Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

To jasne, chodziło mi tylko o to aby jesli ktoś ma taki metronomu to czy mógłby zrobic fotki/wideo tego instrumentu oraz ewentualnie zapytać czy ktoś wówczas nie chciałby sprzedać tego gadżetu :)

Jak wrócę z urlopu sprawdzę Ci producenta i może tak znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam sobie zaprzeczasz. Skoro obowiązuje w UE, to po co odsyłasz? Obowiązuje w USA, nie w UE. To jednak różnica. Poza tym w razie W, odsyłanie do Stanów, czekanie na naprawę, a potem na zegarek to czasowo raczej średnia przyjemność, a i przygody po drodze mogę być :)

Zgadza się ale ja nigdzie nie napisałem, że jest ważna w UE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym przystąpić do klubu Oris'a :D Serdecznie pozdrawiam wszystkich :)

 

p.s. Dobrym zwyczajem podłączam fotki, mojego zegara. Proszę wybaczcie moje marne zdjęcia :)

post-63270-0-31744900-1374484731_thumb.jpg

post-63270-0-66975500-1374484746_thumb.jpg

post-63270-0-03989600-1374485044_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka siwa :blink:

 

Fajny Oris :) :) :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar świetnie dobrany do wielkości nadgarstka. Gratuluję.


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

p.s. bert69 naprawdę, bardzo fajny :D - dzięki wielkie :D, a swoją drogą nie sądziłem, że będę się zastanawiał gdzie i kiedy go ubrać, a gdzie i kiedy nie - taki dziwny dylemat ;P. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Też przystępuje do klubu Orisa. W dniu dzisiejszym odebrałem zegarek Oris Ralf Schumacher Limited Edition na pasku gumowym. Zegarek bardzo sympatyczny. Tylko kurcze guma została przycięta przez poprzedniego właściciela na nadgarstek 18cm a ja mam więcej..... Ehhh pozostanie zakup gumy nowej. Jaki może być jej koszt?

kpb2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozważałem kupno podobnego modelu ...., ale ostatecznie wybrałem ten którym pochwaliłem się powyżej :P. Gdy si zastanawiałem to zadzwoniłem do Orisa we Wrocławiu i cena (bez znajomości i rabatów) sama guma chyba 570 zł, a cały pasek coś ok. 850 zł :/

Tyle co pamiętam.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój powyższy Oris na pasku jest bardzo ładny. Faktycznie to sporo kasy jak na samą gumę;/ Osobiście żadnego przychylnego sprzedawcy co mógłby pomóc pozyskać gumę nie znam... Kurcze ma sie zegarek, a trzeba na niego patrzeć, bo założyć prawie się nie da ehhh. A też nie ma sensu na siłę, żeby zapięcia nie zniszczyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Twój powyższy Oris na pasku jest bardzo ładny. Faktycznie to sporo kasy jak na samą gumę;/ Osobiście żadnego przychylnego sprzedawcy co mógłby pomóc pozyskać gumę nie znam... Kurcze ma sie zegarek, a trzeba na niego patrzeć, bo założyć prawie się nie da ehhh. A też nie ma sensu na siłę, żeby zapięcia nie zniszczyć..

Napisz mi dokładną referencję sprawdzę Ci u nas cenę paska bez zapięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam może tak i ja się dopiszę ?
 
Co sadzicie o moim pierwszym automaticu ? 
 
było warto ??
 
 
 
post-63448-0-24327900-1374774906_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne komentarze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

Witam kolegów,

 

Też przystępuje do klubu Orisa. W dniu dzisiejszym odebrałem zegarek Oris Ralf Schumacher Limited Edition na pasku gumowym. Zegarek bardzo sympatyczny. Tylko kurcze guma została przycięta przez poprzedniego właściciela na nadgarstek 18cm a ja mam więcej..... Ehhh pozostanie zakup gumy nowej. Jaki może być jej koszt?

kpb2.jpg

Piękny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może tak i ja się dopiszę ?

 

Co sadzicie o moim pierwszym automaticu ?

 

było warto ??

 

 

 

post-63448-0-24327900-1374774906_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne komentarze.

Grubo :):P

 

To fajny zegar jest ;)

 

Czy warto? Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć

 

Pozdrawiam, Wojtek ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegar. Gratulacje!


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Lesiog ale to wielkie urocze bydle. Jej a ja myślałem że mój 45mm jest sporawy:)

 

Jersey_Girl dziękuję, że się podoba . Mam już do niego pasek. Zegarek jest super, po mimo swojej wielkości o dziwo nie czuć go na nadgarstku, bardzo dobrze się układa;).

 

Jash dziękuję za pomoc!!!!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością dołączam do klubu z moim Orisem Classic Date. Moje kolejne zakupy zegarkowe będą musiały trochę poczekać, dlatego chciałem kupić zegarek, który będzie ozdobą mojej dotychczaowej kolekcji. Wybór padł właśnie na ten model Orisa. Klasyczny, w optymalnym jak dla mnie rozmiarze, bardzo wygodnie leży na nadgarstku. Bardzo mi się podoba. Myślę, że zostanie ze mną na długo :) 

 

post-27899-0-13815900-1375215457_thumb.jpg

 

post-27899-0-97060100-1375215485_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tego Ci życzymy i... witamy w Klubie :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym pacjencie? 

63575684061LS_thumb_600_800.jpg

 

Wiecie może, czy zegarki pl negocjują ceny? Podoba mi się jeszcze williams f1, oba są już po obniżce ale nie do końca jeszcze do mnie te ceny trafiają, może w kpl by się jeszcze coś ugryzło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojej wiedzy wynika, że zawsze można się targować - nawet WARTO! jeśli nie drogą mailową, to proponuję także wizytę w sklepie ORISA, na żywo czasem lepiej coś można wskórać :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz ten zegarek? Po co jest ten dzyndzelek na godzinie 2? :) Wybaczcie amatorowi pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

markee gratki:) Fajny Oris. A ja dla odmiany lubię duże zegarki... Ostatnio zaczął mi się podobać Oris ProDiver Date byczy jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz ten zegarek? Po co jest ten dzyndzelek na godzinie 2? :) Wybaczcie amatorowi pytanie :)

 

ten dzyndzel to koronka, ale... do czego akurat w tym modelu to nie wiem, może do zmiany wewnętrznego pierścienia jak w modelu z postu 732 :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doparzyłem, że tym się chyba kręci wewnętrznym pierścieniem do drugiej strefy czasowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.