Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy wiecie może gdzie w okolicach Poznania można podpatrzeć na  Orisa Big Corwn Pointer Date z niebieską tarczą ?

Widziałem większość wersji kolorystycznych tylko nigdzie nie namierzyłem z niebieską tarczą.

A zdjęcia i filmiki z internetu to jednak nie to samo co zobaczyć na własne oczy.

Model ten baaaaaardzo mi przypasował no i właśnie najbardziej wersja z niebieską tarczą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, na chwile obecną nie planuję tamtego kierunku, ale kto wie :)

 

Po głowie chodzi mi jeszcze wersja movember ze "złotymi" wskazówkami ale cena wyższa i możliwości zakupu są bardziej ograniczone.

Movember ma nietransparentny dekiel co według mnie jest ciekawszym rozwiązaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam jeszcze jednego nowego Movembera na stanie jak byś chciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluciński na Placu Wolności w Poznaniu ma Orisy, a przynajmniej były tam jeszcze niecały rok temu jak byłem ostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje**** fota. Przez te Twoje zdjęcia coraz bardziej mnie nachodzi na wymianę klasycznego 65 właśnie na Bico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluciński na Placu Wolności w Poznaniu ma Orisy, a przynajmniej były tam jeszcze niecały rok temu jak byłem ostatnio :)

Zgadza się ma Orisy. Ale nie Pointer Date.

Niszowa firma ten Oris. A szkoda maja bardzo ciekawe zegarki i swój styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje**** fota. Przez te Twoje zdjęcia coraz bardziej mnie nachodzi na wymianę klasycznego 65 właśnie na Bico.

 a tam odciski palców łapie i zamienia w patynę (zobacz drugie środkowe ogniwo z brązu), nadgarstek nadal zielony - po co się wkurzać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie odcisk palca, uważaj na takie rzeczy bo podobno na takiej podstawie już są w stanie skopiować Twój odcisk palca :P

 

Mało jest czegoś tak zgrabnego i w 40mm z elementami z brązu, a ja w sumie od paru lat siedzę w biznesie Miedź/Brąz/Mosiądz to by dobrze pasowało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie odcisk palca, uważaj na takie rzeczy bo podobno na takiej podstawie już są w stanie skopiować Twój odcisk palca :P

 

Mało jest czegoś tak zgrabnego i w 40mm z elementami z brązu, a ja w sumie od paru lat siedzę w biznesie Miedź/Brąz/Mosiądz to by dobrze pasowało :P

 

no to musisz zrobić sobie jakiegoś autorskiego moda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w innym świetle wygląda tak

 

2019-08-09-184347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie odcisk palca, uważaj na takie rzeczy bo podobno na takiej podstawie już są w stanie skopiować Twój odcisk palca :P

 

Mało jest czegoś tak zgrabnego i w 40mm z elementami z brązu, a ja w sumie od paru lat siedzę w biznesie Miedź/Brąz/Mosiądz to by dobrze pasowało :P

A czyli to Ty stoisz za tymi wahaniami kursów miedzi i naszego kochanego KGHM na rynkach, już wiem do kogo się zgłosić :D

 

A w innym świetle wygląda tak

 

Świetny egzemplarz i ładna fotka Ci wyszła.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli to Ty stoisz za tymi wahaniami kursów miedzi i naszego kochanego KGHM na rynkach, już wiem do kogo się zgłosić :D

 

Świetny egzemplarz i ładna fotka Ci wyszła.

 

Dziękuję, również uważam, że to bardzo udany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Odkurzony po urlopie, nawet trochę się za nim stęskniłem

CqDAgmx.jpg

 

ZJ4S1nL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja nieco też t:)

Miło ;)

 

To jeszcze w świetle zachodzącego słońca B)

 

 

vommOZJ.jpg

 

tC4OyLQ.jpg

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja myślę, że wszyacy się za nim stęsknili :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.