Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

prosze wiecej info na temat tego zegarka wiem tylko ze jest złoty i z lat 30

Skąd pewnośč ,że jest złoty i z lat 30-tych?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,chciałem spytac fachowców ,czy to orginał.Trochę liepskie zdjęcia ,ale u mnie ciemno i leje

 

 

post-56002-0-30959100-1365599631_thumb.jpgpost-56002-0-67246100-1365599702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że często bywam na stronie tegoż producenta dzisiaj zauważyłem nowość która niebawem ma być zaprezentowana na Basel World 2013 na przełomie kwietnia i maja .Może jeszcze nie mieliście okazji widzieć : ref. 232.30.44.22.03.001

 

Omega+Planet+Ocean+GMT+movement.jpg

 

 

Omega+Planet+Ocean+GMT+side.jpg

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna, ale tylko z twarzy i od strony dupki. Z profilu straszna grubaska, na zdjęciach reklamowych jest to skrzętnie ukrywane. Nie do użytku na codzień.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nową PO strasznie zrujnowali tą grubością :( Mogli juz tego mechanizmu nie pokazywać, bez szkła na pewno by ubyło co nieco grubości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa szerokość koperty, 43.5mm.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę ciekawy tego modelu.

 

Przymierzałem się do PO 42mm ale na werku 8500 jest nieproporcjonalna i ciężka a full size to już naprawdę waga ciężka.

 

W porównaniu do starej PO na werku 2500 dużo grubsza i mniej wygodnie układa się na ręku.

 

 


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się w klubie :)

 

imag1032l.jpg

 

Super !! To zakup z naszego bazarku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Constelation. Zazdroszę zegarka a przede wszystkim stanu w jakim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic w warszawie zaklad, w ktorym przeserwisuja seamastera z 77r. Cal. 1020? Zegar ma problem z dokreceniem zmiany daty i dnia tygodnia. Jak jest na reku do polnocy to jeszcze sobie jakos radzi, ale odlozony na polke niedomaga

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic w warszawie zaklad, w ktorym przeserwisuja seamastera z 77r. Cal. 1020? Zegar ma problem z dokreceniem zmiany daty i dnia tygodnia. Jak jest na reku do polnocy to jeszcze sobie jakos radzi, ale odlozony na polke niedomaga

Z gory dziekuje

 

Chyba jedyny oficjalny serwis Omegi w Warszawie jest na ul. Anielewicza 2 (parter Biblioteki Publicznej). Niemniej zedrą z Ciebie skórę, za sama konserwacje bez częśći biorą bodaj 650zł. Jeśli faktycznie konieczna jest naprawa i zamawianie części to nie masz wyboru, tylko oficjalne serwisy mogą zamawiać części. Jeśli natomiast pieniadzę są problemem, a naprawa nie wymaga częśći - idz gdziekolwiek indziej.

 

 

 

 

Koperta, koronka, tarcza oraz wskazówki godzinowa i minutową sa oryginalne.

To, co wygląda podejrzanie to wskazówka sekundowa (kształt OK ale powinna być chyba innego koloru) oraz dziury na tarczy w okolicy godziny 11 i 4. Cholera wie co może mu siedzieć w środku...

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nie wymaga zamawiania czesci zadnych tylko przegladu, nasmarowania, itd.

ale dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akism, jaką średnicę ma ta konstelacja?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że te otworki na szkiełku - służą do zdjęcia szkiełka i dotarcie do mechanizmu.

 

na bank. niemniej, są przykładem tego, że nad zegarkiem pracował ktoś, kto się na nim nie znał. a co za tym idzie - cholera wie, co wsadzili mu do środka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.