Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

65, 40mm, limitka.. zielony... no po co mi to pokazujesz...

Będzie kolejny do kolekcji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejny do kolekcji? :)

 

ja tu właśnie innymi kanałami dyskutuję o pozbyciu się wszystkiego co mam w pudle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

65, 40mm, limitka.. zielony... no po co mi to pokazujesz...

Ta trójca jakaś taka niekompletna ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu właśnie innymi kanałami dyskutuję o pozbyciu się wszystkiego co mam w pudle :D

Marek - akcja charytatywna, zwykłe rozdawnictwo, rytualne zrzucenie kolekcji z helikoptera nad przepaścią? Bierzesz coś takiego pod uwagę? ;):P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - akcja charytatywna, zwykłe rozdawnictwo, rytualne zrzucenie kolekcji z helikoptera nad przepaścią? Bierzesz coś takiego pod uwagę? ;):P

 

Na razie nie, a co miałoby spaść na Twój teren? obojętnie czy coś byś jednak preferował? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nad Błoniem możesz zrzucić tego wybielonego domestosem! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie, a co miałoby spaść na Twój teren? obojętnie czy coś byś jednak preferował? :D

Clippertona bym zawsze przygarnął, chociaż są limitki Aquisa, które jeszcze bardziej mi się podobają... No i ten zielony Ball też nie do pogardzenia. Na BB58 już wiesz, że chrapki nie mam, bo mam :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Ceteth

Regulamin.

Rozdział VI punkt 9.

Zabronione jest umieszczania jakichkolwiek bezpośrednich przekazów reklamowych oraz informacji handlowych, w tym ofert sprzedaży towarów i świadczenia usług poza wyznaczonym specjalnie do tego miejscem. Niedozwolone jest również używanie nazwy użytkownika mającej kierować na strony internetowe lub będące nazwą producenta/dystrybutora.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem marki, ale powiem teraz rzecz niepopularną politycznie.Nie mieszajcie mnie Panowie z błotem za te słowa :D. Te nowe Aquisy w ogóle mi nie leżą.Zrobiły się jakieś takie wydelikacone, takie metroseksualne :). Mam starego i jak zakładam na łapę to czuć kawał męskiego żelaza.

A zmieniając temat to jeszcze poluję tylko na Big Crowna Pro Pilota Altimetera GIGN Edition i mogę umierać :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jestem fanem marki, ale powiem teraz rzecz niepopularną politycznie.Nie mieszajcie mnie Panowie z błotem za te słowa :D. Te nowe Aquisy w ogóle mi nie leżą.Zrobiły się jakieś takie wydelikacone, takie metroseksualne :). Mam starego i jak zakładam na łapę to czuć kawał męskiego żelaza.

A zmieniając temat to jeszcze poluję tylko na Big Crowna Pro Pilota Altimetera GIGN Edition i mogę umierać :D :D.

Ja miałem całkiem niedawno starego Aqiusa i kawał męskiego żelaza jest w obu, ale w starym te wskazówki w ogóle do mnie nie gadają. Chyba wolę te metroseksualne, tamte jakieś takie kulfoniaste :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyjąłem do wiadomości. Myślałem, że chodzi o linki do sklepów czy po prostu konkretne oferty, nie spodziewałem się, że może chodzić o wspomnienie, że coś jest na bazarku.  

 

Chociaż w wielu "klubach" koledzy wrzucają informacje, że coś na owy bazarek trafiło, albo pisze w danym klubie o chęci sprzedaży zanim coś oficjalnie wystawią żeby osoby szczególnie zainteresowane miały pierwszeństwo i nie było z tym problemu, więc nie ukrywam jest to dla mnie lekkie zaskoczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem marki, ale powiem teraz rzecz niepopularną politycznie.Nie mieszajcie mnie Panowie z błotem za te słowa :D. Te nowe Aquisy w ogóle mi nie leżą.Zrobiły się jakieś takie wydelikacone, takie metroseksualne :). Mam starego i jak zakładam na łapę to czuć kawał męskiego żelaza.

A zmieniając temat to jeszcze poluję tylko na Big Crowna Pro Pilota Altimetera GIGN Edition i mogę umierać :D :D.

 

Ja miałem całkiem niedawno starego Aqiusa i kawał męskiego żelaza jest w obu, ale w starym te wskazówki w ogóle do mnie nie gadają. Chyba wolę te metroseksualne, tamte jakieś takie kulfoniaste :)

@loco50: zgoda, mnie najbardziej denerwuje w nowych wydelikacona bransoleta, zresztą nawet w swoim starym zeszczotkowałem polerowane ogniwa, żeby lepiej (?) wyglądała. Ale tak jak @Kwiatek pisze, wskazówki są ciekawsze w nowych, jest też większy wybór rozmiarów, co dla wielu ma spore znaczenie. Ja bym którąś z nowych limitek wziął na gumie...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojej sękatej łapy przemawia tylko jeden rozmiar :D

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze @Poe dołączam do klubu. Weekend czas zacząć

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

ba60538eb5ce1a2b9ba280eaf85d9ab7.jpg

Edytowane przez alex_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję Żwirka i Muchomorka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki koledze @Poe dołączam do klubu. Weekend czas zacząć

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Bardzo lubię ten zegarek, niech cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy Waszym zdaniem któreś z zegarków Oris mają potencjał na lokatę kapitału w dłuższym okresie czasu?

Chodzi mi o to że np. kiedyś za 20-25 lat zostawiasz go wnukowi i jest on coś wart, lub przynajmniej nie stracił na wartości.

 

Jak to wygląda w przypadku innych zegarkowych firm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziękuję bardzo koledze @jackm :)

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Proszę :) cieszę się że trafił na rękę fana Roberta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.