Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A mnie się ta bardzo podoba.

cc5df55f436e65497935a78dee650657.jpg

To jest jak dla mnie jeden z najpiękniejszych EDC, a zarazem najbardziej uniwersalnych zegarków w historii. Przy czym czytelność jest absolutnie topowa.

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Mam 300 ze szkieletorowatymi wskazówkami od 11 lat i nigdy nie narzekałem na czytelność, a przez dobrych kilka lat to był mój zasadniczo jedyny zegarek 🙂

39 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Świetna, wygodna, czytelna.
Żałuje sprzedaży.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tu "młody" jestem (stażem), ale zgadzam się w całej rozciągłości...

Mam szkieletora i sworda, w dzień są porównywalnie czytelne - kwestia przyzwyczajenia, sword ma przewagę w nocy bo więcej lumy, szkieletor ma dyskretniejszą ale wystarczającą a przy tym ładniejszą.

Posted (edited)
5 godzin temu, orlis napisał(-a):

Info od przyjaciela z Wiednia z jego OB - podobno ck859 już nie ma możliwości zamówić. Zakończyli produkcję (widocznie osiągneli zakładany pułap limitacji którego nie ujawnili). Do zweryfikowania w PL ale podejrzewam że będzie podobne info

Wuja tam osiągnęli "zakładany pułap limitacji". @mario1971 znalazł im błąd konstrukcyjny w tym modelu na przykładzie kilku egzemplarzy, więc zawinęli po cichu produkcję i tyle. 🤣 Zaraz też zniknie z oferty Omegi biały SMP Diver 300M na gumie. 😜

Edited by memento mori

Teraz, memento mori napisał(-a):

Wuja tam osiągnęli "zakładany pułap limitacji". @mario1971 znalazł im błąd konstrukcyjny w tym modelu na przykładzie kilku egzemplarzy, więc zawinęli po cichu produkcję i tyle. 😜 Zaraz też zniknie z oferty biały SMP Diver 300M na pasku. 😜

Pomyślałem dokładnie tak jak napisałeś, ale nie chciałem wichrzyć w tym wątku.

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Pomyślałem dokładnie tak jak napisałeś, ale nie chciałem wichrzyć w tym wątku.

Nie rozśmieszaj nas, proszę :) 

3 godziny temu, orlis napisał(-a):

Nie rozśmieszaj nas, proszę :) 

Czytaj między wierszami. 🤣

39 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czytaj między wierszami. 🤣

Chyba wersami

40 minut temu, Scaut napisał(-a):

Chyba wersami

Metafora. 🙂

Chyba błędu językowego. 😂

12 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Moja, krótka historia zakupu nowej, niebieskiej 300 jakoś 1,5 roku temu.

Poniedziałek - niczego nieświadomy chodzę z moją po galerii, ona do Rossmana, to ja na moment do Jubitoma. Mierzyłem wcześniejsze 300 i chemii i nie było, w sumie nawet nie wiem co mnie podkusiło żeby poprosić o pokazanie, bo na papierze była dla mnie za duża.

Wtorek - znów do Jubitoma dogadać jaki rabat można dostać + wystawiłem speedmastera.

Czwartek - sprzedałem Speedmastera, pojechałem po 300 :D

Wcześniej chyba, z żadnym zegarkiem nie miałem tak, że po pierwszej przymiarce, wiedziałem, że muszę go mieć. Do dziś, cieszy niesamowicie i przynajmniej przez dłuższy czas nigdzie się nie wybiera :D

125F1F02-3FF9-47F5-81FF-E24CC9C8489E.thumb.jpeg.ef1c13a4f8b503b102bf4effeea6ce6e.jpeg

Ja się zaczynam zastanawiać nad kupnem, podoba mi się bardzo nowa, ale rozmiar przy przymiarkach mnie zniechęcał. No ale do wsystkiego idzie się przyzwyczaić. ;)

26 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Daj spokój, chyba zrozumieli. 🙂

Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Co nie? 😉

2 godziny temu, Scaut napisał(-a):

Chyba wersami

Wersami szli żołnierze z Westerplatte. 😁

3 godziny temu, tbn napisał(-a):

Ja się zaczynam zastanawiać nad kupnem, podoba mi się bardzo nowa, ale rozmiar przy przymiarkach mnie zniechęcał. No ale do wsystkiego idzie się przyzwyczaić. ;)

Jakby co zapraszam, mam nowa niebieska. :)

Koledzy mam pytanie dot. bransolety w nowej SMP300. Widziałem na filmie, że można otworzyć zapięcie poszerzając bransoletę (nie chodzi mi o mikro regulację pod zapięciem, którą się wciska i przesuwa), ale za cholerę nie mogę tego otworzyć, a nie chcę czegoś uszkodzić. Da się, czy nie?

Koledzy mam pytanie dot. bransolety w nowej SMP300. Widziałem na filmie, że można otworzyć zapięcie poszerzając bransoletę (nie chodzi mi o mikro regulację pod zapięciem, którą się wciska i przesuwa), ale za cholerę nie mogę tego otworzyć, a nie chcę czegoś uszkodzić. Da się, czy nie?

Tak, da się otworzyć.

7 minut temu, dewey napisał(-a):

To stal:) niczego nie uszkodzisz własnymi rękami, chyba, że jesteś jakimś Thorem:) Po prostu bez strachu pociągnij porządnie.

Bez kitu, używam całkiem sporej siły i ani drgnie, nie chciałbym czegoś ułamać, przecież to nie powinno otwierać się w tak ciężki sposób...

10 godzin temu, dewey napisał(-a):

Bez kitu, używam całkiem sporej siły i ani drgnie, nie chciałbym czegoś ułamać, przecież to nie powinno otwierać się w tak ciężki sposób...

To jak z dziewicą, pierwszy raz zawsze jest trudny :)

Rób jak Teufel26 pokazał...

Koledzy i koleżanki, dzisiaj byłem z żoną w Kruk-u i obsługująca nas Pani rzuciła mimochodem, że od lipca podwyżka na zegarki Omega ~10%

Słyszał ktoś już o tym? Czy to odgórna podwyżka czy może tylko "korekta" cen w Polsce w związku z rosnącymi kursami walut?