Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam kilka szybkich pytań  :) ile mniej więcej kosztuje pasek kauczukowy wraz z zapięciem do Oris Aquis Date 43,5 mm? jakie są dostępne kolory? gdzie można dostać taki kauczuk? pozdrawiam 

Dwie opcje: zgłoś się na PW do Jacka (@Jash) i zapytaj jego bezpośrednio; druga - poszukaj na chrono24.pl i tam znajdziesz oferty z Niemiec nawet poniżej 1K, granatowe albo czarne. Zakładam, że chodzi Ci o pasek, który ma 26mm i wewnątrz uszu 12mm, bo taki pasuje do mojego Aquisa Date I.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje: zgłoś się na PW do Jacka (@Jash) i zapytaj jego bezpośrednio; druga - poszukaj na chrono24.pl i tam znajdziesz oferty z Niemiec nawet poniżej 1K, granatowe albo czarne. Zakładam, że chodzi Ci o pasek, który ma 26mm i wewnątrz uszu 12mm, bo taki pasuje do mojego Aquisa Date I.

 

Dzięki za odpowiedź :) Ja mam Aquis Date II , na prawdę nie wiem czy to ten sam pasek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pasek kauczukowy z zapięciem to wydatek, w zależności od kursu w granicach 950zł

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łorys

 

Nie wierzę, że to powiem, ale pasuje! :lol:

Fota jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ogniwa do Aquisa 20 mm, czy ktoś się orientuje ile kosztuje w serwisie? Najlepiej z tytanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem, dzięki. Może ktoś na forum posiada zbędne tytanowe ogniwo do Oris maldives, obstawiam, że spasuje też ze starszych modeli divers z tytanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglądają super.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nowki sztuki

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Coś więcej zmieniło się w stosunku do poprzedniej wersji czy tylko te indeksy? Przyznam szczerze, że ten zegarek pomimo swojej prostoty bardzo spodobał mi się. Dbałość o szczegóły w tej cenie robi wrażenie.

 

Korci mnie też wersja PVD tego pilota, ale obawiam się o rysy. Ma ktoś doświadczenie z trwałością tej powłowki w zegarkach marki Oris? Oni stosują PVD czy DLC?

Edytowane przez fiftyshadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja swojego wrzucę.

 

post-92718-0-99446800-1574174228_thumb.jpg

 

Nurek, niby miał być tylko na lato, a na jesień, zimę do szuflady powędrować. Ale jak na razie do żadnej szuflady się nie wybiera :)

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej zmieniło się w stosunku do poprzedniej wersji czy tylko te indeksy? Przyznam szczerze, że ten zegarek pomimo swojej prostoty bardzo spodobał mi się. Dbałość o szczegóły w tej cenie robi wrażenie.

 

Korci mnie też wersja PVD tego pilota, ale obawiam się o rysy. Ma ktoś doświadczenie z trwałością tej powłowki w zegarkach marki Oris? Oni stosują PVD czy DLC?

Z tego co czytałem, w Żelaznym mk2 jest powłoka DLC. Używam od kilku miesięcy, był ze mną na wczasach i jak na razie ani śladu uszczerbku w powłoce. Ani na kopercie ani na klamrze. A oto bohater.

 

15471728_IMG_4767.jpg

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wrzucę i tu, bo to naprawdę fajny zegarek.

 

20191120-125517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja swojego wrzucę.

 

attachicon.gif20191119_121403.jpg

 

Nurek, niby miał być tylko na lato, a na jesień, zimę do szuflady powędrować. Ale jak na razie do żadnej szuflady się nie wybiera :)

Jeden z ładniejszych aktualnie dostępnych Orisów na rynku, gratuluję

 

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś widzieli? ORIS z lat 90tych. Maluszek, 34.5mm ale bajka ta tarcza + oryginalna bransoleta ziarna ryżu. Że nie wspomnę o stanie - praktycznie NOS :D

 

gallery_65341_2751_2661708.jpg

 

gallery_65341_2751_185717.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wadim, gdzie Ty znajdujesz te cudeńka? Do tego ten idealny, męski rozmiar ;-) Jak dla mnie, bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny projekt tarczy, rozmiar taki maly a porzadek i nie sprawia wrazenia upchanej


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.