Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Jutro wrzucę coś wyraźniejszego

 

Jaką on ma średnicę koperty? To 39,5 mm czy może większy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znaczy u Kolego słusznych rozmiarów nadgarstek  :) Fajny sikor, który ostatnio bardzo chodzi mi po głowie. Tylko w moim przypadku jedynie wersja 39,5 mm średnicy wchodzi w grę  ;) No i musiałbym złamać moją zasadę "jedna marka, jeden zegarek"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek coś ok. 18,5-19 cm, mi ten rozmiar odpowiada. Wszystko co powyżej 43,5 mm obecnie stopniowo pozbywam się :) (no może zostanie glycine airman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Aquisow Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to bydlę (a tylko 43mm) - może dlatego, że w starszej wersji ma porządną, grubą bransoletę, którą dodatkowo zrobiłem na mat po całości :D

aquis01.jpg

Aquis02.jpg[/url]

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka Panowie!

 

Uwielbiam to bydlę (a tylko 43mm) - może dlatego, że w starszej wersji ma porządną, grubą bransoletę, którą dodatkowo zrobiłem na mat po całości :D

Fajne te Wasze Orisy, ale niestety te uszy, to dla mnie dyskwalifikacja.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tomek, co Ci w tych uszach nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, co Ci w tych uszach nie pasuje?

Dedykowane paski i krótkie teleskopy :D Nie wiem, jakoś lubię mieć duży wybór w paskach, a nie być ograniczonym tylko do ori i szytych na miarę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rozumiem i tak podejrzewałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i tak podejrzewałem :-)

Z tego względu odpuściłem też kilka innych zegarków z podobnym rozwiązaniem np. Hamiltona Navy Sub, Deep Blue nie pamiętam teraz modelu itp...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane paski i krótkie teleskopy :D Nie wiem, jakoś lubię mieć duży wybór w paskach, a nie być ograniczonym tylko do ori i szytych na miarę.

Ale akurat Aquis ma taką bransę, że nie ma się ochoty bawić w przebieranki, żaden inny pasek już tak fajnie nie gra z tą kopertą. Właśnie dzięki tym uszom nie czujesz zupełnie tych 43mm, koperta leży zgrabnie na nadgarstku, a uszy razem z bransoletą są integralną częścią tego zegarka. Trochę jak w Nautilusie czy Royal Oaku - z zachowaniem wszelkich proporcji, rzecz jasna.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być Aquarecer jest Aquis :) Witam w grupie :)

Witka Panowie!

Gratulacje Panowie! Piękne okazy!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Użytkownikiem nie jestem ale mogę zaraz wrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mógłbym prosić użytkownika oris aquis ii date w wersji 39.5 o wrzucenie fotki na nadgarstku ?

Proszę. 39,5mm na nadgarstku 17,5cm

 

 

c47eade3eda729d3fe40ef33161ef1dc.jpg0d78f77b3dbc108f94dd8bfefa9950b2.jpgc0cc71d93e258d4db5853bbbfc2307bb.jpg82ff3a9deeafc811045cc5496ee57c74.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat Aquis ma taką bransę, że nie ma się ochoty bawić w przebieranki, żaden inny pasek już tak fajnie nie gra z tą kopertą. Właśnie dzięki tym uszom nie czujesz zupełnie tych 43mm, koperta leży zgrabnie na nadgarstku, a uszy razem z bransoletą są integralną częścią tego zegarka. Trochę jak w Nautilusie czy Royal Oaku - z zachowaniem wszelkich proporcji, rzecz jasna.

Leszku muszę wierzyć na słowo i pewnie w przypadku bransy by tak było, że bym jej nie zdejmował. co jednak nie zmienia faktu, że wizualnie kłułoby mnie to w oczy :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jashu, zacny sikor, poważnie się nad nim zastanawiam, trwa pojedynek pomiędzy aquisem 39.5, a nowym hydroconquestem z ceramicznym bezelem w rozm.41. Byłęm dziś obejrzeć orisa, ale mieli niestety tylko w takiej kolorystyce

post-107391-0-43968100-1551192928_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

albo jako Aquis II - 43,5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zielony, no własnie sprzedawca zapewniał mnie, że to 39.5, ale wydawał sie być większy. Od Aquisa II 43.5 był nieco mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To 1 edycja, a tam nie było 39,5mm tylko 43mm i mniejszy 40mm. Nie mniej jak mnie pamięć nie myli zielonego nie było w mniejszej kopercie. Tak czy siak to widać, że to 43mm po proporcjach koperty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.