Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Nie wiem co w niej chorego, ale nikt nikogo do zakupu nie zmusza. Takie są ceny Orisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupię. I pewno wielu innych też. A patrzę na to tak. Jeżeli sztuka zegarmistrzowska mojego Orisa jest warta 9 pasków nylonowych to albo ta sztuka jest do d*py albo cena paska jest z d*py wzięta. Jashu wiemy że ceny nie zależą od Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie tylko Oris winszuje sobie takie ceny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laco to żadne pocieszenie.

Może to i dobrze bo koledzy z forum mają co robić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityki cenowej orisa lub innych szwajcarskich marek nie ogarniam, moze po prostu za mało zarabiamy... Cena nowego orisa petersona to koszt 8 tysięcy złotych.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Peterson nigdy tyle nie kosztował. Skąd masz tę cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A to oni ni wiem skąd mają Orisa, ale nie jest to dystrybucja PL. U nas zegarek wyprzedany już od dawna, w zasadzie sprzedało się wszystko co mieliśmy w tym samym roku co wyszedł. Pytają o niego klienci po dziś dzień.

Z tego co widzę to ich oferta składa się z samych staroci praktycznie, których już dawno nie ma w ofercie Orisa, no może poza kilkoma wyjątkami :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze że mają " starocie" nigdzie indziej nieosiągalne jak dla mnie na duży plus. Tylko ciekawe jak z gwarancją

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w ogóle mają a nie tylko wirtualnie ;)

Wszędzie jest na zamówienie i "ustal termin dostawy".


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupię. I pewno wielu innych też. A patrzę na to tak. Jeżeli sztuka zegarmistrzowska mojego Orisa jest warta 9 pasków nylonowych to albo ta sztuka jest do d*py albo cena paska jest z d*py wzięta. Jashu wiemy że ceny nie zależą od Ciebie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mój Divers Date wart był trzy orisowskie kajdany:) Nie wracam do tego bo znowu się zdenerwuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupię. I pewno wielu innych też. A patrzę na to tak. Jeżeli sztuka zegarmistrzowska mojego Orisa jest warta 9 pasków nylonowych to albo ta sztuka jest do d*py albo cena paska jest z d*py wzięta. Jashu wiemy że ceny nie zależą od Ciebie.

To akurat obecnie już nikogo nie powinno zaskakiwać, praktyka znana i stosowana w wielu firmach, choć dla nas jako użytkowników niezbyt chwalebna jednak są rzeczy z którymi się nie dyskutuje bo szkoda czasu i energii. Podać mogę wiele przykładów ot choćby Fortis, Damasko, Sinn i wiele wiele innych...sprawy wałkowałem osobiście.

Jest wielu dobrych "paskorobów" i sklepów, co daje szerokie pole manewru w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamówiłem niefirmowy. Jak przyjdzie to zaprezentuje ProPilota w nowym wdzianku!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka świeżynek :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy i przedostatni (diver?) rewelacja. Masz może ceny?

 

Jest tam też fajny podobny do Tag Carrery. Szkoda, ze nie podpisales zdjęć.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka świeżynek :)

 

 

Wiem że z zapięciem. Ale to nie zmienia faktu chorej ceny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pytałem się Jasha o cenę paska gumowego domojego Motorsporta i otrzymałem odpowiedź 650 zł. Odpowiedziałem, że za 650 wolę kupić jakiegoś nieglupiego już G-shocka.

 

(Jacenty to oczywiście nic osobistego a jedynie moje własne zdanie o poziomie cen za kawalek gumy).

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mój ładniejszy

 

402dd7ffe275ec951f598a178a3b9da8.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Picy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek do ProPilota dziś przyszedł . Wygląda całkiem całkiem ! W poniedziałek dam do założenia i do szczotkowania klamerkę bo jest na połysk zrobiona

b4db1046b4ace95ce346bc6f439cd58a.jpg

804c40ffacaeb2f80638a4cb51e50a06.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać taki pasek? Szukam do swojego stenka pilota chrono takie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem w google "nylon watch strap" i przeglądałem co wyskoczyło. Na AliExpress był spory wybór podobnych do tego co ja kupiłem. A raczej kolega który jest oblatany w takich kupowaniach. I tak za 114zł mam całkiem całkiem pasek. Miałem w poniedziałek zanieść na przekładkę i szczotkowanie ale niewytrzymalem i sam go założyłem. Jest trochę sztywny ale myślę że się ułoży .

0ea02b0a0e7d57085b0bbcc8774737e7.jpg3d3b9f4c3e6934b1fcac51a3295ff93d.jpg756d7ddb0109034304d80e33f12d0a23.jpgae6af62c74358bdebd008052f19f982a.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukując warto napisać "cordura". Sporo ofert z Włoch, ale proponuję odezwać się do polskiego dystrybutora Morellato.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.