w koncu. Mi sie uklada bardzo dobrze Ricardo, wole po prostu zegarki na pasku badz gumie. Guma wykonczona bardzo solidnie i wysokiej jakosci. Na bransolecie moze byc juz ciezkawo ale nie probowalem wiec nie wiem. Polecam, odchylki +2 max 3 sekundy na dobe bez wzgledu jak lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post, więc chciałem serdecznie pozdrowić wszystkich forumowiczów i się przywitać. Chce dołączyć do tematu pokazując na załączonych fotkach moje zegarki. Mam chudą łapkę- 17 cm obwodu i lubię duże zegarki. Jak to wygląda proszę ocenić i zobaczyć na zdjęciach. Przy zakupie PO nie rozważąłem zakupu bransolety. Przy tym obwodzie ręki uznałem, że jedynie guma się sprawdzi i będzie jako tako wyglądać. Przytłaczał mnie też ciężar tego zegarka. Myślę, że kompozycja PO+kauczuk pasuje idealnie przy szczupłej ręce. Jak wam się podoba pomarańczowe zestawienie kolorystyczne PO?

9aebd7922b20.jpg26b7926b66ae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos male te fotki malmar. Wklej lepsze to ocenimy. Ja mam nadgarstek 17,5-18 w porywach i tez nosze duza PO na gumie. I bardzo sobe chwale. Witamy w klubie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nash13 gratuluje pieknej omegi niech sie dobrze nosi:). meXy zastanawialem sie nad branzoleta dla mojego moonwatcha ale chyba zostane przy czarnym pasku przynajmniej na razie taki zestaw bardziej mi sie podoba :)

malmar czy mozesz wrzucic wieksze fotki pomaranczowego zestawu- musi wygladac ciekawie na pomaranczowym pasku.

big001 rozumie ze to nowy nabytek? moze i u mnie pojawi sie kiedys PO a jesli tak to bedzie dokladnie to taki sam model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki pomarańczowej omegi PO na chudej łapce.

Oceńcie. Jakie wrażenia? Czy to zestawienie kolorystyczne wam pasuje? Wg sprzedawcy ta PO BIG SIZE werk 8500 w tym zestawieniu kolorystycznym /nr katalogowy 232.32.46.21.01.001/ jest to jedyny egzemplarz zamówiony w Polsce. Faktem jest,że po zamówieniu czekałem na nią długo. Nigdzie przed zakupem nie miałem okazji jej obejrzeć na żywo. Nie wiem czy to prawda.

Przepraszam za wcześniejsze miniaturki. ale pierwszy raz w życiu wklejam zdjęcia na forum i nie zawsze wszystko dobrze wychodzi.

Jeśli ktoś chce zobaczyć fotki chudej łapki i omegi de ville chronoscope GMT to też mogę wkleić.

Pozdrawiam

fe6b999094a6b.jpg

9af49449c875b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

big001 rozumie ze to nowy nabytek? moze i u mnie pojawi sie kiedys PO a jesli tak to bedzie dokladnie to taki sam model.

 

Tak, to nowy sprzęt 45-tka. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady przyjacielu, nie taki mizerny ten nadgarstek a przynajmniej na zdjeciach wyglada bardzo ok. Ciekawe zestawienie, ja jednak wybieram czarna gume z pomaranczowa nitka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady przyjacielu, nie taki mizerny ten nadgarstek a przynajmniej na zdjeciach wyglada bardzo ok. Ciekawe zestawienie, ja jednak wybieram czarna gume z pomaranczowa nitka

Byłem blisko wyboru tego zestawu kolorów, ale zniechęcił mnie czarny bezel. Pomarańczowy mi bardziej pasował. Niewykluczone, że w przyszłości, jak będę zmieniał pasek to wymienię na czarny z pomarańczowymi przeszyciami. Pomarańczowy bezel z czarnym paskiem z pomarańczowymi przeszyciami jest w omedze z werkiem 2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra 2503.33.00

Zdjęcia nowego nabytku zamieszczam z podziękowaniem dla Pablo25 za udaną transakcję:

 

aquaterra25033300i1.jpg

omegaaquaterrai.jpg

 

Bardzo przyjemny zegarek w ładnej wersji kolorystycznej, połączenie jasnej tarczy (prawie białej, właściwie ecru w odcieniu skorupki od jajka") i kobaltowo-niebieskich wskazówek ("blue Mauritius"), których wygląd zmienia się zależnie od oświetlenia. Nie jest łatwo pokazać to na zdjęciu, spróbuję jeszcze nad tym popracować.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowych nabytków. U mnie cały czas to samo i już mnie na prawdę mocno nosi na coś nowego :D

Nikt nie chce zamienić Omesi na Rolka? ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra 2503.33.00

 

Piękna ta AT z kobaltowymi wskazówkami, winszuję :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie cudeńko....Omega speedmaster mark II, uwielbiam modele z tego okresu więc od dłuższego czasu chorowałem na ten model :) ... i jest, trochę polowania, troszkę jeżdżenia i od wczoraj jest już w domku :)

 

dsc0020rdb.jpg

omega7y.jpg

omega7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

omega4q.jpg

omega3v.jpg

omega5f.jpg

 

I w klimacie

omega1l.jpg

omega6i.jpg

 

A to mój aktualny mały zbiorek Omegi w stylu vintage ;)

zbiorek.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fajnej kolekcji Stary.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) była sporo większa :) ale wiesz jak to jest coś sprzedałem ,coś kupiłem, w zasadzie pomału idę w jakość a nie w ilość :D


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poprosze o wpisanie do klubu Omega :)

 

Jestem w swej zegarkowej milosci pomiedzy Orisem a Omega... No i przychodzi czas na zakup Omegi :rolleyes:

 

Czy moglby ktos prosze wypowiedziec sie odnosnie Aqua Terra Annual Calendar (cal 8601)?

 

Czy ten zegarek zawsze pokazuje date i miesiac, czy istnieje mozliwosc zmiany na date i dzien tygodnia?

 

Wyczytalem gdzies w necie cos o mozliwosci zmiany / wyboru, ale trudno mi w to uwierzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.