Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

10 godzin temu, logann napisał(-a):

Może to jest klucz do sukcesu, nie ma co za dużo klikać, raz włączyć i niech chodzi :D Btw, jak to wpływa na rezerwę chodu?

a co do jubitomu to zauważyłem, że przy zegarkach Omegi w ich sklepie internetowym nie ma już guzika „negocjuj cenę”. Jak dla mnie to sugestia, że wszelkie rabaty niedługo wyparują.

Rezerwę badałem z włączonym chrono i było ponad to, co producent oferuje :) Gdzieś tu w temacie pisałem ile dokładnie godzin wyszło :))

13 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Miałem na myśli standardową klamrę i pasek, na którym ten model wychodzi fabrycznie obok wersji na bransolecie.

Pasek prawdopodobnie będzie kosztował tyle samo, zapięcie sporo mniej ale nie pamiętam dokładnie.

OMEGA rządzi JLC radzi

Faktycznie ten mesh układa się dosyć specyficznie i przykuwa uwagę użytkownika nie mniejszą niż sam zegarek u prawie każdego kto rzuci okiem na nadgarstek.

B0930543-3434-4877-A7CF-4095BDDBE98A.jpeg

B6DCD889-D96E-441C-ADDB-AB70F978B3EA.jpeg

1DF104E0-B3E8-49B2-AFFD-534E8F692B09.jpeg

DDB3C020-11D6-47C1-9C78-2C1227F2124B.jpeg

A14DCA54-40F2-436B-B78A-D867815FB65A.jpeg

3 godziny temu, orlis napisał(-a):

DC40650A-6014-4092-B3DC-D7BDA1A3B174.thumb.jpeg.906c82a1a5ebeb5bc742faa1423a6b0b.jpeg

Tokyo 😍

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

17 minut temu, tommly napisał(-a):

Tokyo 😍

Nie…Warszawa 😝

A czy ktoś wie kiedy się w końcu pojawi w sprzedaży "zielony" SeaMaster (210.30.42.20.10.001) ?

Posted (edited)
9 minut temu, mossberg napisał(-a):

A czy ktoś wie kiedy się w końcu pojawi w sprzedaży "zielony" SeaMaster (210.30.42.20.10.001) ?

Żona, która zachorowała na Omegę, ma zamówionego od pierwszej połowy kwietnia w Noble Place w Katowicach tego zielonego divera. Podobno dystrybucja rusza w połowie czerwca. Widziałem na forum już ktoś ma :)  na Chrono24 też już są pierwsze sztuki 

Edited by SPS

7 godzin temu, SPS napisał(-a):

Żona, która zachorowała na Omegę, ma zamówionego od pierwszej połowy kwietnia w Noble Place w Katowicach tego zielonego divera. Podobno dystrybucja rusza w połowie czerwca. Widziałem na forum już ktoś ma :)  na Chrono24 też już są pierwsze sztuki 

W Butiku Omegi są już od kilku tygodni sprzedawane.

44 minuty temu, sanik napisał(-a):

W Butiku Omegi są już od kilku tygodni sprzedawane.

W zaufani Ci powiem 🤭 że od tego czasu po cichu próbuje namówić kobietę żebyśmy wzięli planet ocean „sześćsete” jak już bardzo chce mieć Omegę dlatego mi się „nie spieszy” z butikiem 😏

Ale kolega faktycznie może już skorzystać z butiku 😎 pzdr

Było mierzone. Szybko wyleczyłem się z nowej PO :D Gruba, ciężka i na żywo wcale nie taka fajna, jak na fotkach. Czytelność też gorsza od 300-ki.

Porównywałem wszystkie kolory nowej 300-ki i mam dylemat, czarna czy biała? Szara kompletnie mi się nie widzi, a niebieska ma podobny odcień do BB58.

Jakby to miało być EDC, to pewnie brałbym białą, a tak chyba czarna, białego mam Colta.

IMG_6638.jpg

IMG_6639.jpg

IMG_6640.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

25 minut temu, mossberg napisał(-a):

Co to za pasek?

