Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Taaaka wielgachna reklama WT na Marriottcie przy warszawskim lotnisku.

195F71A3-3F25-4563-8426-0DC5ED88F77B.jpeg

OMEGA rządzi

Takie małe kombinacje...

cd29d281d5a515497124a75fb25963ec.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

47 minut temu, orlis napisał(-a):

Speedy Tuesday!

Co to za bransoleta? 

Dzięki za info.

Tylko ta Twoja ma jakiś dziwny - ciemny kolor.

😊

thumbnail_20210701_120924.thumb.jpg.67130cdd3ca06eed4ee0e06eb330c9e0.jpg

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition

Co lepiej dokupić do nowej AT. Gumę czy bransoletę? Przy zakupie bardziej mi chodzi o wygodę i jakość 

O i T 

Godzinę temu, swierszczu napisał(-a):

Co lepiej dokupić do nowej AT. Gumę czy bransoletę? Przy zakupie bardziej mi chodzi o wygodę i jakość 

Moim skromnym zdaniem AT najlepiej się nosi na gumie, która jest świetnej jakości, bardzo dobrze wygląda, dobrze wentyluje od spodu i ma znakomite zapięcie.

Bransoleta na pewno wygląda bardzo elegancko i luksusowo, szczególnie jak jest nowa, ale:

- nie ma mikro regulacji

- środkowe polerowane ogniwa rysują się od patrzenia - do tego trzeba się przyzwyczaić, jednak dają świetnego błysku całości

- z bransoletą na pewno zegarek jest cięższy

Jeżeli nie chcesz / nie lubisz zmieniać pasków i bransolet, chcesz bardzo dobry zegarek do noszenia - zdecydowanie guma.

Jak chcesz czasem odrobine elegancji - guma + bransoleta.

Jeśli tylko jedno - guma.

OMEGA rządzi

W dniu 5.07.2021 o 18:56, foti napisał(-a):

Takie małe kombinacje...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Czy to electric blue z lunetą PO i bransą od 300?

Posted (edited)

Pare stron temu pytałem się o radę z rozmiarem, a wczoraj wróciłem do domu z moją pierwszą omegą :)

@Butik Przekonałeś mnie żeby dokupić gumę :P Gdzie można ją dostać w dobrej cenie?

IMG_3202.JPG

Edited by sitos.lol

Gratulacje! Co do cen gumy to są wszędzie standardowe wiec najlepiej Butik na Pl. 3 Krzyży albo AD. 

Pierwsza mini ryska z boku koperty.
Jak żyć ?!?
;)cc48abb761eea63844b0113d339f08b8.jpg

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

21 godzin temu, Plumber napisał(-a):

Czy to electric blue z lunetą PO i bransą od 300?

Z insertem od PO a bransoleta chyba była i taka i taka dostępna.

Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót dziwny zegarek, ale fajny e01c5583c4d5be29165b820f362170b3.jpg

2 minuty temu, pepepatryk napisał(-a):

Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót emoji4.png dziwny zegarek, ale fajny emoji1360.pngemoji4.pnge01c5583c4d5be29165b820f362170b3.jpg

Posypał Kolega popiół...☺

Dziwna sprawa z tym zegarkiem… Poprzednia wersja do mnie nie przemawiała, ta nowa na zdjęciach też nie robiła wielkiego wow na początku. Jako, że nie miałem zegarka na bransolecie postanowiłem „spróbować” SMPc z myślą, że pewnie za miesiąc czy dwa pójdzie dalej. Okazało się, że jest u mnie już ponad rok i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się jej pozbyć. Zawsze się napalam na jakiś zegarek, był efekt WOW, a potem tendencja spadkowa. Tutaj jest na odwrót

A u mnie na odwrot, bylem na nia napalony strasznie, zegarek marzen itp, po kilku dniach poszla do ludzi, za bardzo blyszczaca i generalnie nic mi w niej nie pasowalo.
Za to moona kupilem bez przekonania, a okazal sie idealny, jedyny minus to slabe WR

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Te omegi to chyba jednak fajne zegary. Nawet w biały dzień chcą człowiekowi ściągnąć z nadgarstka😉

F593CBBD-FA36-43FC-BFE6-302197337199.jpeg

W dniu 8.07.2021 o 13:32, orlis napisał(-a):

Gratulacje! Co do cen gumy to są wszędzie standardowe wiec najlepiej Butik na Pl. 3 Krzyży albo AD. 

Tak, cena wszędzie będzie ta sama, w butiku powinieneś dostać od ręki. Zaznaczam, że do kupienia masz 3 osobne elementy:

- pasek gumowy

- stalowe dekory do paska (te przy kopercie)

- zapięcie motylkowe

Wszystko wyniesie Cię o ile pamiętam ok 2,5 kPLN

OMEGA rządzi