Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Po skróceniu bransolety układa się na ręce idealnie :) myśle że wymiana Longinesa Hydroconquest na Orisa okazała się dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Mam ten model w innej wersji kolorystycznej, jest bardzo wygodny, jest czytelny a beczułkowatość nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie prawda. Mój jest najładniejszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, ja nie mam ani dojść, ani funduszy a i zdjęć wstawiać nie umiem ;).

Ale Oriski są śliczne i mają To Coś !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ciotka - robisz zdjęcie, uploadujesz je na jakiś serwer np.:

http://www.fotosik.pl/

http://ifotos.pl/

i link który dostaniesz wpisujesz pomiędzy znaczniki tu link ze zdjęciem - między linkiem a znacznikami nie ma spacji.

lub po prostu dodajesz zdjęcie bezpośrednio na forum klikając przycisk grafika nad treścią pisanego posta :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, a może a propos, od jednego z forumowiczów kupiłem sobie album "Oris-filozofia marki". Jestem pod wrażeniem! Świetne zdjęcia, nie tylko czy nie tyle zegarków, tylko również okołozegarkowe. Oczywiście b. dużo automarketingu, bo przecież taki cel tej pozycji, ale napisane dobrze - ja mam uczulenie na nachalną marketingową gadkę, a przeglądając album się nie irytowałem ;) W każdym razie naprawdę profesjonalnie i z głową przygotowany materiał - Oris dużo zyskał w moich oczach, ten sposób pozycjonowania firmy mi się podoba.

 

Nie wiem, może w branży "zegarkowej" takie pozycje to standard, ale ta Orisa jest warta co najmniej przejrzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash

Używałam w tych sprawach ImageShack (nawet chyba ze dwa zdjęcia umieściłam w innym temacie), ale coś ostatnio wymodzili w tym programie i znów muszę się uczyć...

Jak opanuję sztukę wklejania zdjątek, to może zaprezentuję mojego "idola".

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imageshack z tego co widzę dla uploadowania fotek każe sobie płacić (free jest tylko okres trialowy 30 dni). Kiedyś zdaje się 500 fotek było bezpłatnych, więc może dlatego na Imageshacku masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam bezpłatne, zarejestrowane konto. Uploaduje za free i nie mam problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre było ale się skończyło.

Nie jestem kompletną idiotką (chyba) ale małe szkolonko w tej sprawie się kroi, tylko zsynchronizować terminarz muszę z moim komputerowo- internetowo-lingwistycznym guru. Praktyczne zajęcia pomogą.

Dzięki wszystkim za dobre słowo w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapomniałem że ja niedawno zakładałem nowe konto, bo do starego zapomniałem danych do logowania. Natomiast i tak:

 
"Poczynając od Luty 2014 wszyscy posiadacze starych kont, którzy nie mają wykupionej subskrypcji Premium lub Pro, będą mogli wypróbować przez 30 dni nowy ImageShack zupełnie za darmo. Po upłynięciu okresu próbnego, wszyscy starzy użytkownicy pragnący kontynuować użytkowanie ImageShack, będą musieli zakupić jedną z dostępnych subskrypcji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękny !

Muszę jeszcze kiedyś zapolować na tak czytelnego z pięknymi cyferkami i czarną lub granatową tarczą Orisa.

Model jeszcze nie wybrany (jeden faworyt już jest). Na szczęście aktualnie brak środków... więc może konkurencja przybędzie (jak ten).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie powrót syna marnotrawnego :)

 

0e1e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytanowy Aquis small second? :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i zgłaszam się od razu do klubu jako szcześliwy posiadacz od pewnego czasu Oris Divers Date.

 

i9vi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dramat !

Upadł mi w najgorszym możliwym miejscu (podłoga w łazience), czasie (brak funduszy) i sposób ("kant" koperty).

Ponieważ to tytan, odgniótł się, do tego wypadł jeden indeks.

Chodzi.

Odłożyłam go i czeka na napływ gotówki.

Zbierałam się z wysłaniem go na pielęgnacje do Jasha, teraz to będzie pilniejsze zbieranie środków w okropnym dla mnie czasie finansowym. Mam inny zegarek, ale go nie lubię (pamiątka) a Orisek, moje maleństwo, leży pół "żywy". Płakać mi się chce...

:( :( :(

Edytowane przez Ciotka Klotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pokaż co tam się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jak wygląda "kontuzja" Twojego Orisa. Indeks to pikuś, bo da się przykleić, ale te wgniecenie to może być poważniejsza sprawa.... :/

Żeby nie robić OT:

 

9qje.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.