Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Guest fidelio

Rafał, a to już wtorek? Jak ten czas szybko leci :D

W sumie nie, ale Moon każdego dnia jest spoko. A ten rano był ze mną w Zakopanem ;-)

Szanowni,

Poszukuje zapięcia bransoletki z mikro regulacją do Planet Ocean 8500 45,5mm w rozsądnych pieniądzach

komuś może zalega lub może wiecie gdzie szukać (ebay/chrono24/allegro/olx znam)

Wtorkowo dzisiaj ;)

55b351e10b3a15309abba495324e970a.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Ref. KO 2846, zamówienie krótkiej serii na dwór Arabii Saudyjskiej w 1957 roku, na tarczy King Ibn Saud.

Ref. KO 2846, zamówienie krótkiej serii na dwór Arabii Saudyjskiej w 1957 roku, na tarczy King Ibn Saud.

Taki piękny dziadulo....;)

Szanowni,

Poszukuje zapięcia bransoletki z mikro regulacją do Planet Ocean 8500 45,5mm w rozsądnych pieniądzach

Czym są w tym wyoadku "rozsądne pieniądze"? Ja kupiłem w butiku za niecałe 400 zł.

Dzień dobry się z Państwem

kilka zegarków miałem ale Omegi nigdy

zobaczymy czy się polubimy

Gratulacje.

Jaki rozmiar

Szanowni,

Poszukuje zapięcia bransoletki z mikro regulacją do Planet Ocean 8500 45,5mm w rozsądnych pieniądzach

Również szukałem. Skończyło się w Jubitomie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Równo tydzień temu kupowałem takie zapięcie. Czas oczekiwania miesiąc. Zapłaciłem 470 w Jubitomie.

Ile kosztuje podstawowy przegląd omegi w Warszawie? Co polecacie?

Może być na priv.

Edited by _harry

Gratulacje.

Jaki rozmiar

Również szukałem. Skończyło się w Jubitomie.

na mój nadgarstek (22,5cm) i po poprzedniku czyli Breitlingu Super Avengerze (48mm bk) jedyny możliwy rozmiar Omegi to 45,5mm :)

Sorry, okłamałem - za 450 zł :)

Czy mowa o tym butiku na Placu Trzech Krzyży?

bo jeśli chodzi o cenę to wszystko w okolicach 450zł jest dla mnie aceptowalne

wydaje mi się że jak na moją łapę rozmiar 45,5 jest optymalny

post-77523-0-70657400-1553676317_thumb.jpg

Czy mowa o tym butiku na Placu Trzech Krzyży?

bo jeśli chodzi o cenę to wszystko w okolicach 450zł jest dla mnie aceptowalne

Tak, przyszedłem ze swoją PO, popijając espresso i oglądając ładne zegarki (no dobra, kupując:P ) poczekałem aż mi podmienią. W razie czego proponuję zadzwonić i podpytać się czy mają akurat na stanie pasującą - ja nie wyobrażam sobie życia bez mikroregulacji, bo standardowe zapięcie kompletnie nie dopasowało się do mojego nadgarstka - jedynie pierwsze chwile są szokujące, bo zapięcie jest dużo dłuższe i człowiek musi się przyzwyczaić:)

Ja dziś na nato - poszukując wiosennego klimatu:)post-96513-0-65706100-1553689544_thumb.jpg

Edited by pgajlewicz

Tak, przyszedłem ze swoją PO, popijając espresso i oglądając ładne zegarki (no dobra, kupując:P ) poczekałem aż mi podmienią. W razie czego proponuję zadzwonić i podpytać się czy mają akurat na stanie pasującą - ja nie wyobrażam sobie życia bez mikroregulacji, bo standardowe zapięcie kompletnie nie dopasowało się do mojego nadgarstka - jedynie pierwsze chwile są szokujące, bo zapięcie jest dużo dłuższe i człowiek musi się przyzwyczaić :)

brak mikro regulacji w standardzie w tym modelu wg mnie to kpina z użytkownika

może jestem spaczony ze względu na 8 różnych modeli Breitlinga, które poprzedzały zakup tej pierwszej Omegi

jednakże w każdym z nich, mikro regulacja była standardem zapięcia każdej z bransolet, w sumie w 2 TH które posiadałem również ona była standardem

chyba tylko w Citzenie GST jej nie było - ale w tym przypadku (trochę inna półka cenowa zegarka) było to łatwiejsze do zrozumienia

w przypadku Omegi  klient musi się pofatygować i dokupić :)

Omega delikatnie ratuje się tym, że dodała dodatkowe ogniwa do standardowej bransolety (bo oczywiście standardowa długość była dla mojej łapy za mała) ale to nie zmienia faktu, że chcesz mieć mikro regulacje - płać

tyle żali … bo poza tym to świetny zegarek :)

Edited by Muniek_80

może jestem spaczony ze względu na 8 różnych modeli Breitlinga które poprzedzały zakup tej pierwszej Omegi

jednakże w każdym z nich mikro regulacja była standardem zapięcia każdej z bransolet w sumie w 2 TH które posiadałem również ona była standardem

chyba tylko w Citzenie GST jej nie było - ale w tym przypadku (trochę inna półka cenowa zegarka) było to łatwiejsze do zrozumienia

w przypadku Omegi  klient musi się pofatygować i dokupić :)

Mam podobne zdanie - nawet w Certinie DS Action miałem możliwość małej regulacji przy użyciu pinów - proste, tanie, ale skuteczne rozwiązanie:) Co prawda w 8900 siedzi już mikroregulacja, ale mnie osobiście trochę bardziej pasuje właśnie 8500:)

może jestem spaczony ze względu na 8 różnych modeli Breitlinga, które poprzedzały zakup tej pierwszej Omegi

jednakże w każdym z nich, mikro regulacja była standardem zapięcia każdej z bransolet, w sumie w 2 TH które posiadałem również ona była standardem

w przypadku Omegi klient musi się pofatygować i dokupić :)

Omega delikatnie ratuje się tym, że dodała dodatkowe ogniwa do standardowej bransolety (bo oczywiście standardowa długość była dla mojej łapy za mała) ale to nie zmienia faktu, że chcesz mieć mikro regulacje - płać

W nowej smp już mikroregulacja jest więc pewnie w nowszych PO będą.

W nowej smp już mikroregulacja jest więc pewnie w nowszych PO będą.

W nowszych PO już są. Mam PO na cal. 8900 kupioną 1,5 roku temu u AD i zapięcie jest już dłuższe z miniregulacją.

OMEGA rządzi

W nowszych PO już są. Mam PO na cal. 8900 kupioną 1,5 roku temu u AD i zapięcie jest już dłuższe z miniregulacją.

ale w nowszych nie ma rozmiaru zegarka 45,5mm :(

… to tylko przykład

nie marudzę więcej bo poza tą niedogodnością wartości ok 450zł ;)

to bardzo poprawny zegarek

Edited by Muniek_80