Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

38 minut temu, sanik napisał(-a):

Pustką wieje 😜

To jest wersja beta, jeszcze parę małych rzeczy do poprawki, a dużo więcej nie będzie, przy czym konfiguracja w środku nieco się zmieni.

33 minuty temu, alleck napisał(-a):

Divera jakiegoś brakuje

Jest białas, ale go już nie wkładałem, bo grzecznie leży w pudełku i czeka na nowego właściciela (jeszcze go nie wystawiałem na bazarku ani nigdzie).

Natomiast wkrótce będzie on zastąpiony przez wersję zieloną SMP300, sikor już zamówiony tylko czekam na pierwsze dostawy, bo jeszcze nie ma go w sklepach.

OMEGA rządzi

1 hour ago, Butik said:

Tagrze ten ;)

3 minuty temu, sanik napisał(-a):

O co chodzi?

Może o to, że taka okazja?  

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Tagrze ten ;)

D9B808A6-88C8-4CF9-866F-8F5B455E840B.jpeg

Najlepsze wykorzystanie  tego pudełka. Ale wiemy teraz, że docelowo osiem w pudle plus jedna na nadgarstku. ;)

2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Wpadłem dzisiaj do Jubitomu na Moonowe porównanie, przy okazji zapytałem o rabaty. Z ulicy max 5% na Omegę a przynajmniej Moona, co to się porobiło. Jeszcze z pół roku temu 15% można było dostać. ;)

No i jak, wymieniasz Moona?

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Może o to, że taka okazja?  

Na olx już były po 1,5k, więc nie okazja, ani nie ten dział 😀

11 minut temu, Seler napisał(-a):

43D98D1A-E25E-4444-A578-EB35A82C2A66.jpeg

fajny pomysłnna tym bądzie

OMEGA rządzi

Posted (edited)

Ten zegarek generalnie fajnie się z wieloma paskami komponuje. Chciałem dokupić bransę, ale mnie cena trochę z nóg zrzuciła. ;)

Edited by Seler

Posted (edited)
4 godziny temu, tbn napisał(-a):

Już od kilku miesięcy skończyły się dotychczasowe rabaty na najbardziej chodliwe modele, ale jak ktoś chce to pomogę kupić nowego Moona (hesalit, bransoleta) ze "starym" dużym rabatem. 🙂

Edited by memento mori

Godzinę temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

No i jak, wymieniasz Moona?

Klamka nie zapadła, ale rozum podpowiada, żeby wymienić. ;) Stary na plus, że 1861 to był ostatni Moon na wyposażeniu misji, używany do EVA. 

Teraz, memento mori napisał(-a):

Już od kilku miesięcy skończymy się dotychczasowe rabaty na najbardziej chodliwe modele, ale jak ktoś chce to pomogę kupić nowego Moona (hesalit, bransoleta) z rabatem 15%. 🙂

Dzięki, ale bransę mam już, więc jak wezmę to pasek, zwłaszcza że świetny ten nylon. 

2 minutes ago, tbn said:

Klamka nie zapadła, ale rozum podpowiada, żeby wymienić. ;) Stary na plus, że 1861 to był ostatni Moon na wyposażeniu misji, używany do EVA. 

To jest jeden z wielu powodów, dla których wybrałem starego. Zawsze można do pary nowego kupić. 

Do biura pasuje ;)

280252826_543925727115393_2249734348914262101_n.jpg

Omega Seamaster Diver 300M (210.32.42.20.03.001)

Posted (edited)
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

Najlepsze wykorzystanie  tego pudełka. Ale wiemy teraz, że docelowo osiem w pudle plus jedna na nadgarstku. ;)

Teoretycznie mogłoby tak być ;), ale zjeżdżamy do 5 sztuk ostatecznie. Szósty jest podziadkowy odermontowany i opaskowany u Filipa Atlantic.

W dolnym rzędzie wkładki środkowe dwa gniazda będziemy jeszcze przerabiać na jedno większe, w którym będę przechowywał akcesoria - lupkę, widelczyk do pasków, może też same paski, choć raczej będzie za mały.  Tak więc docelowo będzie 7 gniazd, z czego 6 zegarkowych i jedno większe na extrasy.

Wersja docelowa Omegowa będzie taka:

233440279_Zrzutekranu2022-04-12o16_07_46.thumb.png.721c938996d14732f3b95f8464d590e0.png.fac1d6ed23d93587a6f7c0e8239555d7.png

Choć bardzo chciałem okroić to o G-Shocka, ale nie mogę, za bardzo jednak go lubię i używam. Więc będę musiał żyć z pięcioma. Wydaje mi się, że w tej wersji będzie coś na każdą okazję i w różnych kolorach do różnych nastrojów i ubrań.

32 minuty temu, Seler napisał(-a):

Ten zegarek generalnie fajnie się z wieloma paskami komponuje. Chciałem dokupić bransę, ale mnie cena trochę z nóg zrzuciła. ;)

Niestety cena za gram nierdzewki wyjdzie chyba jak za 18k złoto u wielu jubilerów ;) Na szczęście są też fajne alternatywy after market.

Edited by Butik

OMEGA rządzi

2 godziny temu, Mav napisał(-a):

Do biura pasuje ;)

Każdy robi jak uważa, jednak guma do marynarki mi średnio pasuje 😋 Nato/perlon na pewno lepiej pasuje 😉

Posted (edited)

Nie nosze marynarki, sama koszula i jeansy :)

Casual smart, pasuje.

Edited by Mav

Omega Seamaster Diver 300M (210.32.42.20.03.001)

7 godzin temu, tbn napisał(-a):

Duży popyt, który wciąż rośnie, coraz lepsze zarobki, niedługo będzie się płacić ponad cenę katalogową i zapisywać w kolejkę jak po Rolka (choć swoją drogą IMO Omega niczym nie ustępuje Rolkowi i właściwie sytuacja dostępności od ręki i to jeszcze z małym rabatem to dobra sytuacja) 😁

3 godziny temu, Mav napisał(-a):

Do biura pasuje ;)

Pasuje to na basen a nie do biura;)