Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,trochę z przymrużeniem oka napisałem o dawnych czasach.Chodzi mi o to ,że te zegarki Orisa z kolekcji sprzed dwóch, trzech ,kilku lat miały pewien niepowtarzalny sznyt.Ja jestem fanem marki- mam Marine Recona,rzeczonego Aquisa, Alteriera Worldtimera czy mojego ulubionego Calculatora, które uważam za świetne i ciekawe stylistycznie zegarki. Obecne modele, może oprócz CB Edition są po prostu nijakie. Ze smutkiem stwierdzam, że nie ma czegoś takiego nowego w ofercie Orisa co zaparło by mi dech w piersiach i chciałbym to mieć. Podobnie z resztą jest ze wspomnianą wyżej glicynką.Też mam kilka ciekawych modeli, ale ze współczesnych to może tylko Aquarius.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak każde inne 733

 

oris-733-da.png

 

Kiedyś zdarzało się, że przy zakrytych deklach wahnik nie był z czerwonym elementem, ale to jedyne co różniło od tych z przezroczystych dekli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,trochę z przymrużeniem oka napisałem o dawnych czasach.Chodzi mi o to ,że te zegarki Orisa z kolekcji sprzed dwóch, trzech ,kilku lat miały pewien niepowtarzalny sznyt.Ja jestem fanem marki- mam Marine Recona,rzeczonego Aquisa, Alteriera Worldtimera czy mojego ulubionego Calculatora, które uważam za świetne i ciekawe stylistycznie zegarki. Obecne modele, może oprócz CB Edition są po prostu nijakie. Ze smutkiem stwierdzam, że nie ma czegoś takiego nowego w ofercie Orisa co zaparło by mi dech w piersiach i chciałbym to mieć. Podobnie z resztą jest ze wspomnianą wyżej glicynką.Też mam kilka ciekawych modeli, ale ze współczesnych to może tylko Aquarius.

Zgadzam się w większości, pierwszym Orisem, który mnie zachwycił i wygrał ze wszystkimi diverami w okolicy budżetu był divers date, później już mniej aquis, teraz długo długo nic.

4054eb1bb0d36d709bbb5097e8a1f8fb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pewno do niego wrócę, może gmt?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony

 

db166e3dc64b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roback1 - piękny. Podoba mi się połączenie ciemnego i wypranej pomarańczy indeksów i wskazówek. Gratuluję smaku :-)


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8157247_IMG_20161112_100115.jpg

 

Przypomnę się swoim :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, nawet bardzo.

Pasek standardowy z zestawu, czy wybór pozasalonowy?

Bardzo ładnie komponuje się z zegarkiem.


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7b167d8f2f7d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Roback1 - piękny. Podoba mi się połączenie ciemnego i wypranej pomarańczy indeksów i wskazówek. Gratuluję smaku :-)

Dzięki, wiem, że zostanie u mnie na długo. Fajna limitacja i do tego dochodzi tytanowa koperta oraz bransa. Wszystko gra ze sobą świetnie. Dzisiaj zauważyłem że luma świeci na zielono, a godzinowa na żółto. Jash czy to możliwe?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słoneczna majówka za nami ;)

 

8177189_GMG_4046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak ktoś będzie w Nadarzynie to zapraszam zobaczyć na żywo.2e2d9f57851593594a5ce8f45e61a737.jpgf07dce1167279b2cb05580fd1996ff3f.jpga298be07ffe519ca01d38fa870f44b59.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie w Nadarzynie to zapraszam zobaczyć na żywo

Jak wrażenia. Wiem ze podobał ci sie na fotach równie mocno jak mnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jasny 65 fajny, Aquis nowy fajniejszy

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa są ładne. Chyba rzeczywiście trzeba je obejrzeć na żywo :) Szczerze mówiąc nastawiałem się na jasnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro w Nadarzynie i na pewno obejrzę. Też chodzi mi po głowie jasny 65 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Będę jutro w Nadarzynie i na pewno obejrzę. Też chodzi mi po głowie jasny 65 :)

Dziś już nie będę miał 65, poszedł do kolegów z Chronos24.pl ;) tak czy siak zapraszam.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wczoraj miałem przyjemność przymierzyć silver, i jakoś ten zegarek mnie nie ruszył, na zdjęciach wyglądał genialnie a tutaj jakoś tak sobie (imo oczywiście)

Za to zielony jest mega! Gra kolorów na tarczy w różnym świetle, brązowy pasek do niego i wygląda fenomenalnie!

 

Nowy Aquis dla mnie petarda!

c5a814c5e5e202e896384b1c9930ef1b.jpg0b496d4f170fa6bea6b643979606f316.jpg56e25d8c90471b84c32624ed636014a4.jpgbfbe77b040d9a8fe3b445364a3613bc2.jpg49199fa99dc14f84035925509fb2e60f.jpg7d231d4213351ae5f22a1ee8d9192137.jpgc79864ca6e7e20a31109c5f21c07ac14.jpg

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups nie mam już miejsca na ręce ...tak swoją drogą to sprzedam wszystkie z tej ręki

 

2rf8qp3.jpg

2a83jep.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten jasny na ręce mega fajnie wygląda. Podoba mi się i tarcza w słońcu bardziej na złotą wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zielony faktycznie fajny ale ten z arabskimi indeksami najfajniejszy wg mnie. Bardzo wygodne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Nadarzynie, poznałem Jacka, pozdrawiam :) i obejrzałem 65 zielonego i nowego Aquis'a. Niestety srebrnego65 nie było już.

 

Mi zielona 65 zupełnie nie podeszła. Taka trochę plastikowa, zabawkowa :( , jedynie w mocniejszym świetle tarcza zaczyna się fajnie mienić.

 

Natomiast nowy Aquis z granatową tarczą bardzo mi się spodobał. Tarcza i bezel super, bransoleta też fajnie wykonana i dobrze leży. Także poważnie się nad nim zastanawiam :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.