Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

uhm. pełna zgoda z przedmówcą:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

20170114_173957_HDR-01-1_zpskfhciojz.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm w wersji na nato leży jak leży przez konstrukcję tego typu paska. Każdy zegarek z tym paskiem tak się układa.

Tak, zgadzam się, sens mojej wypowiedzi był taki, że jeśli 65 40mm to tylko na gumie (czarny NATO nie powalił mnie na żywo) i leży świetnie a

 

65 42 mm jak dla mnie dobrze wygląda z granatowym NATO, ale wadą tego paska (jak każdego innego NATO) to odstawanie i gorsze ułożenie na nadgarstku. Szkoda, że do 42mm nie ma paska gumowego.

 

Jash, czy do tego zapięcia motylkowego można dostosować pasek skórzany wykonany np. przez JFS?

Czy wiadomo już coś na temat opcji ori pasków w wersji ze srebrnym cyferblatem?

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

42mm wygląda dobrze na bransolecie, ale najlepiej na tym skórzanym pasku. Gumę można dobrać.

40mm wygląda dobrze tylko na firmowej bransolecie. kauczuk za wąski i za długi jak dla mnie.

Paski skórzane z wersji 42mm na tę chwilę nie do kupienia.

Co do motylka - jest dostosowany pod pasek nato. Nie sądzę, aby Filip był w stanie zrobić tak cienki pasek skórzany. Nie mniej są inne motylki w Orisie pod paski skórzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja życzę Wam Miłośnikom marki Oris Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!

 

IMG_0871.jpg

Edytowane przez oriseek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvis bardzo słuszna koncepcja.Porządny zegar w męskim rozmiarze, a nie jakiś nurkopodobny zegareczek wielkości kapsla :).Kuzyn mojego Recona.Udzielam pochwały przed frontem kompanii :D .

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvis bardzo słuszna koncepcja.Porządny zegar w męskim rozmiarze, a nie jakiś nurkopodobny zegareczek wielkości kapsla :).Kuzyn mojego Recona.Udzielam pochwały przed frontem kompanii :D .

Dla mnie nurek to musi być nurek z krwi i kości. 65 to dla mnie udający ten styl elegancki zegarek pod mankiet. Ale co kto lubi. Na pewno prodiver jest świetny. Ma mnóstwo smaczków. Jestem zakochany w wypukłym szkiełku. Robi super efekt w świetle słonecznym razem z AR, które niby wewnętrzne a jest świetnie wyczuwalne. Bezel też jest niesamowity. Jest niby czarny, ale jak kameleon łapie barwy nie z tej ziemi. No i piękne wykonanie koperty, szczotkowania, polerka.. ehh.. patrzę na te 65- wieje nudą..

 

Dla mnie titan C był największym rywalem.

Edytowane przez elvis512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan C też krzepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi;-):-D

Wiadomo, ale nikt mi nie wmówi, że 65 to rasowy nurek, szczególnie z cyframi na tarczy, które w ogóle nie kleją się z tą stylistyka..

Edytowane przez elvis512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Równie dobrze można napisać, że rasowy nurek to zegarek, który spełnia normy ISO 6425, a nie "wygląda" i w ten oto sposób 99% z nas nosi popierdółki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można napisać, że rasowy nurek to zegarek, który spełnia normy ISO 6425, a nie "wygląda" i w ten oto sposób 99% z nas nosi popierdółki :D

Ale przynajmniej sprawiają wrażenie:) a chyba też o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeżeli dla Ciebie 65 nie wygląda jak nurek, chociaż w czasach kiedy go wypuszczono tak wyglądały te zegarki, to co powiesz na to?

 

nomos-ahoi-0513-970x623.jpg

 

:D

 

Dla mnie nurek idealny to koperta 38-40mm maks, 30atm i mega luma.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla Ciebie 65 nie wygląda jak nurek, chociaż w czasach kiedy go wypuszczono tak wyglądały te zegarki, to co powiesz na to?

 

 

 

:D

Tu chyba brak komentarza będzie najlepszy. Nurek jak z Koziej... :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvis widzę że jednak się zdecydowałeś - chwilkę to trwało;) Ale masz rację nic tak nie cieszy jak Diver na ręku:)

 

PS.

To i ja się przypomnę:

 

cc8658cd1478b02cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no. Świetny pasek do niego. Pasuje świetnie. Podkreśla "wintydżowość" stylu tego Originala.

Edytowane przez BlasiusG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Drobne zmiany dla odświeżenia nurkowych Aquisów. IMO na plus...

 

01%20733%207730%204135-07%208%2024%2005P

 

01%20733%207730%204135-07%208%2024%2005P

 

01%20733%207730%204135-07%208%2024%2005P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.