Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

I jak widać na zdjęciu te 43mm całkiem w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dokładnie. Darowałbym sobie mniejszą wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Darowałbym sobie mniejszą wersję

Witam. Pierwszy mój post i nie zgodzę się z Panem.

Według mnie mniejsze  39.5mm wersje Orisa Aquisa są super. Sam  mam mały nadgarstek i taki rozmiar będzie dla mnie idealny.

Poszukuję pierwszego porządnego zegarka i już miałem kupować Balla, ale patrząc na nowości modelu Aquis 2019 w tym mniejszego Orisowego "Hulka i Batmana" chyba zdecyduję się na zakup zegarka tej marki. Świetny pomysł z tym niebiesko-czarnym bezelem i czarną tarczą.

 

Tak prezentuje się mniejszy Hulk

 

51956188_2218262085103145_43223512281264

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam. Pierwszy mój post i nie zgodzę się z Panem.

Według mnie mniejsze  39.5mm wersje Orisa Aquisa są super. Sam  mam mały nadgarstek i taki rozmiar będzie dla mnie idealny.

Poszukuję pierwszego porządnego zegarka i już miałem kupować Balla, ale patrząc na nowości modelu Aquis 2019 w tym mniejszego Orisowego "Hulka i Batmana" chyba zdecyduję się na zakup zegarka tej marki. Świetny pomysł z tym niebiesko-czarnym bezelem i czarną tarczą.

 

Tak prezentuje się mniejszy Hulk

 

 

 

Na tym forum nie ma Panów ;)

A co do niezgadzania się to bardzo dobrze, ile osób tyle opinii. Każdy ma swój gust i zdanie, a moje jest takie, że Aquis 39,5mm to piękny zegarek, ba, proporcje koperty są nawet fajniejsze niż wersji 43,5mm, ale przynajmniej u mnie, na nadgarstku nie największym, bo 17,5 cm wygląda na za mały. Owszem, na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo już tak. Zdjęcia jakoś powiększają. Nie lubię dużych zegarków, bo sam mam Orisa 65 w kopercie 40mm i Damasko DA36 też w 40mm kopercie, ale 65 ma wąski bezel i normalne uszy, a DA36 w ogóle nie mam bezela i oba wyglądają na 40mm. Nowy Aquis ma szerszy bezel, małą tarczę i optycznie wygląda na 36mm. Potęguje to wąska bransoleta.

Jutro dla porównania wrzucę czarną wersję 43,5mm i 39,5mm jednocześnie na dwóch nadgarstkach.

Moim zdaniem wersja 39,5mm będzie wyglądała super na nadgarstkach do 16-16,5cm, bo już na zdjęciu powyżej kolegi Victusinvictus widać, że wersja 43mm leży bardzo dobrze (bo to poprzedni Aquis I), a wersja Aquis II pomimo że większa o 0,5mm jest delikatniejsza i mniej masywna.

Poniżej wersja 39,5mm którą wrzuciłem w lipcu na forum

3a847141c58c3f385bc76b03c79b5a54.jpg

i hulk 43,5mm

gaW0GIz.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajne te Aquisy. Szkoda, że w Rzeszowie zielonego nie ma, ale niebieskiego sobie w najbliższym czasie chętnie przymierzę.

 

A tymczasem dziś na lotniczo:

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tymczasem dziś na lotniczo:

 

Rewelacyjny jest ten Oris, pokazuj go częściej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że cenowo to już prawie poziom TH. Zielony bardzo fajny, muszę zobaczyć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny!

Mnie ostatnio taki się spodobał na zdjęciach - nie ma go ktoś na żywo do pokazania?

post-66359-0-35505500-1551386117.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda, że cenowo to już prawie poziom TH. Zielony bardzo fajny, muszę zobaczyć na żywo.

W cenie kwarcowego Aquaracera masz mechanicznego Aquisa. Jakościowo............nie będę się wypowiadał, bo chyba nie powinienem. Niech każdy oceni. Nie mniej zdanie swoje mam. Jedyna przewaga TH to gdzieniegdzie lepsza rozpoznawalność marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie kwarcowego Aquaracera masz mechanicznego Aquisa. Jakościowo............nie będę się wypowiadał, bo chyba nie powinienem. Niech każdy oceni. Nie mniej zdanie swoje mam. Jedyna przewaga TH to gdzieniegdzie lepsza rozpoznawalność marki.

Oj tam rozpoznawalność marki :)  Chyba na boisku Juwentusu... TH kojarzy się głównie tym, co równie chętnie kupią Calvina Kleina ;) Zegarek, nie perfumy...

Z aktualnej oferty budżetowej (pomijam jakieś kosmosy w rodzaju Monaco V4) to Oris ma dobre zegarki, a TH... rozbudowany dział promocji i marketingu.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj tam rozpoznawalność marki :) Chyba na boisku Juwentusu...

Z Juventusem to Hublot mi się kojarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Juventusem to Hublot mi się kojarzy:)

Ronaldo tam teraz gra... A to ambasador TH.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie wiedziałem mimo że fanem jestem, Juventusu, Ronaldo nie koniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszy mój post i nie zgodzę się z Panem.

Według mnie mniejsze  39.5mm wersje Orisa Aquisa są super. Sam  mam mały nadgarstek i taki rozmiar będzie dla mnie idealny.

Poszukuję pierwszego porządnego zegarka i już miałem kupować Balla, ale patrząc na nowości modelu Aquis 2019 w tym mniejszego Orisowego "Hulka i Batmana" chyba zdecyduję się na zakup zegarka tej marki. Świetny pomysł z tym niebiesko-czarnym bezelem i czarną tarczą.

 

Tak prezentuje się mniejszy Hulk

 

 

 Też piszę po raz pierwszy więc wszystkich serdecznie witam.

 

Trochę zaskoczyła mnie ta informacja o Aquisie "Batman", czy coś przeoczyłem?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też piszę po raz pierwszy więc wszystkich serdecznie witam.

 

Trochę zaskoczyła mnie ta informacja o Aquisie "Batman", czy coś przeoczyłem?

 

Pozdrawiam

Z tego co doczytałem to nowy jest tylko mały zielony Aquis.

Natomiast Orisa batmana to widziałem zdjęcie na instagramie i to był chyba tylko jakiś zmodyfikowany przez właściciela model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-3565-0-34688500-1551621657_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby milordzie obchód posiadłości ... z wyżłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Oris z czerwoną sekunda wyglądałyby kozacko. To chrono natomiast wygląda bardzo dobrze ( pomijając grubość)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model z czerwonym paskiem i sekundą świetny. To jest wersja 39.5 czy 43.5mm?

Taka trochę odpowiedź Orisa na Yacht Mastera od Rolexa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquis super. Bezel z wolframu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.