Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny zegarek co o nim powiecie jeszcze ciekawszego niż nam wiadomo ?


Proszę o jakieś ciekawostki ( jeśli takie są ) 


Ten ostatni to już inny zegarek ale tej samej serii 

post-23290-0-95472200-1479385233_thumb.jpg

post-23290-0-72453600-1479385242_thumb.jpg

post-23290-0-58464600-1479385249_thumb.jpg

post-23290-0-00803000-1479385613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowi, Oris Diver 65 w wersji 42mm między uszami ma 21mm? Mało jest informacji w internecie

 

Wszystko jest na stronie Orisa :)

 

  • Interhorn Width 21 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację, ale myślałem o spontanicznych opiniach kolegów z forum w sensie ten takie ma zdanie a ten takie. Ludzie trochę luzu przecież w taki sposób jak Ty mi odpowiedziałeś Jash to można każdemu napisać kto zada jakiekolwiek pytanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W sumie to masz rację, ale myślałem o spontanicznych opiniach kolegów z forum w sensie ten takie ma zdanie a ten takie. Ludzie trochę luzu przecież w taki sposób jak Ty mi odpowiedziałeś Jash to można każdemu napisać kto zada jakiekolwiek pytanie. 

 

Ja nie wiem, ale ja chyba zacznę przy swoich odpowiedziach rysunki robić albo już nie wiem co :blink:

Skoro cytuję kolegę pepepatryka, to myślisz, że odpowiedziałem na jego post, czy na Twój? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację, ale myślałem o spontanicznych opiniach kolegów z forum w sensie ten takie ma zdanie a ten takie. Ludzie trochę luzu przecież w taki sposób jak Ty mi odpowiedziałeś Jash to można każdemu napisać kto zada jakiekolwiek pytanie. 

 

Ta ostatnia odpowiedź Jasha była raczej do pepepatryk a nie do Ciebie;) No chyba, że ja się pogubiłem w tym wątku, bo nie śledzę go non stop.

Spontaniczna opinia - mi się nie podoba, abstrahując od wartości bebechów itd. Dla mnie za bardzo "dziadek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na stronie Orisa :)

 

  • Interhorn Width 21 mm

Dzięki Jash, lysy

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że po co zadawać pytania po co się radzić kiedy wystarczy zajrzeć na stronę producenta. Po co jest stworzone forum ? mam się zachwycać dyskusjami na temat a ten zegarek to ma piękny pasek ale jednak kolor paska nie pasuje itp. a na tym zegarku indeksy są krzywe itp. Nie można usłyszeć odpowiedzi typu np. ten a ten model zegarka fajnie się nosi jest wygodny odchyłka dokładności taka a taka. Ponadto np. nie radzę kupować tego zegarka bo to czy tamto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jordan58, mam takiego Orisa i jestem zadowolony - nosi się świetnie, wygląda klasycznie ale jednocześnie przyciąga wzrok, dzięki czwartej wskazówce oraz gliszowaniu tarcza zdecydowanie nie jest nudna. Odchyłka dobowa przy noszeniu przez kilka dni i odkładaniu tarczą do góry na noc to +2sek. Co prawda mój model nadaje się na mniejsze nadgarstki, ale w aktualnej ofercie mają Pointer Date również w większych rozmiarach.
Ogólnie polecam :)

 

P.S. Jash jedynie odpowiedział na pytanie zadane przez kolegę pepepatryk'a i trafnie zauważył, że odpowiedzi na 'techniczne' pytania najłatwiej i najszybciej jest znaleźć na stronie producenta. Nie spinajmy się o takie rzeczy proszę.

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ma jednak znaczenie :P

fd1875b89e74.jpg

78bcc7a8faf3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ma jednak znaczenie :P

Dla mnie Oris FR GMT wymiata!! Szkoda, że nie jest delikatnie mniejszy. Mimo wszystko jest MOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Calculator to mój nr 1, ale Recon to orisowy Św.Graal :rolleyes:.Wbrew pozorom nie jest taki wielki.Na obrazkach tak wygląda.Zanim go kupiłem myśłałem,że będzie wieeeeelki.Ale na ręce wygląda ok.Jest bardziej gruby jak szeroki.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loco50, przyznać trzeba, że masz już całkiem pokaźną kolekcję. Ostatni zakup - mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o gustach sie nie dyskutuje...

 

 

Dla mnie bezapelacyjnie nurek najfajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zdecydowanie popieram przedmówcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge66 ogromne dzięki, o tego typu opinie mi chodzi. Może ta opinia zadecyduje o kupnie tego zegarka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cal 748, czyli modyfikowana przez Orisa SW220-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli MPI 1.6. VW - d*py nie urywa ale opakowane w Audi

Jest fantastycznie czytelny a ten świetnie wyglądający pasek ma dzięki Jashowi !

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy przymierz ale na pasku. Całkiem inaczej niż na bransolecie. Ostatnio kolega 16cm. w ręce przymierzył. On i ja byliśmy zdziwieni że tak dobrze leżał.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.