Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... nie porównywał bym tych zegarów to zupełnie dwa różne modele.

Divers date również ma swoje smaczki, był czas że zastanawiałem się czy go nie zamienić na Aquis Date, jednak fala na tarczy Divers Date wygrała.  Poza tym projekt jest bardziej oryginalny, ma więcej smaczków niż Aquis moim zdaniem, no może ten z zielono/szarym bezelem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie dyskutuję. Miałem wersję z niebieska tarczą i nadal tęsknię. Tak jak piszesz: fala na tarczy, kształt koperty i jeszcze parę innych detali przeważa nad Aquisem (oczywiście moim subiektywnym zdaniem). Divers Date jak i Small Second miały to "coś" co przyciągało jak diabli. Obecne "zastępstwo" Aquisa jest z tyłu. Nie ukrywam, że Aquis mi się podoba, ale tylko podoba:) Mocno się zastanawiałem parokrotnie czy by sobie nie sprawić tego jegomościa, ale stwierdziłem, że wydam gotówkę i po 2, może 3 miesiącach będę sprzedawał stratny na całej tranzakcji bo mi się najzwyczajniej w świecie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tęsknię do DD i mam coraz większą ochotę wrócić do niebieskiej tarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diversie brakuje mi obroncow koronki;)
Aquis ma tez delikatnie fajniejsza bransoletke czy pasek gumowy.
Dodatkowo gdy wchodza dodatkowe komplikacje jak small second czy chronograf to na Aquisie wyglada to lepiej. Bardziej naturalnie.

Oba modele sa swietne. Jak jednak wole aquisa.

 

 

20160409_123512-01.jpeg

Edytowane przez hylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Aquis ma również swoje plusy, IMO tarcza z drukarki i brak obrysu daty umniejszają jego walory poza tym zgadzam się.

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem tego Chronorisa GP jakiś czas temu to cały czas na niego choruje...

Świetny jest. Chociaż zwykła wersja też wymiata!

Ja choruje od bardzo dawna i co ? i nic ! :( złapać zielonego chronorisa za normalne pieniadze jest niemożliwe ! przybywają do mnie inne zegarki a tego u mnie ciągle nie widać choć rozglądam się bardzo szeroko-piękny skubaniec..pomarańczowy natomiast w ogóle do mnie nie gada na łapie jakiś taki mały no i drażni mnie brak sekundy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę niecodzienne pytanie, ale czy ktoś wie, gdzie znajdę czapkę Orisa lub inne gadżety (parasolka)? :P Na eBay ktoś właśnie zakosił najładniejszy kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Parasolek Orisa nigdy nie mieliśmy. Były breloki do kluczy, kalendarze, czapki Oris Audi i jakieś przypinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, ale miałem nadzieję, że jakaś parasolka na plażę się znajdzie. :) Czapka jest do kupienia, czy polować tylko na eBay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości po co Ci parasolka Orisa ? Żeby na plązy pasowała do zegarka ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wierzę, ale miałem nadzieję, że jakaś parasolka na plażę się znajdzie. :) Czapka jest do kupienia, czy polować tylko na eBay?

Zasadniczo takie ficzery są dla klientów, którzy coś kupują, jako gratis na zachętę :)

 

PS

 

Co do parasolek, moim zdaniem Breitling ma najlepsze i najładniejsze.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. :lol:

 

@Jash, dzięki za informację

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do parasolek, moim zdaniem Breitling ma najlepsze i najładniejsze.

 

Jak widzisz musisz kupić Breitlinga żeby na plaży nie było wstydu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"B" podobają mi się, ale musiałbym sprzedać ze 4 zegarki. To się nie stanie. Prędko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę do klubu z moim pierwszym Orisem, chociaż sam zegarek już się tutaj pojawił  ;)

2016-04-08%2015.37.19_zpsaldtwprf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj tak

20160411_131024.jpg


To i ja się dopiszę do klubu z moim pierwszym Orisem, chociaż sam zegarek już się tutaj pojawił  ;)

 

Gratulacje, ładny model, zawsze mi się podobał (to chyba Wojtkowy  :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia  :) , a na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie.

 

Natomiast wyżej pokazany przez Ciebie jest niesamowicie czytelny i swojej prostocie daje świetny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia  :) , a na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie.

 

Natomiast wyżej pokazany przez Ciebie jest niesamowicie czytelny i swojej prostocie daje świetny efekt.

Tak zgadzam się, własnie ta prostota mnie w nim urzekła, poza tym zegar ma świetny klimat jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nato ORISa do Sixty Five'a

 

63c6b1fb5a243b838cabca49e14d92b1.jpg

 

Foto: jestacey (instagram)

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pasek fajny, jednak zapięcie nieco niszczy paski.

Mam tak w chronorisie i do najwygodniejszych również nie należy, ale zapięcie można zmienić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko te zapięcie pewnie genruje cenę więc...:) Jacek jak z ceną samego natp? Strzelam: 250 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Praktycznie wszystkie paski sa sprzedawane osobno z zapieciem. Przeciez jak kupisz sobie drugie nato na zapas nie musisz miec drugiego zapiecia. Co do ceny nie znam.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.