Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Kayman piękny Oris... Jakiś czas temu przymierzałem go i stwierdzam że jest za***isty.... Bardzo mi się podobał i podoba:) Szkoda że w  moim Orisie nie ma dni tygodnia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Orisy mają coś w sobie :) Na outlecie zegarki.pl kupiłem w uważam zajefajnej cenie, muszę przyznać, że tam potrafią mieć ceny niższe niż na zachodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Orisa Gmt i chciałbym wymienić pierścień na ten bez nazw miast , czy to możliwe , gdzie i za ile ?

Ps.

Obecnie oddany jest do serwisu w Wa-wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Orisa Gmt i chciałbym wymienić pierścień na ten bez nazw miast , czy to możliwe , gdzie i za ile ?

Ps.

Obecnie oddany jest do serwisu w Wa-wie

z tego co wiem to zegarek obecnie jest przesłany do serwisu we Wrocławiu , pewnie ktoś tu jest na forum z tego serwisu , dlatego proszę o podpowiedź jak można ten pierścień wymienić to sprawa mogłaby zostać załatwiona za jednym zamachem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie się spytać nie możesz?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie się spytać nie możesz?

Mogę , dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę , dzięki za odpowiedź :)

 

cała przyjemność po mojej stronie :]

 

hm... jak jesteś z wawy to podjedź do galerii mokotów tak jest sklep - przedstawicielstwo orisa i się spytaj - info z pierwszej ręki :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię w pn. do Wrocławia i wszystko będzie jasne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię w pn. do Wrocławia i wszystko będzie jasne .

 

spoko, daj znać co i jak - info przydatne będzie dla... potomnych :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

z tego co wiem to zegarek obecnie jest przesłany do serwisu we Wrocławiu , pewnie ktoś tu jest na forum z tego serwisu , dlatego proszę o podpowiedź jak można ten pierścień wymienić to sprawa mogłaby zostać załatwiona za jednym zamachem :)

Pierścień można wymienić u nas we Wrocławiu, pod warunkiem, że takowy jest dostępny. Nie znam szczegółów sprawy, więc na tyle informacji niewiele pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale otrzymalem informację telefoniczną ze nie jest to możliwe ze względu na różną kostrukcję mocowania , czy oby napewno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale otrzymalem informację telefoniczną ze nie jest to możliwe ze względu na różną kostrukcję mocowania , czy oby napewno ?

Dla pewności podaję zdjęcia :post-42207-0-76434700-1377541155_thumb.jpgpost-42207-0-73659200-1377541173_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wydaje mi się, że kiedyś tak właśnie zmienialiśmy koledze z forum, który u mnie kupił Orisa.

Sprawdzę we czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedyś tak właśnie zmienialiśmy koledze z forum, który u mnie kupił Orisa.

Sprawdzę we czwartek.

Bardzo bym prosił , bo chyba byłoby bez sensu ze strony producenta stosowanie dwóch rożnych mocowań bezela dla tych dwóch zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety. Potwierdzam ze wymiana bezela jest niemozliwa. Oba z zewnatrz wygladaja tak samo, ale w srodku prowadnice maja zupelnie inna konstrukcje.

 

Wysłano za pomocą Tapatalk 4.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos z oris klub, wie cos na temat nowej wersji limitowonej bc3? Cena? Od kiedy bedzie dostepny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam. Czy ktos z oris klub, wie cos na temat nowej wersji limitowonej bc3? Cena? Od kiedy bedzie dostepny?

Która konkretnie. BC3 S.A.R.T, BC3 Air Racing?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś przyjechała dostawa z Orisa, ale nie wiem jakie konkretnie modele.

Sprawdzę jak wygląda sytuacja z modelem, o który pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Potwierdzam ze wymiana bezela jest niemozliwa. Oba z zewnatrz wygladaja tak samo, ale w srodku prowadnice maja zupelnie inna konstrukcje.

 

Wysłano za pomocą Tapatalk 4.

Dzięki za rozwianie moich wątpliwości . chociaż nie jestem z tego zadowolony .

Ale sprawę uwazam za zamkniętą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś może powiedzieć od kiedy oris stosuje czerwony rotor ? Pewnie kolega Jash będzie się orientował.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję Waszej pomocy. Chcę zarejestrować mojego Orisa na MyOris i nie wiem co wpisać w rubryce MyRetailer. Na stronie wyświetlają się tylko autoryzowane stacjonarne salony Orisa, a ja mojego kupiłem w sklepie internetowym. Macie na to jakąś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.