Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu wrzuciłeś :D.

Pewnie bym takiego smoka zakupił, ale niestandardowe mocowanie paska mnie odstrasza. Poza tym miodzio :).

 

to jest własnie wyróżnik Orisa :) nie wyobrażam sobie takiego zegarka z innymi uszami i paskiem.

Zajefajny jest :) od piątku tylko on na nadgarstku. Mocowanie paska to mankament (szczególnie u Ciebie :)), ale do przeżycia. W weekend ten Oris powstrzymał mnie przed zakupem Tudora Black Bay, więc jest naprawdę dobrze.

 

Ja w weekend też będę miał taki :)

Edytowane przez elvis512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest własnie wyróżnik Orisa :) nie wyobrażam sobie takiego zegarka z innymi uszami i paskiem.

OK. Dla Ciebie to zaleta, dla mnie wada. I tak ma właśnie być, bo byśmy wszyscy identyczne zegary nosili.... no przynajmniej podobnie wyglądające :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja w weekend też będę miał taki :)

Będzie Pan zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dla Ciebie to zaleta, dla mnie wada. I tak ma właśnie być, bo byśmy wszyscy identyczne zegary nosili.... no przynajmniej podobnie wyglądające :D.

 

No rozumiem, że standardowy pasek dla Ciebie to zaleta, ale te są na tyle trwałe i dobrej jakości że nie ma co się zastanawiać. Ja nie wyobrażam sobie Orisa ze zwykłym paskiem (przynajmniej nie linia nurków, williamsów itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, że standardowy pasek dla Ciebie to zaleta, ale te są na tyle trwałe i dobrej jakości że nie ma co się zastanawiać. Ja nie wyobrażam sobie Orisa ze zwykłym paskiem (przynajmniej nie linia nurków, williamsów itp)

Po prostu od czasu do czasu lubię pokombinować z paskami, a tu jest to niemożliwe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu od czasu do czasu lubię pokombinować z paskami, a tu jest to niemożliwe ;).

 

 

Widziałem kilka kreacji paskow do Aquis we własnym zakresie. Dodatkowo widziałem, że producent też przewidział skórkę do Aquisa. Wszystko się da, ale to nie ten styl zegarka, żeby kombinować z paskiem skórzanym czy nato IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka kreacji paskow do Aquis we własnym zakresie. Dodatkowo widziałem, że producent też przewidział skórkę do Aquisa. Wszystko się da, ale to nie ten styl zegarka, żeby kombinować z paskiem skórzanym czy nato IMO.

Nato na pewno nie, ale skóra jak najbardziej tak. Ale argument o nie tym typie zegarka do mnie przemawia. To zegarek nie dla mnie, a powód znasz :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się z paskami, miałem specjalnie do niego zrobioną skórkę, ale to nie ma sensu. Wszystkie inne zegary mam od tego, żeby sobie grzebać w teleskopach ;)

Aquis ma wyjątkową bransoletę, chorowałem na ten zegar długo najpierw ze względu na ten kajdan, a teraz od kilku lat wiem, że... nie wyzdrowiałem :P Tylko te polerowane ogniwa mnie drażniły, więc zeszczotkowałem całość, przy okazji odświeżyłem go po jakimś czasie po deskdivingu...

@traczu, te nowe wskazówki fajnie wyglądają, jakby wymieniali same wskazówki, to piszę się na ten nowy model :) I w moim Sellita daje radę rewelacyjnie, po trzech latach dokładność rzędu +1sek./dobę. Czasem nawet lepiej.

Orisaquis01.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Rodzinka się powiększyła i czas też dobrać pasek.

 

 

Mi,mimo,że jestem fanem marki ten akurat model nie leży.Jest za bardzo barokowy.Ale to oczywiście tylko moje osobiste spostrzeżenie.Każdemu podoba się co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi,mimo,że jestem fanem marki ten akurat model nie leży.Jest za bardzo barokowy.Ale to oczywiście tylko moje osobiste spostrzeżenie.Każdemu podoba się co innego.

E tam. Nie ma tragedii. Mnie bardziej wadzi mała sekunda niż styl barokowy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna tarcza w tym barokowym Orisie :).

 

9950174_HMG_9508.jpg

9950177_HMG_9531.jpg

9950178_HMG_9518.jpg

9950175_HMG_9455.jpg

9950110_HMG_9522.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi;)

Dzięki. I bardzo dokładnie sobie cyka do tego :)

 

9982577_HMG_9567.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba fajny ten Oris, taki powrót do starej stylistyki poda mi się. Co do Aquisa, to nie ma co płakać, że skórki nie pasują. Nurek i skórzany pasek to zły pomysł. Jedynie bransoleta i guma mają zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale gumy tylko od Orisa. Paski gumowe niezależnych producentów nie mają tu zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyjątkiem nurków vintage i nawiązujących do takich. Taki movember np. na skórze jest ok. Czy BB ale to już nie od Oris.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyjątkiem nurków vintage i nawiązujących do takich. Taki movember np. na skórze jest ok. Czy BB ale to już nie od Oris.

Tys prowda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Col Moshin :)

 

Pozazdrościć :) chętnie bym takiego u siebie widział ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku nie bycia w klubie, wracam :)

 

20171117_oris_K_-_1.jpg

 

20171117_oris_-_1.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyjątkiem nurków vintage i nawiązujących do takich. Taki movember np. na skórze jest ok. Czy BB ale to już nie od Oris.

Ja też wychodzę z tego założenia.

post-55792-0-75589400-1510943650_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku nie bycia w klubie, wracam :)

 

Świetny zegarek ale pasek kapitalny, podaj proszę ref. zestawu :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po ponad roku nie bycia w klubie, wracam :)

 

ProPiloty są genialne. Oris tą linią nikogo nie naśladuje . Stworzył taką nowoczesną linie pilotów bez nawiązań do historycznego wzoru.

Bert69

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5671810cb22790d4c45a1a14ce49bfe5.jpgTylko pasek nie jest tak fajny jak u Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.