Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Nowe chyba 450zł. Pasuje idealnie, troszeczkę inny wymiar podłużny niż fabryczne, i nie ma divers extension

Dokładnie ta. Leży super i sprawdza się, szczególnie latem. Wydaje mi się jednak, że bardziej rysuje się niż to standardowe, ale to pewnie tylko wrażenie

Dzięki wielkie! Bez przedłużki na piankę jakoś będę musiał żyć :D

Edited by Szyszkops

Jak nie dasz rady bez przedłużki to jest też wersja full-wypas, albo wersja minimum

117STZ001159 - Length 44mm - With Diver Extension - 6 Adjustments

117STZ001154 - Length: 39.5mm - No Diver Extension - 6 Adjustments

117STZ004666 - Length: 34.5mm - No Diver Extension - 3 Adjustments

Edited by Bugs

Tak serio to nie podejrzewam się o jakąkolwiek potrzebę używania przedłużki kiedykolwiek :) a ta wersja minimum to co? krótsza klamerka z krótszą regulacją? patrzę teraz na szybko i klamerka domyślna ma właśnie chyba 34,5 mm, więc może nie ma sensu brać olbrzyma?

Tak, krótsza klamerka wyglądająca jak fabryczna, z regulacją tylko o 2 dodatkowe stopnie.

Musisz wybrać czy chcesz mieć duży zakres i zapięcie na pół nadgarstka jak w Subie, czy wystarczy Ci mniej.

Już lepsza. Wszystko zależy jaką masz łapkę i do jakich okoliczności zamierzasz używać zegarka ;)

Jako zegarek „do wszystkiego” poza garniturem.

Generalnie to do rozmiaru 44 nie ma problemu - obecnie większego zegarka nie mam

Edited by Tusio

jak rozumieć takową ofertę:

https://www.olx.pl/oferta/omega-seamaster-diver-300m-zegarek-pudelko-certyfikat-CID87-IDun795.html

czy to jest „okazja”...? bo przyznam że zdziwiony jestem ceną, jakże niską w porównaniu z nowym zegarkiem.

Wygląda jak okazja, ale warto pamiętać, kogo czyni okazja

Cena jest atrakcyjna nawet jak dla używanego egzemplarza...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Szyszkops

Guest tbn

Pewnie próba oszustwa, nie ma aż takich okazji.

Ale musiałby być niepełnosprawny umysłowo żeby wrzucać zdjęcie trefnego zegarka z numerami ... tzn nietrefnego z numerami tez chyba głupio... No właśnie...

Może go nie ma i wysyła cegłę - ale to cegłę by się opłacało bardziej i tak za np 8-9k sprzedać...

Edited by Szyszkops

jak rozumieć takową ofertę:

https://www.olx.pl/oferta/omega-seamaster-diver-300m-zegarek-pudelko-certyfikat-CID87-IDun795.html

czy to jest „okazja”...? bo przyznam że zdziwiony jestem ceną, jakże niską w porównaniu z nowym zegarkiem.

Jakiś czas temu była podobna "okazja", nawet tu niektórzy płakali że nie zdążyli wyhaczyć a potem kupujący dostał bodaj ziemniaki. Odbiór osobisty, nic inaczej.

Jakiś czas temu była podobna "okazja", nawet tu niektórzy płakali że nie zdążyli wyhaczyć a potem kupujący dostał bodaj ziemniaki. Odbiór osobisty, nic inaczej.

Odbiór osobisty u zegarmistrza najlepiej, żeby otworzyć i zobaczyć, co w środku... Pytanie jeszcze pozostaje, czy sprzedawca jest legalnym właścicielem, ale serio nie wierzę, że pokazywałby numery zegarka, gdyby było inaczej....

Wydaje się, że w pięknych okolicznościach przyrody :-)

Dokładnie.Polska -Wisła.Śladami Adama Małysza :)

Guest tbn

Moja wróciła na nadgarstek, ale coś mną szatan miota ;)

IMG_20180613_160607.jpg

Guest tbn

W sumie sam nie wiem. Jestem dwuzegarkowcem i więcej nie potrzebuje, więc pewnie jakiś diver lub podobny. Tudor GMT, może 14060M jakby się gdzieś fajna sztuka trafiła. Coś do pary do Moona. :) 

Guest tbn

Ja bardzo lubię zegarki, ale mogę tylko podziwiać, bo nie lubię zbierać. Jak coś dłużej leży nieużywane to zastanawiam się po co mi to i najcześciej sprzedaje. :)

No i właśnie ja mam odwrotnie bo jestem jakimś niepoprawnym zbieraczem... z tym zegarkiem taka historia, z tamtym siaka, ten to prezent, ten był pierwszy, tamten drugi i tak dalej...