Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Dla mnie nowy 007 jest piękny. Osobiście przyczepił bym się jedynie meshu. Nawiązanie do pierwszych bondów, brak daty te rzeczy są dla mnie na plus

Edited by Edge_88

Brak daty zaletą, a wadą mesh i jak to bywa w takich przypadkach pojawia się przerwa przy kopercie. Może  kiedyś wróci  do Seamastera bransoleta jak w modelu 2554.50.

Brak daty zaletą, a wadą mesh i jak to bywa w takich przypadkach pojawia się przerwa przy kopercie. Może  kiedyś wróci  do Seamastera bransoleta jak w modelu 2554.50.

O to to, przerwa między stalowa rurka a brzegiem koperty wydaje się być zbyt duża. Bardzo fajnie jednak wyglada na tym NATO dołączonym do zestawu, fajne nawiązanie do Rolexa z Bondów z Seanem Connerym

Omega ma specjalne miejsce u mnie , bo jest to marka rodzinna w moim przypadku- dziadek , ojciec , brat- Osobiście też myślałem że mój pierwszy poważny zegarek będzie Omega nawet mam faworyta : Aqua Terra 150 ref 220.23.41.21.02.001 . nie wiem co z tego będzie bo od kiedy widziałem TH Monaco Heuer 02 i jestem w nim zakochany . pozdrawiam wszystkich miłośników i posiadaczy zegarków Omega .

post-111278-0-61547500-1575791286.jpg

Przeglądałem zdjecia 007 w necie i w żaden sposób mu ten oryginalny brans nie pasuje, myślę że ogląd na żywo też tego nie zmieni. Do tego jak kolega rafi87 zauważył odstęp bransolety do koperty sprawia wrażenie, że ktos założył ja na siłę od innego zegarka. Ładny pasek zmieni wszystko, bo seria raczej udana, chociaż jak mnie Omega ma już na koncie kilka ładniejszych modeli.

Niestety też nie jestem zachwycony nowym bondem. Przesadne udawanie starości, krok w tył w postaci aluminiowej wkładki lunety (choć luma na +, szkoda że nie ma w standardowych SMP), natomiast mesh to istna porażka :( Na NATO wygląda nieźle, choć dla mnie osobiście tego rodzaju paski nie nadają się do noszenia (a w przypadku grubych Omeg dodatkowe 3-4mm od paska to już totalna dyskwalifikacja).

Ten na 50 rocznicę już IMHO dużo ładniejszy, szkoda że ze szlifem słonecznym a nie pełnym gładkim odbiciem.

OMEGA rządzi

Prawie dwa miesiące noszę, i mam tylko jedno pytanie: czemu wcześniej nie..?! :)

1.jpg

Panowie, gdyby ktoś miał ochotę na klamrę z mikroregulacją do Moonwatcha (3 pozycyjna) w zestawie z właściwymi endlinkami, to wieczorem zamieszczam ogłoszenie na bazarku, ale już można pisać PW. Ja właśnie zamontowałem do swojego 6 pozycyjną, więc ta krótsza niech idzie w świat.

P.s.

Już nieaktualne.

A oto ostatni upgrade.

2690abc926b46301e64a2a56c5554f2c.jpg

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Guest fidelio

Idzie Moon do Moona ;-)

post-34987-0-31146500-1576332246_thumb.jpg

Edited by fidelio