Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

A to coś koło ręki to żyje ? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie świetny zegar - gratulacje ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak,troche duzy jestem ;)

nadgarstek 20cm...

 

i ciekawostka na zapieciu...

post-23060-0-11832900-1331846850.jpg

Edytowane przez hajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten Oris, no ale "warunki" do niego też trzeba odpowiednie mieć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardzo fajny ten Oris, no ale "warunki" do niego też trzeba odpowiednie mieć :rolleyes:

 

Niekoniecznie. Na moim niespełna 17,5cm nadgarstku prezentował się bardzo dobrze, tyle, że dla mnie trochę za wysoka koperta. Krótkie uszy robią swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Siedze teraz i tak patrze na mojego Orisa na SW200 i mnie zastanawia jak bardzo zmodyfikowany jest ten mechanizm i co konkretnie jest w nim ulepszonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale "Testy i recenzje" zamieściłem swój opis Orisa Diver's Date. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do lektury KLIK

Edytowane przez nav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli najprawdopodobniej przyjedzie do mnie taki

 

 

post-28051-0-90383500-1331850259.jpg

 

 

Nie diver to i nie Oscar P. ale i tak trzeba się do klubu Orisa zapisać ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wejdę do klubu z diverem Date na kauczuku, zastanawiam się tylko nad srebrnym bezelem czy czarnym... spać nie mogę przez to więc wymagam pomocy :D

Na kauczuku oba bezele wyglądają ok, na bransolecie już zdecydowanie lepiej wygląda czarny bezel.

Ja zdecydowałem się na kauczuk, ale jak przyjdzie założyć garnitur...

Jak wasze typy odnośnie bezela w Divers Date ?

 

Mam już ofertę salonową..., ale czuję że gdzieś tutaj znajdę lepszą w razie propozycji moje PW jest otwarte;)

Edytowane przez Bodypak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie problem czy wybrać srebrny bezel czy czarny.

733-7533-84-54-RS_wrist.JPG

733-7533-41-54-RS_wrist.JPG

Będę brał zegarek na kauczuku i na nim srebrny bezel wygląda dobrze, bardziej surowo i męsko. Wersja ta ma również indeksy pokryte białą luninescencją.

Z drugiej strony jak dokupię kiedyś bransoletę (a to nastąpi) wtedy czarny bezel będzie się na niej lepiej prezentował.

 

Jak są Wasze typy miedzy tymi 2 opcjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z czarnym bezelem na bransolecie ale ten ze srebrnym bezelem też świetnie wygląda i nie wiem czy nie lepiej prezentował by się na bransolecie na pewno lepiej do garniaka choć wiadomo to nie jest klasyczny zegarek do garnituru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrny.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrny.

+1


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zdecydowanie srebrny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.