Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem, przymierzyłem momotaro.... i zamówiłem ciemnozieloną 65 na bransolecie ;). Tyle w temacie paska i koloru tarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zwykła zielona 65 jest super, ale na pasku. O gustach, jak wiadomo się nie dyskutuje, ale dla mnie 65 na kajdanie wiele traci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam ten zegarek na wszystkim. Na bransolecie zamówiona, skórzany pasek już w domu czeka, z czasem sprawię sobie pewnie też gumowego tropica. Także zabawa z paskami na pewno będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2020 o 11:58, Jash napisał:

Nie, to nie był błąd. Jak chcecie coś zamówić to piszcie do mnie tu, albo na firmowego emaila. Rabat był zmieniony pod klienta, a ponieważ napisał dziś, że kupi za jakiś czas to przywróciłem pierwotny rabat.

W weekend nie miałem możliwości zasilenia konta, więc odpuściłem sobie do poniedziałku. Wczoraj wchodzę na stronę, a tu cholerka, niemiła niespodzianka - jest drożej, no to zirytowany machnąłem ręką. Jak byłbym godny zwiększonego rabatu to poprosiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORIS ART BLAKEY 01 733 7762 4081

 

Dekiel cudo!

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, super te Wasze Orisy, a na te, które mają @Jash i @Kiju to nawet brak słów. Natomiast co do tego dedykowanego Artowi Blakey'owi - dekiel to absolutny top, ale jedna rzecz mnie zastanawia - @bazant, czy te elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany nie dezorientują trochę podczas odczytu godziny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za foty momotaro. Chyba lepiej wyglada jednak na renderach wiec odpuszczam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poczekajcie do piątku, wrzucę jakieś fotki i napisze jak na żywo ta zieleń


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
9 godzin temu, Edmund Exley napisał:

Natomiast co do tego dedykowanego Artowi Blakey'owi - dekiel to absolutny top, ale jedna rzecz mnie zastanawia - @bazant, czy te elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany nie dezorientują trochę podczas odczytu godziny? 

Tak jak napisałeś, elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany mogą w początkowej fazie użytkowania zegarka wprowadzać w błąd. Z czasem człowiek się przyzwyczaja i odczyt godziny nie jest już takim problemem jak na początku.

 

Ten zegarek to kolejny w kolekcji i był kupiony ze względu na oryginalny i nie spotykany design.  Gdy go tylko zobaczyłem to nie było odwrotu i musiałem go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1d94e359d2433504f310bea96ecdaaa2.plist&key=af57cb1a2416b66f74cf4590355e889ab01bc7f456d6a36eb9925f267ced7a60

Lubię te grę kolorów na tarczy


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy na nadgarstku się kłania ;) 910f3c22ca74cee7c3fa005dde528c0c.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, arturzbsk napisał:

Kiedyś  myślałem o nabyciu tej wersji, całkiem dobrze się prezentuje...

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Super zapięcie i guma. Dobrze układa się na ręce. Można by było  ponosić. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi sie kiedyś obiło o uszy, że na forum jest drugi taki tapczan? 

 

99Jcgvj.jpg

 

Z kim jestem w drużynie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Daj spokój i przestań sobie wmawiać ze nie tylko Ty masz tak skopany gust


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, denver47 napisał:

Gdzieś mi sie kiedyś obiło o uszy, że na forum jest drugi taki tapczan? 

 

Z kim jestem w drużynie? 

Chyba tylko z Tolkiem Bananem - dla młodszych czytelników: chodzi o postać z powieści Adama Bahdaja "Stawiam na Tolka Banana"😋 (miał swoją drużynę)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, ledr napisał:

Chyba tylko z Tolkiem Bananem - dla młodszych czytelników: chodzi o postać z powieści Adama Bahdaja "Stawiam na Tolka Banana"😋 (miał swoją drużynę)

"Stare miał dżinsy, starą koszulę, w dziurawych kamaszach szedł..."  🙂 Chyba tak to szło 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bronz mnie nie urzekł ale Momotaro

3ff816fdea40a11adebc4f6f09a1f5dc.jpg76df688b6c0fd6500949f4d338c4f925.jpgb7b5b28d20f787ab07c269d824366cf9.jpg5ba965c657c8ede8b08755e0289a5df7.jpg3a62bfae826f6bf22ade6b280bd049ce.jpgb7dd85ab68a0407f6786bac569a509f5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.