Zealande. 

18 minut temu, Wostok111 napisał(-a):

300SMP

Kiedyś to były fale 😀

Posted (edited)
1 godzinę temu, tommly napisał(-a):

Było mierzone. Szybko wyleczyłem się z nowej PO :D Gruba, ciężka i na żywo wcale nie taka fajna, jak na fotkach. Czytelność też gorsza od 300-ki.

Porównywałem wszystkie kolory nowej 300-ki i mam dylemat, czarna czy biała? Szara kompletnie mi się nie widzi, a niebieska ma podobny odcień do BB58.

Jakby to miało być EDC, to pewnie brałbym białą, a tak chyba czarna, białego mam Colta.

IMG_6638.jpg

IMG_6639.jpg

IMG_6640.jpg

Jak chodzi o "300setki" osobiście brałbym czarną, 

Też mam już mierzone i uważam że czarna jest najbardziej czytelna. Poza tym czerwona końcówka sekundy świetnie komponuje się czerwonymi napisami na tarczy i czernią.  

Czekamy teraz na zieloną aż przyjdzie do salonu żeby zobaczyć ją na żywo i ostatecznie podjąć decyzję. 

A ta 600setka którą trzymasz z pomarańczowym akcentem to dokładnie ta planet ocean na którą właśnie namawiam żonę jeśli zielona jej nie podejdzie. :)  

A z jeszcze innej strony patrząc na te Omegi, to bransoleta w 300setce jest ładniejsza chyba :P

Edited by SPS

Posted (edited)

Dokładnie, bransa w nowej 300-ce robi robotę, jest bardziej płaska, pierwsze skojarzenie było z nowym Moonem.

Ta pomarańczowo-czarna PO była ostatnio na bazarku i niestety za długo się zbierałem i poszła. Ale chyba w sumie dobrze, patrząc na żywo :D

Edited by tommly

Posted (edited)

Ogólnie to te dwie Omegi wywołują u mnie problem wyboru.

Z jednej strony właśnie czytelność i branzoleta na plus dla 300setki, z jeszcze innej koronki bardziej mi się podobają w 600setce i ten bezel który ma przynajmniej lepsze prowadzenie w moim odczuciu. 

Z jeszcze innej strony 600tka ma wstawki z białego złota na tarczy, ale 300setka ma fajne wskazówki.. 

Generalnie obie są świetne swój sposób . :D Ale jak na Tobie większe wrażenie robi 300setka to chyba nie ma co się zastanawiać :)  

a ta PO na bazarku to mówisz o sprzedawcach profesjonalnych - kroll czarli? to chyba jeszcze wisi? 

Edited by SPS

5 minut temu, SPS napisał(-a):

Ogólnie to te dwie Omegi wywołują u mnie problem wyboru.

Z jednej strony właśnie czytelność i branzoleta na plus dla 300setki, z jeszcze innej koronki bardziej mi się podobają w 600setce i ten bezel który ma przynajmniej lepsze prowadzenie w moim odczuciu. 

Z jeszcze innej strony 600tka ma wstawki z białego złota na tarczy, ale 300setka ma fajne wskazówki.. 

Generalnie obie są świetne swój sposób . :D

a ta PO na bazarku to mówisz o sprzedawcach profesjonalnych - kroll czarli? to chyba jeszcze wisi? 

Tak, dokładnie o tej od Karola mówię, wisiała też na OLX i fejsie. Już nieaktualna.

Jest, albo była, chyba jeszcze jedna taka sama sztuka na OLX, z Kalisza, za niecałe 24k wystawiona.

6 minut temu, tommly napisał(-a):

Tak, dokładnie o tej od Karola mówię, wisiała też na OLX i fejsie. Już nieaktualna.

Jest, albo była, chyba jeszcze jedna taka sama sztuka na OLX, z Kalisza, za niecałe 24k wystawiona.

widzę przeprowadziłeś dokładny wywiad na rynku :) 

w takim razie szykuj miejsce na czarną 300stkę  :D