Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

7 minut temu, Smycel napisał:

Już niemodny, stary, technicznie zacofany 

I w dodatku brzydki ;)

i co najgorsze .. nudny... nawet można go przyjąć do rodziny R 😜to był żart oczywiście 👍

Witam wszystkich 

wczoraj dotarl nowy zegarek, ktory podoba mi sie odrobine bardziej niz niebieska AT 41.5mm, ktora kupilem w listopadzie 2020 jako nowke sztuke w butiku Omega na P3K w Warszawie

niestety nie moge sobie pozwolic na oba wiec AT trafila na bazarek

oferta tutaj: 

oferta ograniczona czasowo - maks do 14.02.2021, jak sie nie sprzeda do tego czasu to ja wycofam i pozostane szczesliwym posiadaczem niebieskiej AT

zapraszam wszystkich zainteresowanych

20210126_113256 (1).jpg

20210126_121453.jpg

37 minut temu, adam78 napisał:

Witam wszystkich 

wczoraj dotarl nowy zegarek, ktory podoba mi sie odrobine bardziej niz niebieska AT 41.5mm, ktora kupilem w listopadzie 2020 jako nowke sztuke w butiku Omega na P3K w Warszawie

niestety nie moge sobie pozwolic na oba wiec AT trafila na bazarek

oferta tutaj: 

oferta ograniczona czasowo - maks do 14.02.2021, jak sie nie sprzeda do tego czasu to ja wycofam i pozostane szczesliwym posiadaczem niebieskiej AT

zapraszam wszystkich zainteresowanych

Pochwalisz się nowym? Też Omega?

a jak już coś tu napisałem, to wtorkowy spidzik wrzucę, bo widzę, że nikt nic nie dodał 😉

4N9A1526.jpg

Tez Omega

Dopóki nie sprzedam AT nie jest moja więc na razie nie ma się czym chwalić i łatwiej będzie mi ją zwrócić 

Jeśli coś nie jest moonwatchem lub pożądaną limitką to -20% przy kasie i dodatkowe -10% przy drzwiach wyjściowych.

Młoda używka pewnie -35/40% w totalu.

Te AT śmigały 14-16 używki, nie ma chyba większego poruszenia na ich widok obecnie.Były też spore podwyżki ostatnio...

Z nową można wyjść z salonu 19-20, strzelam.

Niezaleznie , to super model jest , I like it.

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Kiedy była zmiana modelu AT z tego z datą na "3" bez ramki na obecny z datą na "6"?

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Kiedyś to robili Calendary, a nie to co teraz :P

25-1.jpg

Edited by MasterMind

ng6mnrm.png

Kiedy była zmiana modelu AT z tego z datą na "3" bez ramki na obecny z datą na "6"?

Dawno temu
Jakoś na początku 2018, ja w marcu 2018 już kupiłem z datą na godzinie 6

f13e55baee184935635918b19e8990fd.jpg

Pozdrawiam,

Janek

Godzinę temu, vvv napisał:

Dawno temu emoji6.png
Jakoś na początku 2018, ja w marcu 2018 już kupiłem z datą na godzinie 6

Hmmm.

Jak w takim razie kolega zdołał kupić nówkę sztukę w salonie prawie 3 lata po zaprzestaniu produkcji tej referencji? Ciekawa sprawa.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

3 minutes ago, fanfar19 said:

Hmmm.

Jak w takim razie kolega zdołał kupić nówkę sztukę w salonie prawie 3 lata po zaprzestaniu produkcji tej referencji? Ciekawa sprawa.

To akurat jest proste, otóż Butik czasem sprowadza takie pojedyncze egzemplarze NIB/NOS.

Tez bylem zaskoczony ze nowa, ale ze kupowalem w Butiku Omegi na P3K to nie mialem watpliwosci co do jej autentycznosci - zakladam, ze tam nie oszukuja...

Nic nadzwyczajnego , trafiają się jeszcze AT w poprzednich wersjach , z pionowymi pasami .

Guest
32 minuty temu, proki1971 napisał:

Nic nadzwyczajnego , trafiają się jeszcze AT w poprzednich wersjach , z pionowymi pasami .

Występują także na oficjalnej stronie Omegi, wraz z sugerowaną ceną za nowy egzemplarz.

W dniu 27.01.2021 o 16:32, tts napisał:

To akurat jest proste, otóż Butik czasem sprowadza takie pojedyncze egzemplarze NIB/NOS.

Przez chwilę zastawiałem się co Ty chcesz ode mnie i o jakim sprowadzaniu przeze mnie NIB/NOS mówisz ;) Potem dopiero ochłonąłem :)

Nawiązując jednak do tego co powiedziałeś, to absolutna racja, przy czym nie ograniczałbym jedynie do butiku. u AD też można. Przykład moja ostatnia PO GMT, poprzedni model nie produkowany już od kilku lat, a na moje zamówienie Kruk znalazł jeszcze egzemplarz będący na wystawie w... butiku :). W ten sposób nabyłem "stary" zegarek jako "nowy" z pełną 5-letnią gwarancją liczoną od teraz (NOS - New Old Stock).

Na pewno jest jeszcze wiele poprzednich modeli dostępnych w ten sposób, trzeba jedynie o taki model zapytać, AD oraz butiki współpracują ze sobą i wymieniają się stokiem.

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Ale to stary trend który zapoczątkował Gianni Agnelli kilkadziesiąt lat temu:) 

gianni-agnelli-500x466.jpg

agnelli.jpg

Gianni-Agnelli-Accessori.jpg

Mi sie podoba na kurtke puchową to PAMa 47mm będę mógł założyć 😅

Pozdrawiam,

Janek