Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro oris w tak czysty sposób znaczy serie to tylko dowód jak dobrze mu "z oczu patrzy", aż się zawstydzilem że miesiąc temu jak już wybrałem to go jednak nie kupiłem, ale ja tak często mam :)

nie no serio lubię jak nie próbuje się mi zatuszować werk, wiem że to w naszym świecie nic nie znaczący dodatek do zegarka, ale dla mnie jednak często ważniejszy niż reszta i zupełnie do selity nie piję, żeby nie było.

 

A co do tego co wygrawerowane na wachniku, czy mostkach, to już zupełnie w to nie wierzę, niestety tak mnie życie nauczyło że to tylko dekoracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu kupilem sobie takiego oto Audi Sport GMT (przepraszam za slaba jakosc zdjec, ale robilem je komorka)

 

zegar lezal sobie spokojnie w pudelku i cieszyl oko

nie nosilem bo sie zastanawialem czy dam rade go zatrzymac czy tez nie (finanse i zona...)

 

no i niestety dla mnie (a na szczescie byc moze dla kogos z Was) wlasnie podjalem decyzje, no i trafil na bazarek - zainteresowanych zapraszam:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/144096-sprzedam-oris-audi-sport-gmt/?p=1935511

post-93155-0-97011500-1486838340_thumb.jpg

post-93155-0-00338500-1486838393_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :-)

Mój pierwszy post, bo i pierwszy "właściwy" zegarek.

Długo polowałem na ten model i po negocjacjach z dealerem w końcu dwa tygodnie temu przygarnąłem. Myślę o dokupieniu paska z BC4, aby skompletować wygląd klasycznego fliegera. Sugestie?

post-96161-0-04135200-1487620505_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie miałeś wcześniej niewłaściwe, ale ten faktycznie fajny. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt że nylonowe paski Orisa są rewelacyjne. Tylko cena zwala z nóg. Przynajmniej mnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie zegarek Oris ref. 735 7662 4461 (artix gt day-date). Niestety u lokalnego sprzedawcy nie mam możliwości przymierzyć go przed zamówieniem. Producent podaje tylko średnice i grubość koperty. Nigdzie nie znalazłem wartości lug to lug. Może ktoś z was ma takiego Orisa i mógłby dla mnie sprawdzić ten wymiar?  Średnica nadgarstka u mnie to ok.17cm, teraz noszę zegarek 43mm średnicy/47mm l2l. Brałem również pod uwagę wersję tego zegarka o śr. 37mm, jednak odpuściłem gdyż wydaje mi się zbyt mały (wręcz damski). Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bo GT mid size w wersji 37mm (wtedy nie jest to day date) to damski model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie mogąc się doczekać zieleni zegara nadrabiają paskiem ;-)

post-55792-0-36012800-1488365819_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Noooo Robert, nie powiem. Pięknie Ci gnije. Podoba mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - ten jest z netu - mój za szybką - żeby nie zawilgotniał ;-) czeka na pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się doczekać, żeby w końcu zobaczyć na żywo wersję ze srebrną tarczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Fakt, ladna kominiarka, trzeba przyznac.

Wklejanie zdec goscia, ktory napierdalal i gwalcil kobiety nie jest OK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żałuje za grzechy i się wyspowiadał to ma szansę na niebo

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie noszony

edcb773a22e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie zegarek Oris ref. 735 7662 4461 (artix gt day-date). Niestety u lokalnego sprzedawcy nie mam możliwości przymierzyć go przed zamówieniem. Producent podaje tylko średnice i grubość koperty. Nigdzie nie znalazłem wartości lug to lug. Może ktoś z was ma takiego Orisa i mógłby dla mnie sprawdzić ten wymiar?  Średnica nadgarstka u mnie to ok.17cm, teraz noszę zegarek 43mm średnicy/47mm l2l. Brałem również pod uwagę wersję tego zegarka o śr. 37mm, jednak odpuściłem gdyż wydaje mi się zbyt mały (wręcz damski). Pozdrawiam. 

Nie odpuszczaj. 37mm to nie jest damski rozmiar, tylko jak najbardziej męski. Przy Twoim nadgarstku tym bardziej. 43 mm to będzie dla Ciebie za duży i niewygodny kloc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie zegarek Oris ref. 735 7662 4461 (artix gt day-date). Niestety u lokalnego sprzedawcy nie mam możliwości przymierzyć go przed zamówieniem. Producent podaje tylko średnice i grubość koperty. Nigdzie nie znalazłem wartości lug to lug. Może ktoś z was ma takiego Orisa i mógłby dla mnie sprawdzić ten wymiar?  Średnica nadgarstka u mnie to ok.17cm, teraz noszę zegarek 43mm średnicy/47mm l2l. Brałem również pod uwagę wersję tego zegarka o śr. 37mm, jednak odpuściłem gdyż wydaje mi się zbyt mały (wręcz damski). Pozdrawiam. 

 

na co dzień nosze modele poniżej 40 mm w tym glycine 36 mm. Uważam że ten rozmiar jest idealny na mój nadgarstek 17 cm.

 

podobnie jak Ty rozważam zakup wersji 37 mm. Lug to Lug to 42 mm. Rozmiar idealny;)

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Referencja 735 7662 4461 to koperta 42mm. Zgadzam się, że 37mm to jak najbardziej męski rozmiar, natomiast wersja 37mm występowała u nas w sprzedaży tylko w damskiej wersji z białym paskiem i diamentami na tarczy. Inna odmiana 37mm czyli referencja

733 7671 4461 to to samo co wersja 42mm, ale w kopercie 37mm. Na stronie Orisa nazywa się tak samo Oris Artix GT Date, ale ma też na serwerze Orisa nazwę Oris Artix GT Lady Date. Nie wygląda na damski, ale.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, że niegdysiejsze męskie rozmiary 34-38 mm są traktowane dzisiaj jako unisex, bądź damskie :)

Ale to się na szczęście już zmienia. Coraz więcej rozmiarów poniżej 40mm w ofertach producentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

referencja 733 7671 4461  37mm dostępna jest na jomie za 800 dolców.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie Orisow jestem zupełnie zielony, mam do wziecia tt3 gmt rose gold. Moze ktos cos napisac na jego temat bo cieżko o jakies konkretne info.

Edytowane przez PatLove

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka aktualnie Oris-a - mam dostęp do nowych zegarków w sklepie, który się zamyka  i sprzedaje orisy po 15-22 procent mniej. Jeśli ktoś ma coś na oku zapraszam na priv może komuś pomogę akurat. Paragon, gwarancja etc -> wszystko jest

Edytowane przez Emomondo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.