Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Fajna ta aqua,miałem taką,ale fota zabrała cały jej urok,musisz wydobyć kolor indeksów i wskazówek..

Wiem,choć przy sztucznym oświetleniu to bardzo ciężkie zadanie,może przy dziennym świetle będzie łatwiej choć nie sądzę żeby tak było, ponieważ ten niebieski kolor w niej jest bardzo ciemny a tarcza nie jest tak do końca koloru białego.Zresztą ,kiedy przeglądałem zdjęcia tego modelu w necie śmiem twierdzić ,że żadne nie oddało w 100%- tach takich samych kolorów jakie prezentuje AT na żywo

Edited by sapek

Wiem,choć przy sztucznym oświetleniu to bardzo ciężkie zadanie,może przy dziennym świetle będzie łatwiej choć nie sądzę żeby tak było, ponieważ ten niebieski kolor w niej jest bardzo ciemny a tarcza nie jest tak do końca koloru białego.Zresztą ,kiedy przeglądałem zdjęcia tego modelu w necie śmiem twierdzić ,że żadne nie oddało w 100%- tach takich samych kolorów jakie prezentuje AT na żywo

To moja byla..widac kolor indeksów.

37614377b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by akism

To moja byla..widac kolor indeksów.

37614377b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No, to rozumiem ,aż miło popatrzeć ,swoim foto obciąłem z piękna wszystko co ma AT ,trudno, myślę ,że za dnia wyjdzie mi troszkę lepiej :P

Super Omesie. Z ciekawości - jaki cal. w pierwszej (na pasku) Genev'ce ?

Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)

Pierwsza to kaliber 1012, dynamic na 601. Cieszę się, że się podobają. Zapewne rodzinka się powiększy ale potrzeba na to trochę czasu :rolleyes:

i do paska przydała by się klamerka z logo ale na alle brak a innych pomysłów nie mam

Edited by Marcin666

Tak, czas i finansowanie tego hobby to te najsłabsze strony :rolleyes: Ale "szukanie" tego upragnionego zegareczka cieszy i daje dużo satysfakcji :unsure: Powodzenia życzę, no i myślę że na bieżąco będziemy oglądać rosnącą rodzinkę.

Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)

Piękne okazy, gratuluję.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Gratuluje, piekne zegarki i zdjecia tez niczego sobie.

Odezwij sie do mnie na PW w sprawie klamerki.

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Moje dwie skromne omesie a jak cieszą :unsure: . sorry za jakość zdjęć ale dopiero się uczę :)

Niebieska piękna :rolleyes: Fajna koperta.

(...)

Nie potwierdzony oficjalnie.

Bond 50th Anniversary Seamaster

50thBondOmega-1.jpg

50thBondOmegaCaseback.jpg

omega-bond-50.jpg

Nr modelu: 212.30.41.20.01.005

Omega Calibre 2507

Fajna lupka

P1090644.jpg

2254.50_11.jpg

wojtek

dekielek w tym bondzie bardzo pomysłowy :) podoba mi się....tylko ta tarcza w mini 007 niepotrzebna :/

dzis podstolik Wojtku 19:30

Edited by marcomartin

Ale z ostatnich bondów zdecydowanie ciekawszy . Najfajniejsze że sekundnik tradycyjny bez cyferek.

Najbardziej podobala mi się wersja PO „Quantum of solace” w szczególności tarcza rewelacyjna. Ciekawe czy ten zegarek będzie w najnowszym Bondzie występował czy tez wypuszczą jeszcze inna wersje filmowa a ta będzie wersją rocznicowa.

Ostatnio była taka PO do sprzedania i powiem ci że nielimitowane PO mają większe wzięcie, choć sam uważam że to zacny limit.

Sam na codzien posiadam PO , co jest na plus nowej wersji to indeksy a ta gliszowana tarcza w „Quantum of solace”. Oczekuje nowego zegarka Bonda i mam nadzieje ze jeszcze cos wydadzą, zobaczymy.

W wersji rocznicowej dekiel jest z klimatycznym motywem ale może jak by wykazali się jakimś specjalnym wzorem rotora i widoczny cały mechanizm zdobiony.

Nie potwierdzony oficjalnie.

Bond 50th Anniversary Seamaster

50thBondOmega-1.jpg

Za dużo Bonda w Bondzie. Nie lubię takich limitek.

Pozdrawiam, Mirek

Sam na codzien posiadam PO , co jest na plus nowej wersji to indeksy a ta gliszowana tarcza w „Quantum of solace”. Oczekuje nowego zegarka Bonda i mam nadzieje ze jeszcze cos wydadzą, zobaczymy.

W wersji rocznicowej dekiel jest z klimatycznym motywem ale może jak by wykazali się jakimś specjalnym wzorem rotora i widoczny cały mechanizm zdobiony.

Tarcza na +, jednak przeszkadza mi nieco grawer „Quantum of solace” na wierzchu.

Co do przyszłych limitacji to możesz być pewien ze szybko pokażą się na rynku, omega ma ich tak wiele że straciły na swojej wyjątkowości.

Jakie waszym zdaniem są szanse na to żeby przypadkowo uderzyć w zawór helowy i rozszczelnić PO, następnie w kąpieli napoić go wodą doprowadzając do zniszczenia, no i żeby serwis nam to naprawił na gwarancji.

Edited by G G

kwachus, nie przedstawiłem pełnego infor, ale prawdopodobnie to właśnie rotor jest zdobiony i widoczny przez przeszklony częściowo dekiel.

- Screw-in caseback stamped with gun barrel design; the “bullet” decoration on the rotor

viewed through a central sapphire crystal with anti-reflective treatment on both sides

wojtek

Dekielek i lupa genialne!

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz