Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Idealne jest miejsce dla daty. Subtelne i nienachalne.

W 65 42mm za bardzo rzucające się w oczy...

To też jest 42mm ;-)

post-55792-0-81221400-1514827446_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kolega:

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Świetny El Hierro! Gratulacje :)

Indeksy wchodzą w fioletowy czy tylko tak się wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne jest miejsce dla daty. Subtelne i nienachalne.

W 65 42mm za bardzo rzucające się w oczy...

Zależy od nadgarstka. Na mniejszych, 40 może leżeć super, na większych może być zbyt mała.

 

Tak czy inaczej, kolorystycznie Movember (jak dla mnie) jest najlepszy z serii. Szarapałbym jak Reksio szynkę (gdyby nie rozmiar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

desmo, ile Ty masz w nadgarstku jesli mozna spytac?

18,5 ale ważniejsze ile masz płaskiej powierzchni . Na moje dzięki mamie i tacie mieści się „jakoś” i 35mm Omega i 47 mm PAM ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba będzie słabo, odkąd zacząłem dość intensywnie ćwiczyć nadgarstek zjechał mi do 17,5cm. Nie wiem jak na żywo ale ogromne wrażenie zrobił na mnie ten zegar. Poza tym wszystkie te smaczki jako wartość dodana. Jako, że jestem realistą to biorę pod uwagę i movembera, chociaż to nie to samo. Podobają mi się wykończenia wskazówek i indeksów z różowego złota dość ładnie widoczne na fotografiach producenta. Na innych fotkach użytkowników ten efekt jakoś ginie. Może to gra światła. Pewnie tylko oględziny na żywo pozwolą zweryfikować rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he faktycznie jesteś , błyskawiczny, - obwód jest mniej ważny od szerokości nadgarstka , te piękne ujęcia gdzie różowe złoto oddziela się od lumy widać przy każdym przekręceniu nadgarstka ( kąty są ważne jak w bilardzie ), niestety 42mm limitka w brązie wyprzedana ale Movember też ma chyba indeksy w złocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he faktycznie jesteś , błyskawiczny, - obwód jest mniej ważny od szerokości nadgarstka , te piękne ujęcia gdzie różowe złoto oddziela się od lumy widać przy każdym przekręceniu nadgarstka ( kąty są ważne jak w bilardzie ), niestety 42mm limitka w brązie wyprzedana ale Movember też ma chyba indeksy w złocie.

 

Jeśli chodzi o wykończenia miałem na myśli movembera. Te kontury wskazówek są bardzo widoczne na fotkach katalogowych. Jeszcze jedna sztuka powinna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykończenia miałem na myśli movembera. Te kontury wskazówek są bardzo widoczne na fotkach katalogowych. Jeszcze jedna sztuka powinna być.

Nie jest tak źle

post-55792-0-03029300-1514839569_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolor konturu wskazówek i indeksów jest mega fajny

 

 

wBvJalS.jpg

 

dpUcWaR.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Movember, gratuluję posiadaczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny El Hierro! Gratulacje :)

Indeksy wchodzą w fioletowy czy tylko tak się wydaje?

Na żywo nie widać fioletowego.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo nie widać fioletowego.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

W wolnej chwili zrób jeszczę jakieś zdjęcie, świetny jest.

 

Z bazarku? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili zrób jeszczę jakieś zdjęcie, świetny jest.

 

Z bazarku? ^_^

Tak :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Szybko zniknął, świetna cena imo. Nawet mi przeszła głupia myśl przez chwilę ale rozsądek i 'zasady' wzięły górę.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz w świetle dziennym jak % wyparowały ;) jednak indeksy są delikatnie fioletowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Jako wielki fan marki wrzucę łyżeczkę dziegciu do tej beczki miodu w której jest zanurzony Movember :) . Nie wiem skąd są te zachwyty- ot, kolejny nurkopodobny zegarek z karbowanym bezelem,jakich było już wiele z różnych mniej lub bardziej dostojnych firm i pewnie jeszcze pojawi się masę. Na mnie nie zrobił żadnego wrażenia- nic tu nowego,godnego zatrzymania zwroku. Rozumiem jeszcze CB- brąz,zmienność koloru koperty w zależności od rozkładu patyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też jest 42mm ;-)

I moim zdaniem takie umiejscowienie daty powinno być w każdej 65 42mm, a nie tylko w limitce CB Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie.Jako wielki fan marki wrzucę łyżeczkę dziegciu do tej beczki miodu w której jest zanurzony Movember :) . Nie wiem skąd są te zachwyty- ot, kolejny nurkopodobny zegarek z karbowanym bezelem,jakich było już wiele z różnych mniej lub bardziej dostojnych firm i pewnie jeszcze pojawi się masę. Na mnie nie zrobił żadnego wrażenia- nic tu nowego,godnego zatrzymania zwroku. Rozumiem jeszcze CB- brąz,zmienność koloru koperty w zależności od rozkładu patyny.

I to jest w naszej pasji piękne że każdemu podoba się co innego. Ja Movemberem jestem zachwycony, ale , kolei jak patrzę posiadaczy takich Prodiverow zwłaszcza w chrono to zastanawiam się jak bardzo trzeba nie mieć gustu żeby nosić taki zegarek :D

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego też mam,ale rzadko noszę.Chociaż podoba mi się bo nie jest wtórny w stosunku do innych marek.Z resztą wszystkie moje Orisy mają w sobie to coś,tą jakąś oryginalność.Natomiast ten Movember czy nowa 65-tka niczym oryginalnym nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu wedle gustu ;)

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Movembera - po prostu bardzo udana wersja ładnego już w podstawie Sixty-Five. Jak na niego patrzę, to wszystko ze sobą gra i jest na miejscu - kolor indeksów i wskazówek, kolor lumy, polerowana krawędź bezela, umiejscowienie daty, rozmiar etc. Jedyne co mi nie podchodzi i pewnie będe zmieniał to oryginalny pasek skórzany, ale to akurat najmniejsze zmartwienie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego co napisałem nie popełniłem ze złośliwości.Jako wielki i nie biznesowy fan marki ubolewam,że współczesny Oris nie budzi mojego żywszego bicia serca.Większość poprzednich modeli miało to coś.Czy wykpiwany przez Jash prodiver,Marine Recon, ale też mniejsze Calculator,Calobra czy też pro pilot np Altimeter lub też Artixy( czarna limitka Audi ładna) nawet Artelier w stylu bling bling miały jakiś sznyt,ciekawy,oryginalny dizajn.Te obecne wg mnie oczywiście obejrzysz na wystawie przelotnym okiem i zero emocji.Wiem Jash ,że sprzedajesz te zegarki i co zrozumiałe występujesz jako ich adwokat, ale obiektywnie patrząc ,oprócz CB nie grzeszą jakąś "orisowską" oryginalnością.Ale tak jak napisałeś- każdemu wg gustu.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.