Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

ten napis vw sport zbędny ;)

Też mnie razi i zapewne zawęża grono kupców. Ale sam zegarek świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na stronie Orisa nie ma, aly myslalem, ze juz ktos gdzies widzial...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ORIS Audi Chronograph będzie dostępny w fabryce do zamówienia od 1 października, a reszta kolekcji Audi miesiąc później. Na tę chwilę nie ma opcji, aby zobaczyć ten model gdziekolwiek.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za zegarkami sygnowanymi jakimkolwiek dodatkowym logotypem. No może wyjątek to Breitling for Bentley 


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Osobiście nie przepadam za zegarkami sygnowanymi jakimkolwiek dodatkowym logotypem. No może wyjątek to Breitling for Bentley 

 

Mam tak samo :) problemem jednak BfB jest ich dizajn. Aż mnie trzepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge patrzec na wiekszosc Breitlingow, ale moze to ze mna jest cos nie tak


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Są specyficzne, jedynie stare Colty akceptuję, reszta już odpustowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Breitlingów tylko Superocean II - za prostotę i duże cyfry - klasyka oraz Superocean Haritage, mierzyłem i to kawał zegarka zwłaszcza w wersji 46mm.

Generalnie Breitlingi mają bardzo krzykliwy design są dla ludzi, którzy chyba bardziej niż wykonanie cenią sobie chęć pokazania się innym, że ich stać. 

 

Oczywiście nie generalizuję wszystkich ale znam kilku takich artystów.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge patrzec na wiekszosc Breitlingow, ale moze to ze mna jest cos nie tak

 

Ja też nie mogę patrzeć na Breitlingi. Napaćkane na tarczy mają niesamowicie. Breitling jest jedną z niewielu marek zegarkowych, gdzie nie podoba mi się żaden model zegarka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling jest jedną z niewielu marek zegarkowych, gdzie nie podoba mi się żaden model zegarka :).

Jakiś by się chyba znalazł ;-)

 

 

post-2832-0-05191600-1410192656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.

 

Oris Audi Sport edycja limitowana do 2000szt. sugerowana cena 3000euro. 

 

obecnie moim zainteresowaniem jest Oris Aquis Depth Gauge. po pierwszych przymiarkach jest suuuper.

pozdrawiam klubowiczów Orisa.

post-57107-0-17145800-1410255740_thumb.jpg

post-57107-0-31981000-1410255811_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Oris Audi Sport - gdybym był fanem Audi powiedziałbym Piękny Majstersztyk, a tak tylko/aż Ładny ;)

Zawsze mam zastrzeżenia do takich zegarków, że są typowane do fanów konkretnej marki. Fan np. Mercedesa, Opla czy innej marki z góry odpuszcza sobie zakup takiego modelu - pewnie stąd ten limit.

 

yaroo69 - Oris Aquis Depth Gauge - tu się nie ma co zastanawiać, to trzeba brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede moj sprzedawal. Zegarmistrz ( kolega ) mowi zem glupek, bo mi go ,,naoliwil i wyrychtowal"  ale ja przechodze na kwarca, z ciezkim sercem. Jezeli jest chetny, to moze pogadamy. Na razie nie wstawiam, go do odpowiedniego tematu, ale z gory mowie, ze ponizej 1200 nie puszcze, bo jest tak uszanowany, ze wyglada jak nowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bede moj sprzedawal. Zegarmistrz ( kolega ) mowi zem glupek, bo mi go ,,naoliwil i wyrychtowal"  ale ja przechodze na kwarca, z ciezkim sercem. Jezeli jest chetny, to moze pogadamy. Na razie nie wstawiam, go do odpowiedniego tematu, ale z gory mowie, ze ponizej 1200 nie puszcze, bo jest tak uszanowany, ze wyglada jak nowka.

O czym Ty piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość muzzy

Oris od jakiegoś czasu ma na stronie Big Crown ProPilot Date, ale nie widziałem tego dotąd w ofercie żadnego sklepu. Chodzi mi o model na bransolecie. Ktoś widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Propiloty będą wysyłane do nas z fabryki pod koniec września. Na pewno będą od razu w naszych butikach CHRONO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprawdzę i dam znać

 

 

EDYTA:

 

Na tę chwilę nie mam w cenniku

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

W pierwszym poście jako "pełnoprawny" użytkownik forum pozwolę sobie dołączyć do klubu z moją busolą  :huh:

 

Oris TT1 Chronograph mam go od tygodnia i cały czas mnie cieszy  :)  zwłaszcza fakt, że jest bardzo dokładny + 1s.

 

post-74734-0-22518400-1411204517_thumb.jpg

 

Zdjęcie zrobione kalkulatorem. Lepsze dodam w późniejszym terminie.

Edytowane przez speedek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Czy da się uratować tarczę? Co mogło być przyczyną tego, że straciła kolor?post-32924-0-91427200-1411368534_thumb.jpg

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę! Pierwszy raz widzę takie zjawisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita sprawa, gdzie Ty nurkowałeś, koło wraku zatopionej łodzi atomowej??? Odkręcałeś dekiel? Musiała być rozszczelniona koperta plus jakaś chemia chyba... Wygląda trochę jak po wytrawieniu kwasem. A luma bez żadnych zmian?

Jedyne, co mi przychodzi do głowy (oprócz wymiany całej tarczy), to zapytać chłopaków z działu Vintage, kto dobrze odmalowuje zniszczone tarcze i dać do renowacji...

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: na spodnim dekielku miałem naloty od kółek zębatch oczywiście od wewnętrznej strony. Zegarek śpieszył około 20s na dobę, więc zapytałem w sklepie i uzyskałem odpowiedź, że wysarczy nasmarować i będzie dobrze, bo po 2 i pół latach użytkowania może tak być. Zaniosłem do zegarmistrza i to był mój błąd. Wyczyścił wszystko nasmarował i zegarek ładnie chodzi, ale! Właśnie ale, odbierając zauważyłem, że coś nie tak z tarczą, a on że taki dosał i nie dotykał tarczy. Teraz zamiast granatowej mam szpetną złotą. Trzymał go w sejfie i jak przyszedłem to po wyciągnięciu wskazówki i indeksy były spocone a dekiel zaparowany. W końcu wziąłem zegarek i tak się sprawa skończyła. Teraz za każdym razem jak na niego popatrzę to mnie krew zalewa. Chciałem zaoszczędzić parę groszy na serwisie i czkawką mi się odbiło. Czy wymiana tarczy w ogóle wchodzi w grę?
Dzięki za radę z pomalowaniem tarczy, może się uda.

Jaki jest koszt wymiany tarczy na nową?

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.