Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, oj tam. Zobaczcie:

 

tumblr_o7fcq4Rsar1uia71bo3_500.jpg

 

13561570_982455705208179_16350421_n.jpg?

 

Szkoda tylko, że cena to około 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie pomaga, Oris nurek i skóra to nadal próba wygrania wyścigu konnego na świni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pasuje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, mówisz tak bo robiłeś temu gościowi te paski ale bądź proszę obiektywny!

 

Choć jak dłużej popatrzę.....hmmm w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo lewa strona wygląda na nie w jego stylu.

Ten żółty fajnie by wyglądał na wczasach na Jamajce

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie okaleczanie zegarka powinno być ścigane z urzędu...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na WUS reklamuje je gość które je robi, chyba z Kanady, więc Filipem chyba nie jest :D

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku nie myślałeś chyba, że to wszystko na poważnie było? Ten pasek to wieś tańczy i śpiewa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak serio to coś mi nie pasowało, ale myślę sobie nie wiem, nie znam się. zarobiony jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozterkach nad nurkiem poruszonych w tym temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/138634-nurek-automat-do-4000-z%C5%82/ ,coraz bardziej skłaniam się do Orisa Aquis Date w tej wersji:

post-78285-0-53826300-1474829498_thumb.jpg

 

I mam kilka pytań, mam nadzieję, że mi pomożecie.

 

1) Czy to dobry wybór Orisa nurka za te pieniądze czy może są inne, lepsze alternatywy?

2) Gdzie można najtaniej kupić nówkę, znalazłem taką stronę http://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/20365_Oris_Aquis_Date_733_7653_4154_MB ,cena wydaje się niezła, warto, czy sobie odpuścić?  

3) Kwestia pudełka - tutaj w pierwszym poście jest pokazane coś takiego http://zegarkiclub.pl/forum/topic/87100-oris-aquis-date/, a na innej stronie IMHO nie wygląda już to aż tak fajnie http://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/20365_Oris_Aquis_Date_733_7653_4154_MB Czy to różne wersje zegarka, czy tylko zmienili pudełko?

4) Czy brać wersje na bransie i dokupić oryginalny kauczuk, czy odwrotnie? Które rozwiązanie będzie tańsze?

5) Czy uszy i mocowanie paska są identyczne w obu wersjach, tzn. przy bransolecie i gumie? 

 

Z góry dzięki za wszelkie wpisy, bo jeżeli chodzi o Oris-a to jestem zielony, a bardzo spodobał mi się ten diver.

 

Pozdrawiam, Tomek. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj się z Jashem co do ceny - pewne źródło i potem spokojna gwarancja i serwis też. Pudełko od Aquisa wygląda tak: http://www.mywatchmart.com/images/2015/10/19/143455_684_img_8676_zpst71ys03b.jpg

Mój (niebieski) ma dożywocie więc nie jestem obiektywny - ale nikt Ci nie powie, czy to dobry wybór, to Ty wybierasz!

Mocowanie do kajdana i gumy jest takie samo.

Kup na kajdanie (u nas na Śląsku się mówi: na kecie;-), założysz i zapomnisz o gumie :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

1. Tu  w temacie nikt Ci nie odpowie :D to tak jak by na forum Apple zapytać, czy może lepszym wyborem od Ajfona nie będzie Samsung

2. U mnie :D a tak na poważnie jak chcesz napisz PW i odpiszę co i jak

3. Pudełko z pierwszego linka to stare pudło od Orisa Divers Date, teraz są albo standardowe klocki albo takie miękkie na zamek

4. Brać kajdan, gumę dokupić

5. Są takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najbardziej elegancki diver jaki widziałem . Nie jak narzędzie do nurkowania lecz elegancka męska biżuteria.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Oris Aquis Titan Small Second Date... jeśli możesz dołożyć trochę, jest lekki i ma 46mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę jednak na stalowej bransolecie, jakoś go udźwignę;)

 

Dlatego myślałem też wczesniej o Oris Aquis Small Second Date, ale 46 mm to będzie chyba za dużo do mojego nadgarstka 17,5 cm (chociaż mam dość spłaszczony, poza tym raczej nie jestem drobny - 182 cm i 92kg...). 

 

Bez przymiarki pewnie się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, pokazany przeze mnie wyżej Aquis Date ma matowy, szczotkowany wkład bezela. I taki też chcę:)

 

Czy może jest opcja takiego bezela w Aquis Small Second Date, na bransolecie stalowej (nie chcę tytanu) lub na gumie?

Na fotkach, które oglądałem, wszystkie modele Small Second Date miały polerowany wkład bezela.

 

Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sam nie wiem, który wybrać.

 

1) Oris Aquis Date na bransolecie (pasek dokupiłbym pewnie później), czarna tarcza, dokładnie taki:

 

post-78285-0-15491500-1475516238_thumb.jpg

 

2) Oris Aquis Small Second Date, na gumie, albo na bransie, ale na gumie wydaje mi się przy tej średnicy (46 mm) "lżejszy" niż na bransie. Poza tym pojawiają się głosy, że mimo swojej średnicy na nadgarstku nie wygląda na "ratusz". Niebieska tarcza, dokładnie taki:

post-78285-0-21015400-1475522396_thumb.jpg

 

3) Znalazłem jeszcze coś takiego na wiadomym portalu - Oris Divers Small Second Date 1000 m, używka za 4200 zł

post-78285-0-80776100-1475516279_thumb.jpg

Edytowane przez tomek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ten...

 

15386_zpsc8kyd8x8.png

Ref 73376534135MB?

Bezel polerowany czy szczotkowany?

Edytowane przez tomek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.