Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ponawiam zapytanie, gdzie i za ile można kupić bransoletę do Oris Divers Date?

Będę wdzięczny za informacje.

Nowa kosztuje u nas (jak dobrze pamiętam) 800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, interesuje mnie oczywiście stal, bo lubię czuć coś na nadgarstku.

Roback1, spróbuj coś znaleźć na: http://www.watchbandsonline.com/oris_watch_bands/

Pamiętaj, że podawany przez nich rozmiar to odstęp między uszami, a nie szerokość całej bransolety:-)

Powodzenia!

Świetna stronka, jest wszystko, szukam już od dwóch tygodni i nie trafiłem na nią.

Nowa kosztuje u nas (jak dobrze pamiętam) 800zł.

Myślę, że skorzystam jednak z tej opcji :) Chyba że znajdę coś z drugiej ręki w dobrym stanie za mniejszą kaskę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprawdzę Ci, jeśli chcesz, jaka jest dokładna cena i czy mamy na stanie, ale to jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, interesuje mnie oczywiście stal, bo lubię czuć coś na nadgarstku. Świetna stronka, jest wszystko, szukam już od dwóch tygodni i nie trafiłem na nią. Myślę, że skorzystam jednak z tej opcji :) Chyba że znajdę coś z drugiej ręki w dobrym stanie za mniejszą kaskę ;)

Jeżeli Jash ma za mniejszą kasę, to weź oczywiście od niego, masz dodatkowo gwarancję z Polski i odpada Vat i cło. Nie wiem, czemu na tej stronie ceny są takie kosmiczne, skoro można dostać taniej. Ale jeżeli w przyszłości kupię Orisa Aquisa, to chyba głównie ze względu na tę bransę:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę Ci, jeśli chcesz, jaka jest dokładna cena i czy mamy na stanie, ale to jutro :)

Jash, możesz mi wysłać na PW info, ile kosztowałby u Ciebie Oris Aquis Date na stali - najlepiej niebieski albo czarny z pomarańczowymi indeksami? Mam nadzieję, że uwzględnisz rabat dla członków forum;-) Dzięki!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę Ci, jeśli chcesz, jaka jest dokładna cena i czy mamy na stanie, ale to jutro :)

Bardzo proszę, bo cena jest atrakcyjna, a nigdzie poza http://www.watchbandsonline.com/oris_watch_bands/ (dzięki ledr) nie znalazłem, a jeśli było, to na zagranicznych forach i nieaktualne.

Bransoleta okazała się trochę droższa niż 800 zł.

Mam inne pytanie, a mianowicie po zarejestrowaniu na myOris (wszystkie dane spisałem z karty) wyświetlił mi się obrazek zegarka na bransolecie. Poszukałem trochę i okazuje się, że końcówka PEB wskazuje właśnie na bransoletę. Guma ma symbol EB. Zegarek kupiłem od forumowicza, który też poszukiwał bransolety, więc nie ma możliwości, że kupił na bransie i założył kauczuk. 

Teraz pytanie, czy jest możliwe, ze ktoś się pomylił i powinien być tam wpisany inny nr referencyjny? Czy tez zegarek powinien mieć bransoletę?

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artelier Skeleton nowym członkiem rodziny

 

wYjN9ik.jpg

 

MJFxt90.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i szybko zawędrował na mój nadgarstek

 

ycrVHr1.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nosi? Jak z funkcjonalnością takiego "szkieletora", bo mam wrażenie, że może byc nieco nieczytelny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jakoś szczególnie czytelny nie jest. Generalnie im późniejsza pora dnia i mniej słońca, tym jest lepiej.

 

Ale mimo, że w innych zegarkach jest dużo czytelniej, zauważyłem, że i tak czas sprawdzam głównie na telefonie i ekranie komputera, więc ciężko mi się wypowiedzieć o trudności odczytu tego Orisa. Bo po prostu tego nie robię :)

 

Pozdrawiam


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W porównaniu z nową wersję jest bardzo czytelny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bert, piękny model, świetnie wygląda na nadgarstku, dzisiaj sam przymierzałem aquisa ale jeszcze muszę dozbierać:-( Ech, podpisałbym cyrograf za takiego... 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :rolleyes:  Ładny ten szary . 

 

 U mnie tymczasem ...

 

post-4044-0-02707500-1398615410_thumb.jpg


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanow Orisa:) zastanawiam sie nad kupnem orisa big crown timer i chcialbym zasiegnac Waszego zdania o tym zegarku. O jego zaletach, ewentualnie wadach. Bo wizualnie jak dla mnie jest rewelacyjny. i jakie ewetualnie sklepy byscie polecili;) jedna osoba zaproponowala mi go w cenie 4 tysiecy 400zl czy to jest dobra oferta za nowy zegarek?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swierszczu to fajny zegar jest ;) Mam Swiss Hunter Team, który jest bardzo podobny i jestem bardzo zadowolony :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich klubowiczów. Chciałbym również dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy Orisa :)) sorry za fotki słabej jakości postaram się o lepsze :)

Co myślicie o tym sikorze?? Pozdrawiampost-71847-0-06252700-1399927716_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawuje ten Oris? Ciekawe jest to zapięcie bardzo.

Podobają mi się też indeksy (kolor).

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na razie jest wszystko ok ale mam go dopiero 2 tygodnie. Zobaczymy za jakiś czas ale myślę że nie muszę się martwić :) Oris to porządna firma.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.